IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th February 2007, 21:30
dance dance не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dakota
За което ти благодаря! Добре ама има ли крагли високопрофилни и нископрофилни,и капковидни високопрофилни и нископрофилни?
Има висок, нисък и среден профил - според зависи как искаш да ти изглеждат цицките
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th February 2007, 22:28
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Това че доктора не слага а дренажи не е преимущество.Дренажа предотвратява образуване на хематоми -неприятно но полезно.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th February 2007, 22:44
Меги Меги не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте.Имали жена която е с моите размери 167 височина , 47 кг. загатка на бюст, 32 години и вече си е сложила силиконов бюст? Как се чуства сега, защото и аз искам, но много ме е страх
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th February 2007, 23:27
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз горе-долу и на двете питащи да отговоря:

Аз съм приблизително като теб- 160см,46кг, силикон на година (след 3 дена ще стане). Засега се чувствам чудесно, доволна съм от резултата.

Иначе- над мускула, през аеролата. Болките не бяха силни, имах някакво хематомче, което малко повече ме боля. Ама в никакъв случай не бива да те притеснява болката, с аулинчетата не се усеща.
Колкото до разреза- Динев ме увери, че няма да пречи занапред, защото засяга само 5 процента от жлезите. Скоро бях на преглед при мамолог- д-р Свещаров, който също ми обясни, че няма какво да се запушва там (аз бяха решила,че при бременност това ще е резултата) просто кърмата може да е по-малко. Все пак, въпреки уверенията на докторите, имай предвид, че сигурно е вид риск за жлезите. Ти прецени дали да го поемеш.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st March 2007, 08:41
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Мтурнахме се на помощ, а Катито никакво го няма
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st March 2007, 10:19
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Меги
Здравейте.Имали жена която е с моите размери 167 височина , 47 кг. загатка на бюст, 32 години и вече си е сложила силиконов бюст? Как се чуства сега, защото и аз искам, но много ме е страх
Аз съм точно с твоите размери. Сложих си 300сс подмускулно, операцията и възстановяването минаха много леко. Питай каквото те интересува
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st March 2007, 10:54
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

И аз съм горе долу така - малко по-тежичка само и имах лекичко нещо останало. Аз съм с 375 подмускулно. Чувствам се идеално 2 месеца след. И аз ще помагам с каквото мога.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st March 2007, 14:41
Меги Меги не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Благодаря ви момичета.Само че като чели аз искам подмускула,чувала съм че има разлика по принцип
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st March 2007, 15:13
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране МОМИЧЕТА, ДОБРЕ, ЧЕ СТЕ ВИЕ

Хей,мили момичета, мои скъпи съмишленички и верни другарчета, толкова съм ви благорадна за всичко, което ми пишете, толкова ми помагате!!!
Скъпа Асет, познавам те /задочно/ още от деня на операцията ти по Канал 3, гледах те и ти стисках палци всичко да е наред. През цялото време гледахме операцията ти,заедно с моя съпруг и сестра ми. Това се случи малко,след като родих и болките от секциото ми бяха още пресни. Тогава си мислех,че няма да мога да се подложа на операция за гърди. Но сега вече не е така. Прочела съм абсолютно всичко,което си писала във форумите, всяка информация от теб означава много за мен и за всички останали, благодарим ти. Много ще се радвам да можем да се запознаем някой ден, лично! Продължавам с интерес да чета всичко,което се пише по моята и по останалите теми!
Съжалявам,че не успях да се включа по темата,откакто съм я пуснала, но не ми оставаше време. Не се сърдете,моля
Наистина 8 килограма са доста, но дали не е възможно да сваля само половината за м март, да ми сложат гърдите и след това да сваля останалите 4кг.
Аз продължавам да следя всичко,което пишете с огромен интерес!
Добре,че ви има!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st March 2007, 15:18
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Меги, има разлика-да. Аз бях с много малка собствена жлеза, имам много тънка кожа, освен това се притеснявах от риплинг и отпускане с времето ,затова избрах подмускулното. Лекарят най-добре ще прецени кой метод е подходящ за теб.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къмвсичкиновигърдипомагайтемомичета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:00.