IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th February 2007, 23:56
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране Към всички с нови гърди - помагайте, момичета

Скъпи момичета, изчела съм целия форум, всичко,което сте писали,даже ви чувствам близки,без да ви познавам, но ,моля ви помогнете ми да взема своето решение. Един месец ще бъда на диета,за да сваля 8 килограма,след което април отивам на операция за увеличаване на бюста. В мен има обаче няколко питанки, на които явно трябва сама да си отговоря: дали искам имплантите дабъдат поставени през ареолата или по другите два начина,дали да бъдат под-, частично под- или над-мускула и колко кубика ще ми препоръча лекарят. В мен непрекъснато се пораждат следните тревоги: дали ако ми бъдат поставени над мускула,което предпочитам,защото разбрах,че по- не боли, няма да се набръчкат самите импланти и бързо да "слязат" надолу,а също и да се напипват ръбовете им. Или пък ако ми бъдат поставени под мускула,дали няма да умра от болка, но пък дали ще си струва повече,ако не се усещат ръбовете и изглеждат естествено,а също и ако могат да се сложат около 400сс. А имам и още едно дерзание: какви ги искам да бъдат тези мои гърди: капковидни ли да са, кръгли ли да бъдат, с висок или среден пофил ли,въобще идея нямам. Моля ви, от цялото си сърце, казвайте кой какви болки е изпитвал,колко време,с какво са се притъпявали. И най-вече,моля ви,споделете имате ли някой от горепосочените проблеми,свързани с набръчкване или увисване на имплантите,или с напипването на ръбове. Мисля,че ще ми е по-лесно да взема решение,когато прочета кой по какъв начин е предпочел да му се поставят имплантите и колко време след това са се появили /дай боже да няма,де/ евентуално тези проблеми.
Момичета,БЛАГОДАРЯ ВИ!
И да ми пишете и на мен,когато си правите срещи. Искам и аз да се запозная с вас,че ще ми трябват още доста съвети.Нали знаете как е?))
Давам ви моя скайп,ако желаете да си пишем и там: Kati Yosifova
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th February 2007, 08:45
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: Към всички с нови гърди - помагайте, момичета

Добре дошла, Кати! Съжалявам, че първо аз се включвам, но може пък да съм ти от полза. Ще започна по ред на въпросите ти:
Цитирай:
Първоначално написано от kati.kati
Един месец ще бъда на диета,за да сваля 8 килограма,след което април отивам на операция за увеличаване на бюста.
Много килограми за един месец. Сигурно си го знаеш, но моят съвет е да ги свалиш по- плавно и сигурно и след лятото да се оперираш, за да не се получи йо- йо ефект и да си върнеш бързо сваленото.

Цитирай:
Първоначално написано от kati.kati
дали искам имплантите дабъдат поставени през ареолата или по другите два начина
Ако си раждала и най- вече ако мислиш, че си приключила с ражданията /макар че сигурно няма в това отношение/ - давай през ареолата.
Ако не ти препоръчвам някой от другите два достъпа.


,
Цитирай:
Първоначално написано от kati.kati
дали да бъдат под-, частично под- или над-мускула и колко кубика ще ми препоръча лекарят.
Лекарят кубиците ще ти ги препоръча лесно. Консултирай се с повече от един, за да видиш доближават ли се мненията им и за да избереш най- близкия за теб хирург / по сърце/.
Предимствата и недостатъците на методите си ги прочела, а и имаше отделни теми, така че няма да задълбавам. Но виждам, че нещо много те обърква - болката. Логически погледнато болката при подмускулно е по- голяма от това над. Колко мислиш, че е по- голяма? Разликата е незначителна и е до човек, има жени, които са изпитали страхотни болки при поставяне под жлезата и такива, които не ги е боляло особено подмускулното /и аз съм сред тях/. Нека болката не те води! Така рискуваш да сгрешиш и да не се харесаш после. В повечето случаи болка има, но тя не е нетърпима и се овладява с аулин и подобни обезболяващи. Нека не е опрадаляща за избора ти! На третия ден след операцията си бях в университета на лекции! Не съм се задържала на легло, нито някой ми е вършил работата вкъщи, дори детето ми си беше при мен ден след намесата.
Спокойно относно болката! Ще се стегнеш за ден - два, ще превъзмогнеш всичко и ще станеш още по- красива, сигурна съм!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th February 2007, 10:17
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Мисля, че докторите трябва да определят как е най-добре за теб - подмускулно или не. Много е индивидуално. Аз съм за подмускулно, имам много приятелки по този метод и всички са доволни!
Аз съм раждала и имах средно голям бюст. Подмускулно сам от 4 години и съм доволна. Имам приятелка, която е вече 10г така и няма никакъв проблем.
Болката е 4-5 дни, и вярвай ми бързо се забравя!
Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th February 2007, 15:31
Dakota Dakota не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 11
По подразбиране

Здравей!Аз нямам нови гърди,но мисля да си правя и аз се чудя,капковидни ли да са или кръгли
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th February 2007, 15:37
Dakota Dakota не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 11
По подразбиране

Може ли да попитам на кой хирург си се спряла?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th February 2007, 17:46
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Май вече идва вълна на отричане на капковидните , въпреки че и аз съм с тях .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th February 2007, 19:01
Dakota Dakota не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 11
По подразбиране

И аз чух същото за капковидните,май ако си сложа ще са крагли.Вече ми мина колебанието за формата,сега остана само хирург да избера.Момичета,изчела сам целя форум,но не разбирам,кои импланти са високопрофилни и нископрофилни.По едно време малко почна да ми се изясниава но после пак се обарках и стана една каша
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th February 2007, 19:51
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Високопрофилните " стърчат " повече напред . Май аз съм те " поела " тук .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th February 2007, 19:58
Dakota Dakota не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 11
По подразбиране

За което ти благодаря! Добре ама има ли крагли високопрофилни и нископрофилни,и капковидни високопрофилни и нископрофилни?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th February 2007, 21:26
dance dance не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 46
По подразбиране

Дакота - относно хирурга винаги е трудно преди да избереш точния.
Аз се оперирах сега в събота и моя доктор е Николай Георгиев - срещнах се и с други момичета, които са били при него - всички са доволни, няма голяма болка, работи без дренажи, абе разбира си от работата - това е мое мнение. Ако имаш въпроси относно доктора - ако се спреш на него - насреща съм.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къмвсичкиновигърдипомагайтемомичета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:09.