IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2361  
Стар 14th August 2011, 18:08
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Преди бях написала това на Нелс на личен,но сега го споделям и тук.Джамбазов е моят човек!Първо от него лъха едно опияняващо спокойствие.Ръцете му са добре подържани,а движенията съпроводени с много финес.Той ми пипаше носа,както художника хваща четката и започва да рисува върху платното.Тонът му е спокоен,тембърът ти действа релаксиращо.....хахахахахах: ))Луда съм нали?!
Не си луда мац , надяваш се наистина да е такъв , какъвто го виждаш сега
Ако ти окепази носа , този лирически герой ще се промени
Желая ти много късмет
Отговори с цитат
  #2362  
Стар 14th August 2011, 21:33
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora Виж мнението
Не си луда мац , надяваш се наистина да е такъв , какъвто го виждаш сега
Ако ти окепази носа , този лирически герой ще се промени
Желая ти много късмет
Благодаря ти!)Надявам се,че и този път интуицията ми не ме подвежда.Надявам се,че Джамбазов ще направи всичко,което е по силите му,за да ми хареса крайния резултат.
Отговори с цитат
  #2363  
Стар 15th August 2011, 21:18
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Преди бях написала това на Нелс на личен,но сега го споделям и тук.Джамбазов е моят човек!Първо от него лъха едно опияняващо спокойствие.Ръцете му са добре подържани,а движенията съпроводени с много финес.Той ми пипаше носа,както художника хваща четката и започва да рисува върху платното.Тонът му е спокоен,тембърът ти действа релаксиращо.....хахахахахах: ))Луда съм нали?!
Не,не си-така е-много точно си го описала!
Отговори с цитат
  #2364  
Стар 16th August 2011, 17:05
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teabg Виж мнението
Не,не си-така е-много точно си го описала!
Нали?!Не греша,че Джамбазов оставя такова усещане у пациентите си.Имаш чувството,че си попаднал на правилното място при точния човек.....Едва ли не си ударил джакпота.Надявам се,че след тази операция моето първоначално мнение ще се затвърди,защото в противен случай ще дойде голямото разочарование....

Последно редактирано от ИЗТ : 16th August 2011 на 20:47
Отговори с цитат
  #2365  
Стар 16th August 2011, 22:16
Аватара на verzhiniaa
verzhiniaa verzhiniaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 7
По подразбиране Здравейте!

Здравейте! Нова съм във форума. Искам да си направя ринопластика от естетична гледна точка. Този доц. Джамбазов дали прави такава? Иначе нямам никакви здр. проблеми с носа. И бихте ли ми казали дали Джамбазов работи и без здравна каса... и ако да, каква е г.д. цената.
Отговори с цитат
  #2366  
Стар 16th August 2011, 22:50
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от verzhiniaa Виж мнението
Здравейте! Нова съм във форума. Искам да си направя ринопластика от естетична гледна точка. Този доц. Джамбазов дали прави такава? Иначе нямам никакви здр. проблеми с носа. И бихте ли ми казали дали Джамбазов работи и без здравна каса... и ако да, каква е г.д. цената.
Здравейте, сега виждам, какво е, когато се питат въпроси обсъждани по-нагоре и колко е неприятно, когато не се чете. Доцента прави ринопластки, все пак, ако не правеше може би нямаше да се казва- ринопластика при доц. Джамбазов. И по мненията в тези над 200 стр. се казва (за тези, които не са чели ), че е доста добър в тази си дейност. За цената, работи и по ЗК и само по естетическа нужда-т.е. без здравен проблем. Цената е 1500 лв. Един съвет-ако искасх да си правиш такава операция,задължително изчети цялата тема-ще ти е много полезна!
Отговори с цитат
  #2367  
Стар 16th August 2011, 22:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verzhiniaa Виж мнението
Здравейте! Нова съм във форума. Искам да си направя ринопластика от естетична гледна точка. Този доц. Джамбазов дали прави такава? Иначе нямам никакви здр. проблеми с носа. И бихте ли ми казали дали Джамбазов работи и без здравна каса... и ако да, каква е г.д. цената.
След това обръщение ''този'' ,изобщо няма да си направя труда да те чета

П/с Алексооооууу прихванах го от тебе
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2368  
Стар 17th August 2011, 00:10
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verzhiniaa Виж мнението
Здравейте! Нова съм във форума. Искам да си направя ринопластика от естетична гледна точка. Този доц. Джамбазов дали прави такава? Иначе нямам никакви здр. проблеми с носа. И бихте ли ми казали дали Джамбазов работи и без здравна каса... и ако да, каква е г.д. цената.
Въпреки,че си нова,това не трябва да те оправдава.От начало даже не знаех коя интервенция се нарича ринопластика,но преди да пиша и аз за първи път,изчетох цялата тема,за да задавам възможно най-малко излишни въпроси,а и ако наистина искаш силно това,опредено е от полза за теб самата да прочетеш както информацията тук във форума,така и още по тази тема в интернет или от където и да било
Отговори с цитат
  #2369  
Стар 17th August 2011, 08:51
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
След това обръщение ''този'' ,изобщо няма да си направя труда да те чета

П/с Алексооооууу прихванах го от тебе
Подкрепям!!!Аз отдавна не си правя труда да чета,а какво остава да отговарям на такива въпроси!Как да отговориш на въпроса-"Този Джамбазов дали прави ринопластики?......"Ами не,по принцип ТОЗИ Джамбазов вади зъби и пили нокти и само от време на време като го хване музата оперира носове.....Благодаря на Господ,че в този форум все пак има и много хора,които наистина са полезни и дават адекватни съвети!!!

Последно редактирано от ИЗТ : 17th August 2011 на 10:42
Отговори с цитат
  #2370  
Стар 17th August 2011, 10:11
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
Talking :

Здравейте отново!
Виждам, че преди дни се е разразила страшна буря от негативни коментари, нека да не сме толкова крайни в изказванията си...все пак всеки иска да се информира и да направи най-правилния избор за себе си. Разбирам "старите форумци", че се изнервят, но трябва да приемат факта, че някои хора са малко по-мързеливички и не им се чете...
Септември наближава, моята операция при доцента също...дано нещата да минат гладко!
Искам да ви попитам, има ли Wi-Fi в Каспела?
Аз няма да бъда по ЗК, престоя ми ще бъде 24 часа някъде, но все пак искам да знам как да си организирам времето...
Благодаря за ценните съвети на всички форумци! Целувки от мен, и успешен ден!
))
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:44.