IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1891  
Стар 25th May 2011, 11:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Такаааааа... Изтрих всичките си коментари. Консултирах се с много момичета, които вече са минали през това, събудих няколко човека на Острова, дори бившия ми, който сънено смотолеви, че носът ми е последното, което хората гледали в мен... :/ Изобщо направих голяяяяма драма, дори майка ми ме подминаваше тази сутрин.

Няма да кометирам работата на доцента в близките 3 месеца, просто ще постна снимки тук и сами преценете дали е добре, въпреки, че е пресен, горе долу се вижда на къде отива. профилът е страхотен! не мога нищо лошо да кажа за профила, при все, че е 9-ти ден (махнаха ми лонгетата рано, защото имах ранички на носа от спарване - рисковете на летните ринопластики) и има още много да спада. единственото, което ме притеснява е висящия връх в анфас. От личен опит знам, че с времето върха още повече спада и това ме побърква. Но разбрах, че имало оправия на този дефект, която не изисквала същите мъки, като цяло рино. Така че, няма да самоубивам, просто още един проблем, което ще се провлече във времето...

http://neligeorgieva.snimka.bg/other...93900.23532826
пас 3777
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1892  
Стар 25th May 2011, 11:33
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ей, Хубавелке, ще ядеш бой! Върхът ти е даже леко повдигнат, а не увиснал - то това се вижда в профил! За окончателния резултат в анфас ще трябва да почакаш доста, понеже си мноооого подута! Радвам се, че самоубийството се отменя, сладурка такава!
Отговори с цитат
  #1893  
Стар 25th May 2011, 11:41
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Ей, Хубавелке, ще ядеш бой! Върхът ти е даже леко повдигнат, а не увиснал - то това се вижда в профил! За окончателния резултат в анфас ще трябва да почакаш доста, понеже си мноооого подута! Радвам се, че самоубийството се отменя, сладурка такава!
Подкрепям напълно! И на мен ми харесва! Още повече, че нослето ще спада още
Отговори с цитат
  #1894  
Стар 25th May 2011, 11:42
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

И спри да плачеш, пази си хубавите очи
Отговори с цитат
  #1895  
Стар 25th May 2011, 19:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Момичета, много ви благодаря за подкрепата, не знам какво щях да правя без форума! (голяма прегръдка)
Просто ми е супер депресарски ден, защото виждам едно съжаление в очите на приятелите ми и задоволство в очите на бившия ми, че съм погрозняла.. (( И наистина се чувствам погрозняла. На снимките наистина не се вижда добре, но хрущялите ми висят над горната устна. Повече от преди, не си го измислям - приятелите ми го казват. Това беше единственото, което НЕ исках да се случва и го натъртих на доцента.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 30th May 2011 на 23:23
Отговори с цитат
  #1896  
Стар 25th May 2011, 19:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ВИж ся,на снимките нищо не изглежда зле,просто си оточна.Не виждам висящ връх.Мисля,че носът ти е предвиден да е прав,а в момента е леко повдигнат,което се забелязва в профил
След месец ще си ток и жиза-ЩЕ ВИДИШ
Стига се самосъжалява и депресира,изглеждаш почти перфектно.Носът ти ще спада още дълго време,въоръжи се с търпение.Пий някакви билки,за да засилиш процеса
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1897  
Стар 25th May 2011, 19:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
ВИж ся,на снимките нищо не изглежда зле,просто си оточна.Не виждам висящ връх.Мисля,че носът ти е предвиден да е прав,а в момента е леко повдигнат,което се забелязва в профил
След месец ще си ток и жиза-ЩЕ ВИДИШ
Стига се самосъжалява и депресира,изглеждаш почти перфектно.Носът ти ще спада още дълго време,въоръжи се с търпение.Пий някакви билки,за да засилиш процеса
Мерси М! ) Само че аз искам чип нос, винаги това съм искала, никога не съм казала прав. Колкото и да спада и да се "оправя" аз няма да имам това, за което съм платила и за което валяк ми мина през главата. За това се настройвам за 4-та. Току що си уредих втора работа, като се прибера.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 30th May 2011 на 23:23
Отговори с цитат
  #1898  
Стар 25th May 2011, 20:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мерси М! ) Само че аз искам чип нос, винаги това съм искала, никога не съм казала прав. Колкото и да спада и да се "оправя" аз няма да имам това, за което съм платила и за което валяк ми мина през главата. За това се настройвам за 4-та. Току що си уредих втора работа, като се прибера. Може накрая да събера и пари за Италия! )))
Разбрах те,не знаех че си искала чип....тогава много съжалявам за неуспеха!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1899  
Стар 25th May 2011, 20:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Разбрах те,не знаех че си искала чип....тогава много съжалявам за неуспеха!
Аз свкнах вече.. Мерси за подкрепата! :*
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1900  
Стар 25th May 2011, 20:13
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Nells , не се настройвай за никаква 4 операция!!!! Носът ти много ми харесва и не го казвам само , за да те успокоя. В профил е страхотен , връхчето също и вярвам , че като поспадне отока ще имаш едно наистина красиво носле . Знам , че може и да не си получила точно това , което си искала , но пак повтарям носът ти е чудесен.Повечето хора изобщо няма да забележат недостатъците , които виждаш.След 4 операция най-много да заприличаш на Калина Сакскобургготска ...
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:24.