IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th March 2007, 09:52
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Да на първа фаза не се живее лесно с Аткинс но и самият доктор не е спрял дотам а изрично е подчертал че трябва да се изпълнят всички. Вartяла съм ги в рамките на 2 години и резултат имаше. За спорта си вземам бележка дойде ми най сетне акaла ама все пак да кажа че голям зор:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th March 2007, 21:10
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

тази вечер в новините казаха нещо за диетата. сега май не я отричат
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th March 2007, 21:59
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
тази вечер в новините казаха нещо за диетата. сега май не я отричат
Ми спри да гледаш телевизия
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th March 2007, 23:21
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

На медиите работата им е да търсят уловки и сензации така че трудно биха ми били критерии а и диетите са нещо много индивидуално. В случая на мен Аткинс ми идва добре защото е лесна за изпълнение няма дозировки мерки и теглилки и най вече не съм гладна с нея, но на други пък може да действа зле.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th March 2007, 00:16
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Вчера пишеше в новините че Аткинс се е оказала най-добрата (ефективната) диета в едно обширно изследване на няколко от най-популярните диети. Изследването е протекло повече от година и жените, които са спазвали Аткинс са загубили значително повече тегло от жените, които са били на другите диети.
За повече по темата виж тук
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th March 2007, 00:30
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

ами не се учудвам че е диета Но1, все пак при всичкото тва плюскане дето се дава при Аткинс да свалиш 30кг си е като за Но1, аз нямам промени в холестерола и триглецеридите хем що сметана масло и сирена миришещи на мръсни чoрапи съм изяла а пък те ги знаем как капе мазнотия от тях - а мазнините са по засищащи от въглехидратите.

А и както е казал самият Аткинс само мазнина е в състояние да разтопи мазнина и аз го разбрах на собственият си гръб на 2 пъти:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th March 2007, 00:34
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

абе Яна драга....много ми е непонятна тая идея въобще. Цял живот се стремя да ги избягвам тия храни. Купувам всякакви fat free глупости, винаги съм била на лow-fat диета и сега ми е ужасно гузно дори при писълта че мога да изям едно парче цяло горгондzолаааа. Обожавам горгондzола... Не мога да си представя, че ще ям само шашкавал и крема сирене и ще отслабна. Не мога...Дори сега като спазвам low carb гледам да ям повече яйца и тофу, защото ме е страх!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th March 2007, 00:47
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

мдаааааааааааа баш Горгонзола, Долчелатте и Гамбозола нагъвах по половин кило на ден полято върху пуешки стек, закусвах бекон с яйца и вечер виех срещу луната щото вместо шоколад плюсках варени яца с майонеза и шунка. Особено си спомням ужасята как мушнах почти 2 кг храна състояща се от яца бекони пържоли и сирена за един ден и като полудях за сладко 300 грама заквасена сметана с половин кило боровинки, на другият ден тежах с 1.5 кила по малко, а ми кажи как става тва, и след това от ядене не се оттървах макар че на 6 ден вече като ми замиришеше на манджа ми се повръщаше.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th March 2007, 00:54
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
мдаааааааааааа баш Горгонзола, Долчелатте и Гамбозола нагъвах по половин кило на ден полято върху пуешки стек, закусвах бекон с яйца и вечер виех срещу луната щото вместо шоколад плюсках варени яца с майонеза и шунка. Особено си спомням ужасята как мушнах почти 2 кг храна състояща се от яца бекони пържоли и сирена за един ден и като полудях за сладко 300 грама заквасена сметана с половин кило боровинки, на другият ден тежах с 1.5 кила по малко, а ми кажи как става тва, и след това от ядене не се оттървах макар че на 6 ден вече като ми замиришеше на манджа ми се повръщаше.
не мога да се осмеля да си го помисля дори! имам чувството, че ако ям така два дни както всичко ми се лепи, ще съм с 5 кила отгоре...ама след толкова положителни отзиви ще пробвам за една седмица,ама няма да се уливам със сирената...вкъпреки че идеята много ме блазни.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th March 2007, 00:55
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

ами там ти целiят проблем, въпроса не в тва да ядеш fat free а почти carb free или very low carb идеално го разбирам защо е така на съзнателно равнище обаче онова Чудовище в мен като пририта за сладко и сдухвам пейзажа отвсякъде, на мен тва ми e бил проблема цял живот а не че не развирам защо се отслабва от мас и сланина на всяко ядене.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: диетанаАткинсползивреди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:31.