IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th July 2013, 22:42
haizer haizer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране Комплекс

Здравейте.

Имам нужда от съвет по следният проблем.Покрай историите на приятелката ми за бившите и гаджета ( как на някакъв познат му бил най-големият в живота й но само го била пипала защото той я насилил да го хване,как с друг свършила много пъти въпреки че не харесвала) си създадох комплекс за малоценност. 15-17 см (според възбудата) дължина и 10 см обиколка.Тя твърди че нашият секс е превъзходен,подобрих рекорда й за свършвания но въпреки всичко ... съм все така подтиснат от тези истории и не се чувствам способен .

Поздрави.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th July 2013, 23:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Съвет ли търсиш или да се похвалиш, щот аз проблем не виждам, освен обиколката, тъй като дебелината си е по важна и от дължината. Обаче ми се струва, че тва е поредната измислена история, но като не се стараете повече лесно се разпознава. 10 санти обиколка е нереално малко и то на тая дължина, което значи, че или ти е като солета или си измисляш, ти кое си избираш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th July 2013, 23:37
haizer haizer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Добър вечер.Това е обиколка в основата точно преди да влезе в тялото.
Не съм запознат с привичките за писане на измислени теми.Относно солетата - не е ли това целта на форума,всеки анонимно да сподели негов проблем с цел да получи коментари които поради своята анонимност ще са най-близки до реалността ? Ако нямах нужда да изразя проблема си тайно надали щях да пиша.
Не зная кое е по-коректно тогава - измерване в основата или в някоя друга точка,за да знам дали все пак комплекса ми е основателен.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th July 2013, 00:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз само те пробвам, но и все още не съм сигурен, дали темата е сериозно или е поредният таш*к, щото не мога да ти разбера проблема ! Нали секса ви е идеален и двамата сте доволни, къде е проблема ? Това за обиколката май не трябваше да го пиша, ся ще вземеш да се комплексираш, но не бива, ще компенсираш с техника и няма да има проблем. Нали сте счупили рекордите за оргазми при нея, значи си ок, кво го мислиш !
Това са вечните терзания на тинейджърите, ами ако не ми е достатъчно голям и се почват едни притеснения и комплекси !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th July 2013, 10:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз само те пробвам, но и все още не съм сигурен, дали темата е сериозно или е поредният таш*к, щото не мога да ти разбера проблема ! Нали секса ви е идеален и двамата сте доволни, къде е проблема ? Това за обиколката май не трябваше да го пиша, ся ще вземеш да се комплексираш, но не бива, ще компенсираш с техника и няма да има проблем. Нали сте счупили рекордите за оргазми при нея, значи си ок, кво го мислиш !
Това са вечните терзания на тинейджърите, ами ако не ми е достатъчно голям и се почват едни притеснения и комплекси !
Напълно съм съгласна отново с теб.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th July 2013, 10:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не разбирам от параметри, но относно приятелката ти: или е тъпа, или не те харесва достатъчно. Извинявай, ама с човека, когото обичаш ли трябва да обсъждаш бившия си сексуален живот ... малко (по-скоро много) ми е тъпо ... има си приятелки за тази работа ... и то само тези, които знаеш, че няма да те разнесат ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th July 2013, 14:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Извинявай, ама с човека, когото обичаш ли трябва да обсъждаш бившия си сексуален живот ... малко (по-скоро много) ми е тъпо ... има си приятелки за тази работа ... и то само тези, които знаеш, че няма да те разнесат ...
Съгласна,как ще се споделят такива неща с мъжа до теб,лудост.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th September 2013, 10:36
blogzdrave blogzdrave не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Подкрепям напълно горните мнения. Трябва да ти е много малък умствения багаж за да споделяш такива неща с партньора си. Друг е моментът дали не цели да те провокира.
Ето и нещо интересно по темата: Какво искат жените от един пенис
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th September 2013, 21:48
itsall_boutta_game itsall_boutta_game не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от haizer Виж мнението
Здравейте.

Имам нужда от съвет по следният проблем.Покрай историите на приятелката ми за бившите и гаджета ( как на някакъв познат му бил най-големият в живота й но само го била пипала защото той я насилил да го хване,как с друг свършила много пъти въпреки че не харесвала) си създадох комплекс за малоценност. 15-17 см (според възбудата) дължина и 10 см обиколка.Тя твърди че нашият секс е превъзходен,подобрих рекорда й за свършвания но въпреки всичко ... съм все така подтиснат от тези истории и не се чувствам способен .

Поздрави.
Не е проблема в теб! Според мен на твоята дама нещо и куца, щом ти ги говори такива!
Моят съвет е да и изневериш тайно, без да разбере тя/ поне аз така правя, като чуя подобни моабети/ ...
Ще изчезне комплекса, ще ти оздравее егото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Комплекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.