IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2007, 11:53
Nadia STEFANOVA Nadia STEFANOVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 12
По подразбиране Разрез под мишниците

ЗДравейте,
ще се радвам, ако някой ми пише,който си е слагал импланти с разрез под мишниците..........да сподели лични впечатления
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st January 2007, 14:31
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Нямам лични наблюдения, мисля че тук имаше едно две момичета с такъв метод на поставяне, но моето мнение е че това е възможно най-трудния за изпълнение метод с цел маскиране на белези и лекаря, който ще ти ги поставя така, трябва да е много внимателен и действията да са му рутина! Иначе според мен може да ти доведе повече неприятности отколкото добър ефек
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st January 2007, 14:34
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
според мен може да ти доведе повече неприятности отколкото добър ефек
Ахаммм
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st January 2007, 14:41
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Знам че Polincheto е с такъв разрез, но не пише нещо напоследък. Мен пък много ме плаши този метод, като знам че има лимфни възли там...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st January 2007, 14:43
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grace
като знам че има лимфни възли там...
Аз май ставам банална,ама..........ахамм
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st January 2007, 15:11
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Ако може да се вярва на думите на една приятелка, в БГ никой не го правел добре. Иначе нямам впечатления.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st January 2007, 20:05
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Аз съм с такъв разрез и за сега сам доволна, от това че нямам усложнения(да чукам на дърво).От операцията ми са минали 4 месеца и разрезите ми са все още червенички,но предполагам е нормално.Мисля че не всички хирурзи могат да оперират по този на4ин,лично аз си правих операцията при д-р Стоянов.Ако те интересува нещо конкретно,питай без да се претесняваш
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st February 2007, 15:33
jade jade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
От доста време чета форума и съжалявам, че по времето, когато аз се подложих на операция, изобщо нямаше как човек да се информира толкова обстойно и да събере мнения.
Моите импланти са поставяни с разрез под мишницата през 2003 г. Болката е ужасяваща през първата седмица, но после нещата се нормализират. Най-хубавото е че белезите са абсолютно невидими и при мен избледняха напълно само няколко месеца след операцията.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th July 2007, 09:08
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Здравейте и от мен
Скоро и аз ще се присъединя към групата на тунингованите - предстои ми операция на гърдите към края на този месец. Избрах разрез под мишницата, защото по принцип кожата ми е склонна да образува белези, които дори и след години си остават гаднички...
Пък така като е под мишницата се надявам, че няма толкова да бие на очи. Лекаря на който се спрях ми показа снимки на негови пациентки точно с такъв разраз и ако при мен се получи същия резултат ще съм много доволна!
Ще се радвам, ако някой от форума със същата операция сподели своите впечатления - например полинчето
Доколкото си спомням тя беше с 330сс - и аз ще съм с толкова, но се притеснявам да не са ми големички...аз лично се бях спряла на около 270сс, но лекаря каза, че за мен най-добре е да са 330сс.
Ще видим какво ще излезе накрая
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th July 2007, 17:06
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Здравей, joliy! Като цяло съм доволна от белезите ми, но има какво още да се желае, все още леко си личат, но лекарят ми каза че е нужно да мине година и половина от операцията, за да избледнеят напълно. Чесно да ти кажа, ако сега трябваше да избирам методът за поставяне на имплантите нямаше да избера този, защото е много по-травмиращо за тъканите и дори 9-10 мес. от операцията областа под мишниците ми е все още изтръпнала,а и е много по-трудно позиционирането на имплантите, но всичко си зависи от хирурга, така че....
А относно размера...на мен тези 330 ми идват малки и ще си умра от яд че не сложих по-големи,но доктора ме убеди да сложа такива,и при положение че съм висока и не съм много слаба
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разрезподмишниците
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:52.