IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th March 2008, 11:46
shturcho shturcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до shturcho
По подразбиране

А тази идея с музикални упражнения изглежда ли ви сериозна?

http://www.singingforsnorers.com/
Отговори с цитат
  #42  
Стар 5th April 2008, 13:52
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sesito_man
Малко смях:

Миналата година лятото попаднах на Ахтопол.Трябваше да спя в една стая с приятелка на мойто гаже, която ми е и колежка.Когато ни видя двамата, хазайката каза, че няма проблем ако искаме да съберем две легла.Тогава колежката каза: Няма нужда, той много хърка, искам да съм по-далече. Хазайката отвърна:Няма нищо мойто момиче, то се свиква.Аз се научих и вече 20 години си спя до моя.

Така, че ако няма резултат, предлагам да се проведе един курс при хазайката от Ахтопол, за жените на които хуркането им пречи.В крен случай.
Като изчетох вашите постове по въпроса се успокоих поне,че не само ние спим разделени със съпруга ми точно по тази причина.И за двама ни това е неприятно,но неизбежно.Вече 11г. е така,преди това обаче теглото му беше в по-нормални граници,след като напълня доста се появи този проблем.Освен това баща му също много силно хъркаше,но свекърва ми беше свикнала и не й пречеше.Аз обаче не мога да си представя как ще свикна,след като ние не можем една вечер да изкараме заедно без да си пречим взаимно,защото той макар че хърка невероятно силно само докато си помръдна било ръка или крак и ме усеща и даже ми говори,казва,че още не е заспал,а пък хърка като змей.И в крайна сметка пак си се местя в другата стая,че да се наспим като хората.Проблема е като отидем на почивка,защото и тампони не ми помагат.Ще взема от този спрей да си пръска само докато сме на хотел,за да има по-дълготрайно действие,защото както виждам ефекта му е временен.Иначе ще следя темата и даже ще се заинтересувам за тази апаратура в УНГ клиниката във Варна,може пък да му помогне това.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 14th April 2008, 17:19
sesito_man sesito_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до sesito_man
По подразбиране

Да, за съжаление е само временен ефекта при постоянна употреба. За кратка и не много честа употреба, е ефективен. Нямам представа какви тапи ползвате за заглушител, но аз съм открил 3 вида - гумени, латексови и восъчни. Може и да има други, но за сега тези съм открил. Приятелка ми спи със силиконови в последно време и казва, че са най-удобни и заглушаващи. Но, за съжаление, всичко това не е решение. Особенно ако е и повече килограми като мен.
__________________
мижи, да те лажем
Отговори с цитат
  #44  
Стар 14th April 2008, 17:24
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

sesito_man, изпратила съм ти лично съобщение, получил ли си нещо?
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #45  
Стар 14th April 2008, 18:36
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sesito_man
Да, за съжаление е само временен ефекта при постоянна употреба. За кратка и не много честа употреба, е ефективен. Нямам представа какви тапи ползвате за заглушител, но аз съм открил 3 вида - гумени, латексови и восъчни. Може и да има други, но за сега тези съм открил. Приятелка ми спи със силиконови в последно време и казва, че са най-удобни и заглушаващи. Но, за съжаление, всичко това не е решение. Особенно ако е и повече килограми като мен.
Ползвах дунапренени,жълти,не помагаха особено,а усещането за нещо,натикано в ушите ти по време на сън е неприятно.Но все пак е за предпочитане пред безсънна нощ.Имах и някакви кръгли,не помня вече от какъв материал,но ми бяха по-неудобни като форма.Ние обикновено като ходим на почивка или в командировка,задължително наемаме апартамент с две разделени с врата помещения,но ако се случи да я няма тази екстра ще ползвам тези силиконови,за които споменахте,а също и спрея.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th May 2008, 12:37
acheto acheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране

Относно Snoreeze! Действието му намалява ако се препуши или препие преди това, но ако няма такива екстремни ситуации е ОК.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th May 2008, 08:23
sesito_man sesito_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до sesito_man
По подразбиране

Аз пия малко и мнооого рядко, защото непрекъснато шофирам. Понякога се случва да изпуша повече от 5-6 цигари, ако съм в някое кръчме, но това едва ли е препушване. А това какъв е ефекта от Снореезе го споделя спящата до мен. Обещавам да напрявя изследване по темата с препиването и препушването и да споделя резултатите.
__________________
мижи, да те лажем
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd March 2009, 01:24
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Има ли някой нова информация за лек срещу хъркането? Ние тази година твърдо ще се заемем да пообиколим из родината и да видим какво ще правим по въпроса?
Тапите за уши не са добър вариант за всяка нощ - ушите болят, а и опасността да не чуя алармата на телефона и да не ида на работа никак не ми харесват
Сесито, какво стана с теб?
Някой да знае нещо за операцията във Варна?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th March 2009, 12:04
sesito_man sesito_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до sesito_man
По подразбиране

Аз през тези почивни дни реших да изпробвам рекламираните по телевизора напоследък ленти за нос - 30 броя за 28 лева. Проведените първоначални наблюдения от моята половинка са, че по всяка вероятност няма ефект. Липсата на ефект може и да се дължи на това, че почивните дни изкарахме с голяма компания на Пампорово и весебите бяха придружени с добро количество алкохол, цигари и пурети. При всички положения тестовете ще продължат, но това определено няма да реши въпроса генерално. За съжаление.
__________________
мижи, да те лажем
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th September 2009, 04:14
rjvlado rjvlado не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Попаднах на интересно предложение за проблемите с хъркането. Аз лично нямам такива, но баща ми е изявен представител. Интересува ме дали някой си е правил подобна процедура, каквато е описана тук: http://aestheclinic.com/?page=news&id=12&start_point=
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощсрещухъркането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.