IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2371  
Стар 17th August 2011, 10:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikanor Виж мнението
Здравейте отново!
Виждам, че преди дни се е разразила страшна буря от негативни коментари, нека да не сме толкова крайни в изказванията си...все пак всеки иска да се информира и да направи най-правилния избор за себе си. Разбирам "старите форумци", че се изнервят, но трябва да приемат факта, че някои хора са малко по-мързеливички и не им се чете...
Септември наближава, моята операция при доцента също...дано нещата да минат гладко!
Искам да ви попитам, има ли Wi-Fi в Каспела?
Аз няма да бъда по ЗК, престоя ми ще бъде 24 часа някъде, но все пак искам да знам как да си организирам времето...
Благодаря за ценните съвети на всички форумци! Целувки от мен, и успешен ден!
))
Приемам апела ти,но защо те-новите форумци-не проявят разбиране,като ни спестят тези въпроси?!Всеки иска да се информира,но е недопустимо да задаваш въпроси,по които се е писало минимум 30 пъти.И умрял кон да беше,щеше да ритне!
А на теб ти пожелавам успех,стискам ти палци!Аз съм няколко дни след теб,но за жалост няма да се засечем.До скоро)
Отговори с цитат
  #2372  
Стар 17th August 2011, 21:35
Аватара на verzhiniaa
verzhiniaa verzhiniaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 7
По подразбиране

silvylove Благодаря ти за съвета и и отговора, но аз изчетох цялата тема зададох този въпрос за да бъда сигурна.
Дил Да, разбирасе че не ме оправдава, но за своя сигурност, както казах вече изчела съм цялата тема.
Susan Ами не чети! Човешко е все пак да попиташ или греша?!
nikanor Някой да е казал че не съм прочела темата?! Просто реших да попитам направо за да бъда сигурна и да знам какво да предприема, това мързелива ли ме прави? ..... относно операцията ти пожелавам ти успех!
Tytik
Цитирай:
Подкрепям!!!Аз отдавна не си правя труда да чета,а какво остава да отговарям на такива въпроси!Как да отговориш на въпроса-"Този Джамбазов дали прави ринопластики?......"Ами не,по принцип ТОЗИ Джамбазов вади зъби и пили нокти и само от време на време като го хване музата оперира носове.....Благодаря на Господ,че в този форум все пак има и много хора,които наистина са полезни и дават адекватни съвети!!!
Аз също благодаря на Господ че, има такива хора. И сега разбрах че ти не си от тези хора! Btw
Цитирай:
но защо те-новите форумци-не проявят разбиране,като ни спестят тези въпроси?!
Форумът е за това! Хората задават въпроси които ги вълнуват и ги интересува, с очакването по - опитните да им отговорят. И защо вие-старите форумци-не проявите разбиране като ни спестите тези негативни коментари?!
Отговори с цитат
  #2373  
Стар 17th August 2011, 21:50
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Искам и аз да задам един въпрос, който доста ме притеснява и искам да го споделя с вас. Както писах в една друга подтема на ринопластиката тук, за др. Йорданов, миналата седмица, когато ходих до тази първа градста, където е оперирал лекарят имаше една жена там (на информация) и се заприказвахме и след като и казах, че ми трябва пластичен хирург за да си променя носа, тя ми каза, че въобще не ми трябва, защото ще си разваля хубавата кожа. Та искам да ви питам- възможно ли е след операцията кожата ми на носа и около него да се промени и да се обели и нещо да и стане, което ще е непоправимо? Благодаря предварително за отговорите
Отговори с цитат
  #2374  
Стар 17th August 2011, 21:54
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Искам и аз да задам един въпрос, който доста ме притеснява и искам да го споделя с вас. Както писах в една друга подтема на ринопластиката тук, за др. Йорданов, миналата седмица, когато ходих до тази първа градста, където е оперирал лекарят имаше една жена там (на информация) и се заприказвахме и след като и казах, че ми трябва пластичен хирург за да си променя носа, тя ми каза, че въобще не ми трябва, защото ще си разваля хубавата кожа. Та искам да ви питам- възможно ли е след операцията кожата ми на носа и около него да се промени и да се обели и нещо да и стане, което ще е непоправимо? Благодаря предварително за отговорите
Здравей!Мисля,че това не би трябвало да тe притеснява.Единствено когато е много топло има опасност от стафилококова инфикция или някакви други кожни екземи.Не съм убедена на 100%,ако искаш се свържи с Reason -той най-добре ще ти обясни.

Последно редактирано от ИЗТ : 17th August 2011 на 22:58
Отговори с цитат
  #2375  
Стар 17th August 2011, 21:56
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verzhiniaa Виж мнението
silvylove Благодаря ти за съвета и и отговора, но аз изчетох цялата тема зададох този въпрос за да бъда сигурна.
Дил Да, разбирасе че не ме оправдава, но за своя сигурност, както казах вече изчела съм цялата тема.
Susan Ами не чети! Човешко е все пак да попиташ или греша?!
nikanor Някой да е казал че не съм прочела темата?! Просто реших да попитам направо за да бъда сигурна и да знам какво да предприема, това мързелива ли ме прави? ..... относно операцията ти пожелавам ти успех!
Tytik

Аз също благодаря на Господ че, има такива хора. И сега разбрах че ти не си от тези хора! Btw Форумът е за това! Хората задават въпроси които ги вълнуват и ги интересува, с очакването по - опитните да им отговорят. И защо вие-старите форумци-не проявите разбиране като ни спестите тези негативни коментари?!
хахахахах Помпата не качва май?!Довижданееее!!!;D
Отговори с цитат
  #2376  
Стар 17th August 2011, 22:51
Аватара на verzhiniaa
verzhiniaa verzhiniaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
хахахахах Помпата не качва май?!Довижданееее!!!;D
детее не се занимавай с мен!
Отговори с цитат
  #2377  
Стар 17th August 2011, 23:25
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Искам и аз да задам един въпрос, който доста ме притеснява и искам да го споделя с вас. Както писах в една друга подтема на ринопластиката тук, за др. Йорданов, миналата седмица, когато ходих до тази първа градста, където е оперирал лекарят имаше една жена там (на информация) и се заприказвахме и след като и казах, че ми трябва пластичен хирург за да си променя носа, тя ми каза, че въобще не ми трябва, защото ще си разваля хубавата кожа. Та искам да ви питам- възможно ли е след операцията кожата ми на носа и около него да се промени и да се обели и нещо да и стане, което ще е непоправимо? Благодаря предварително за отговорите
silvylove м/у другото има нещо такова аз забелязвам някакво отпускане на кожата около носа,но може и да си внушавам.
по принцип след махането на шината аз имах ситни пъпчици, които ми се бяха образували от спарване и леко белене на носа около 1 седмица ,но след това не сам имала проблеми просто някакси ми се струва по-отпусната кожата (но както ти казах може и да си внушавам! няма да ми е за първи път )
Отговори с цитат
  #2378  
Стар 17th August 2011, 23:59
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
silvylove м/у другото има нещо такова аз забелязвам някакво отпускане на кожата около носа,но може и да си внушавам.
по принцип след махането на шината аз имах ситни пъпчици, които ми се бяха образували от спарване и леко белене на носа около 1 седмица ,но след това не сам имала проблеми просто някакси ми се струва по-отпусната кожата (но както ти казах може и да си внушавам! няма да ми е за първи път )
Твоя нос съм го виждала-нито ти е отпусната кожата,нито имаш гърбица.Внушаваш си
Отговори с цитат
  #2379  
Стар 18th August 2011, 00:15
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verzhiniaa Виж мнението
детее не се занимавай с мен!
Не намирам причина и повод да го правя!
Отговори с цитат
  #2380  
Стар 18th August 2011, 03:54
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile

Аз също благодаря на Господ че, има такива хора. И сега разбрах че ти не си от тези хора! Btw Форумът е за това! Хората задават въпроси които ги вълнуват и ги интересува, с очакването по - опитните да им отговорят. И защо вие-старите форумци-не проявите разбиране като ни спестите тези негативни коментари?! [/QUOTE]
Не съм от опитните , нямам инфо , с което да ти помогна, но! ... ако си прочела целия форум и най вече ринопластика при Джамбазов-ти щеше да разбереш 99% от самата операция.Много мацки са писали подробно кое как защо..Точно ти казваш,че форума е за това- да се пита и да се отговаря.А знаеш ли коелко е гадно някой да чака ценна информация във форума и да види някой въпрос от сорта : Джамбазов прави ли добра ринопластика, колко струва ринопластиката, ам това онова..
Само виж колко теми за Джамбазов има...дори др е отворена - има тема със снимки , можеше да ги видиш и да прецениш малко дали е добър(то пак не е гаранция ,че при теб ще се получи същото) Малко е тъпичко да казваш кой с какво е полезен. Имам чувстото,че от 200 и няколко страници за Джамбо - 2-3стр да са с качествена информация по темата.Вс друго е ......
Успех !
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:28.