IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 26th May 2013, 17:30
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Чак пък много зле..нормален гърбав нос.
Доволна ли си от профила си, такъв ли го искаше?
Отговори с цитат
  #432  
Стар 26th May 2013, 17:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Да придобих представа, направо се изпотих, много си пищна, направо ми стана жешко
То да се чуди човек, нос ли да гледа или друго
От две снимки с различен ъгъл е трудно да се придобие представа, но има голяма разлика. Устните ти също са трепач, доста ми харесват
Отговори с цитат
  #433  
Стар 26th May 2013, 18:01
erika19 erika19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 9
По подразбиране

трябваше да я отрежа тая снимка ,знаех си .....
но да отговоря на тити1 -не го исках такав ,хем говорихме с доктора,но каза,че му е било мн трудно,т.к. Некадърника ,който ми прави първата операция ми е махнал хрущияла,който държи носа .... и задари,който се събудих с още по-грозен нос(това на снимката).Иначе преди първата операция бях с доста по-малка гърбица...
Отговори с цитат
  #434  
Стар 26th May 2013, 18:02
erika19 erika19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Pufpaf забравих,че си мъж и за това си позволих да кача снимка,на която най-добре се вижда носа,не др работи
Отговори с цитат
  #435  
Стар 26th May 2013, 18:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аааа аз май трябваше да си мълча, как ще режеш снимки, грехота грехота
Аз трудно се сдържам да не коментирам хубавите неща, а това което видях на снимката ми хареса, но да не се отплесвам от темата
Много интересно ми стана, трябва да разкажеш повече за предишната си пластика, ние не знаехме за това, а то е доста важно за всички, които сме в този раздел на форума. Повече подробности, какво се е случило, при кой, как е било и т.н., много ценна информация е това и благодаря предварително !
Отговори с цитат
  #436  
Стар 26th May 2013, 18:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от erika19 Виж мнението
трябваше да я отрежа тая снимка ,знаех си .....
но да отговоря на тити1 -не го исках такав ,хем говорихме с доктора,но каза,че му е било мн трудно,т.к. Некадърника ,който ми прави първата операция ми е махнал хрущияла,който държи носа .... и задари,който се събудих с още по-грозен нос(това на снимката).Иначе преди първата операция бях с доста по-малка гърбица...
Да, разкажи наистина какво се случи първия път и при кого?
Боже, боже, на какви неща се наслушах последните дни...
Момичета и момчета, внимавайте на кого доверявате лицата си!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #437  
Стар 26th May 2013, 19:42
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Eрика 19, ама това снимка след операцията ли е ? Ако е така определено ще се нуждаеш от още една. И си остави веждите по дебели ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #438  
Стар 26th May 2013, 20:34
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Ерика, снимката с гърбицата след първа ринопластика ли е? Моля те разкажи за нея, кога, къде, защо? Колко време след първата си направи втората и т.н.?
Отговори с цитат
  #439  
Стар 27th May 2013, 11:06
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

От това, което съм чувала за Асенов, изглежда, че той е един доста дружелюбен и земен човек, който показва искрена загриженост за пациентите си и не е печалбар, НО от това, което съм виждала, имам чувството, че се справя добре само с носове, нуждаещи се от съвсем малка корекция. При останалите случаи резултатът е приличен, в смисъл, че нещата не са по-зле, отколкото преди операцията. Но винаги имам чувството, че носът е недовършен - почнал да пили, да реже и спрял някъде по средата на операцията. Страхува ли се да пипне малко повече или нещо друго, не знам. Знам, че отстрани е лесно да давам акъл и да критикувам, но се дразня, когато виждам, че нещо може да се направи, а не се прави, въпреки че явно оперира с добри намерения.
Отговори с цитат
  #440  
Стар 27th May 2013, 11:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
НО от това, което съм виждала, имам чувството, че се справя добре само с носове, нуждаещи се от съвсем малка корекция. При останалите случаи резултатът е приличен, в смисъл, че нещата не са по-зле, отколкото преди операцията. Но винаги имам чувството, че носът е недовършен - почнал да пили, да реже и спрял някъде по средата на операцията. Страхува ли се да пипне малко повече или нещо друго, не знам. Знам, че отстрани е лесно да давам акъл и да критикувам, но се дразня, когато виждам, че нещо може да се направи, а не се прави, въпреки че явно оперира с добри намерения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.