IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th February 2014, 18:07
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
Question Ринопластика при доц. Джамбазов и д-р Йорданов- доволни/недоволни+снимки

Здравейте! Ще се радвам да осъществя контакт с техни пациентки- ако сте попадали на недоволни из форума, моля да ме информирате за профилите им, за да се свържа лично с тях, благодаря! Много неща са се изписали до този момент. От прочетеното успях да избера поне между кои двама да се колебая.
Искам да се оперирам до лятото, по възможност април месец. Имам голям нос в анфас, чупила съм го като дете и преградата е малко изкривена. Върхът е също проблемен, защото е камбест. Реших се на операция, защото се сгодих и искам да премахна този проблем до сватбата, защото иначе се обезмисля цялата суетня по избор на рокли и т.н- с този нос пак няма да съм всичко, което'желая. Не съм със свръхочаквания, но искам да има по-нежен вид поне и да подобри излъчването на лицето ми. Много бих се радвала на снимков материал преди/след, цени по НЗОК, усложниния и т.н.
ПС- за Джамбазов разбрах, че е супер с преградите и гърбиците, но с върховете не се справя. Как е в това отношение при д-р Йорданов? Също четох как проф. Джамбазов явно е почнал да претупва пациентите от много ангажичменти и консултациите са кратки, следоперативните посещения също(ако изобщо са при него). Но пък при толкова доволни и снимки на прекрасни нослета, определено ми печели доверието въпреки негативни някои коментари.
Има ли недоволни и от д-р Йорданов?

Последно редактирано от yokopero : 9th February 2014 на 18:33
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th February 2014, 19:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИЗТ Виж мнението
Преди бях написала това на Нелс на личен,но сега го споделям и тук.Джамбазов е моят човек!Първо от него лъха едно опияняващо спокойствие.Ръцете му са добре подържани,а движенията съпроводени с много финес.Той ми пипаше носа,както художника хваща четката и започва да рисува върху платното.Тонът му е спокоен,тембърът ти действа релаксиращо.....хахахахахах: ))Луда съм нали?!
Tова как ти се струва ? Смяташ, че от мненията на недоволните и доволните можеш да се ориентираш ли ? Как точно мислиш да се случи това, на базата на бройката ли ще решаваш кой да е правилният избор ?

Сега дори се замислих, че хирурзите могат дори да фотошопират някои от снимките които ще покажат на пациентите. Най-много ме притесняват точно тези най-трудните случаи като твоят с камбести върхове за стесняване. За това снимките от форумите са най-ценни, а аз все още не съм видял нито една снимка тук на такъв случай като твоят.

Предполагам си видяла снимките които показах тук - http://www.tialoto.bg/forum/showpost...postcount=1288
и мен също ме интересува макар и да не свързано с моя случай, но бих искал да видя подобни резултати в България, а няма как да няма такива носове оперирани.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th February 2014, 19:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Я виж тази снимка, която открих във форума - http://prikachi.com/users/teo_71/51u.jpg

Дата на операция: 28.04.09
Хирург: доц. Карен Джамбазов
Вид на корекцията: основно стесняване, скъсяване и леко повдигане на връх
Снимки:http://prikachi.com/users/teo_71/51u.jpg
Удовлетвореност: 5
Други корекции и/или реоперации: няма-предстои ботокс

Друга снимка на същата жена - http://www.prikachi.com/users/teo_71/69l.jpg

Щеше ми се да го видя след повече време, защото след 2рия месец върха си е широк колко преди !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th February 2014, 20:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много ме е яд за Росен Петров, който от незнание лесно се е подвел и направил може би и повече от една операции в България и при неговия сложен случаи те са били неуспешни. Ако беше се информирал малко по добре, може би отдавна щеше да има нормален нос ! Сега не знам доколко е вярно инфото, че щял да ходи да се оперира във Франция.
Дори има и версия, че некадърни лекари са го обезобразили и въобще не бих се учудил ако е така !

Последно редактирано от Pufpaf : 9th February 2014 на 20:14
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th February 2014, 21:51
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Йокоперо, до април абсурд да се добереш до Джамбазов...май Йорданов е по-добрият избор за теб...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th February 2014, 16:16
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря за бързите отговори Pufpaf. Самата знам, че камбестите върхове са сложни и няма хирург в България, който да може да се справи с тях. Точно тази жена и аз я гледах. Може би засега ще се примиря с моя връх и ще работя върху изкривената преграда. Иначе Dii, мога да направя компромис с времето и да го оставя за по-нататък . Четох и аз как при Джамбазов може да си назначиш консултация април чак, а операцията може изобщо и да не е 2014г :Д. Не бързам толкова с венчилото, просто предпочитах да имам повече от една година след риното. Засега мисля да се запиша за час при д-р ѝорданов и да видя какво ще ми каже. Ще се радвам и на това да намаля поне останалана част от носа и да се изправи малко. Просто искам по-меко излъчване, сега не съм грозна, даже нямам натрапчиви дефекти по него, но просто не е излъчването, което винаги съм искала. За операция навън не съм мислила, защото не смятам, че мога да си го позволя на този етап. Едва трети к,рс съм медицина и предпочитам да си запазя спестяванията за бъдещето си, пък когато сама започна да си печеля парите, тогава повече ще искам. Сега 2300лв няма да ме съборят, но 20 000 евро са съвсем различна сума.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th February 2014, 16:21
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Ако имах излишни пари, в никакъв случай не бих се оперирала в България, но все пак катоо суетна бъдеща булка, искам поне някакво подобрение и затова търся специалист, в чиито ръце поне няма да се обезобразя. Затова исках да видя повече снимки на успешни и неуспешни случаи не за статистика, а с очите си да преценя какъв риск поемам. Проблемът е, че много от снимките във Форума са вече изтрити или са сменени паролите за достъп, затова реших вместо да се лутам напразно, да почна тема, в която да се качват актуални снимки.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th February 2014, 17:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много трудно ще видиш такива снимки във форума, ти трябва да гледаш само тези които са като твоят случай, а те са много малко и дори като разглеждам в гъгъл чуждите снимките, дори там трудно се намират такива корекции със стесняване в анфас. Ако изчакаш малко скоро ще видиш как се е получил носа на едно момиче, което също иска да си стеснява носа и върха и ще видиш нейният резултат.

Тя каза, че няма да се довери на който и да е и добре щяла ги разучи. Дано има късмета и да не остане разочарована, доста е млада и е много красива и със сегашният си нос и определено има какво да губи. Някои хора просто си мислят, че ако не се получи желаният резултат, носът няма да стане по зле и това е доста грешно разсъждение.

Много често когато операцията не е успешна, носът става и още по зле и най-лошото е, че след това става много трудно да се поправи тази грешка. Не случайно ревизиите са доста скъпи. Вие сега си правите сметки, че не може да си позволите повече пари за операция и при това положение и според случая е по добре да не рискувате на този етап с ринопластика.

Ако нещо се обърка и случая е по сложен може и да няма кой да ви го оправи в България, а в чужбина една ревизия струва много пари. Вие разбирате ли, че една корекция както може да ви промени живота към по добре, така може и да го съсипе, трябва ли да давам примери за това. Много добре трябва да обмисляте решенията си и никога да не прибързвате и да се подавате на емоциите !!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th February 2014, 17:37
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Да, разбирам това, знам, че би било по-сигурно да изчакам, но поне ще се радвам, ако го изправя, защото от счупване върви настрани и имам малка гърбица, която в профил не е много видима, но в анфас се вижда в лявата половина на носа. Поне тези манипулации са постижими за българската ринопластика. За останалото ще изчакам за чужбина. И сега в никакъв случай не съм грозна, но ми се иска да коригирам каквото мога, щом имам повод за това- иначе все отлагам. Много желая да си оправя зъбите и носът, това е. https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...18059280_n.jpg това е линк към моя снимка, вижда се издатината на страничната стена, че носът ми е по-голям като цяло и това дори е снимка от хубавия ми профил :Д . Като цяло не разваля цялостното ми изражение, но определено ме дразни дори да не мога да нося очила, защото от тази гърбичка все застават наклонени на еднна страна и от продължително носене започвам да се чувствам с главоболие.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th February 2014, 17:45
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

ще сложа още снимки, където по-добре се вижда, че имам проблем с преградата и не е само до върхът, ще се радвам да попадна на човек, който поне с нея да се справи. Нямам снимка в пълен анфас, защото ги отбягвам, не искам да се вижда как нослето ми отива надясно,а не е вертикално. :Д
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...71756777_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...69383695_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...06794213_n.jpg
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
д-р йорданов, доц. д-р джамбазов, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовЙордановдоволнинедоволниснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:28.