IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th December 2007, 10:39
barovka69 barovka69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 5
По подразбиране До всички,които са си премахнали гърбица на носа

Моля да ми помогнете.Преди 1 седмица си направих операция на нослето за премахване на гърбица и стесняване на ноздрите.Обаче вчера като ми махнаха гипса се притесних,понеже ГЪРБИЦАТА Е ТАМ-самоче изглежда малко по-малка от преди.Иначе ноздрите са ми стеснени и си ги наресвам,ама това много ме притеснява,дали ще спадне ? Изглежда като син оток,ама много се притеснявам,че всчико,което прижевях може да е било напразно.Моля ви да ми обясните при вас как беше?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th December 2007, 12:13
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

аз не съм имала гърбица след като ми махнаха гипса.дано някои друг е бил като теб и притесненията ти да са били напразни.стискам палци!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193406 pass:1234
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th December 2007, 14:06
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз имах такова нещо. То е защото има оток на тъканите, които възвръщат до някъде предишната форма на носа ти, но се очаква да спадне(отока) до около третия месец
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th December 2007, 15:12
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Преди и аз имах таква операция.Нещата стоят точко както ги е описала Ava-ava.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th December 2007, 15:36
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Моят нос си беше доста тесен и не е бил голям,но пък си имах гърбичка.След като ми махнаха гипса новия ми нос нямаше абсолютно нищо общо със стария.Гърбичката липсваше и от това сега носът ми изглежда малък.Твоето трябва да е оток,защото няма начин да са те "дялкали" и пак да имаш гърбичка.На пипане твърдо ли е или е меко Но според мен изчакай да мине поне месец и тогава се притеснявай.Още е много рано .Около 80% от оттока спада до края на първия месец.Останалите 20% отток спадат много бавно до края на 3-6 месеца след интервенцията.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th January 2008, 20:05
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

какво стана с това barovka69,дето започна темата?някой има ли информация?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th February 2008, 06:59
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: До всички,които са си премахнали гърбица на носа

Цитирай:
Първоначално написано от barovka69
Моля да ми помогнете.Преди 1 седмица си направих операция на нослето за премахване на гърбица и стесняване на ноздрите.Обаче вчера като ми махнаха гипса се притесних,понеже ГЪРБИЦАТА Е ТАМ-самоче изглежда малко по-малка от преди.Иначе ноздрите са ми стеснени и си ги наресвам,ама това много ме притеснява,дали ще спадне ? Изглежда като син оток,ама много се притеснявам,че всчико,което прижевях може да е било напразно.Моля ви да ми обясните при вас как беше?
много рядко се случва да се получи на гърбицата хематом,който не може да се разнесе,но знамли...,къде изчезна,поне ни напиши дали си по- добре
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Довсичкикоитосасипремахналигърбицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:08.