IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 10th March 2013, 14:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Сиби, точно мен да ме обвиняваш в злоба... Не ме познаваш, за това може да ти е минало през ума, че го правя от злоба..

Единствената причина, поради която все още пиша в тази тема, е, ако е възможно, да помогна на някой да си спести кошмара, през който минаваме някои от нас.

Ако плюя Джамбазов, това е защото темата е за него! Ако темата беше за Сердев или Ефремов, който също си оставиха ръцете на лицето ми, щях да плюя тях!

Носът ми все още е безформена маса от хрущяли! Знаеш ли през какъв сериозен фотошоп са минати снимките на аватара ми? Носът си го снимам в анфас, само когато трябва да го показвам на специалист. И в истинската му "красота" няма да го покажа тук . Поради простата причина, че ме е срам! УЖАСНО МНОГО МЕ Е СРАМ!

Моля, не ме упреквай в злоба, коагто просто искам да съм честна! Момичето е много хубаво и с предния и със сегашния нос! Аз къде съм казала, че не е?? Казах едиснствено, че тази ринопластика НЕ е виртуозна! Защото ако мнозинството тук не търсите виртуозни изпълнения НЯКОИ ОТ НАС ЕДИНСТВЕНО И САМО ВИРТУОЗНО ИЗПЪЛНЕНИЕ БИ НИ ОПРАВИЛО МУТРИТЕ!*

Нека се има предвид, за тези , които четат тази тема след като снимките изчезнат, че на снимките е имало едно хубаво момиче с ок нос.
Под виртуозност аз разбирам друго. Предполагам ти също. Просто си в кофти настроение и реши да ми скочиш.


Забравяте, че сме от един отбор.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 10th March 2013, 14:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Знаете ли какво? Аз просто спирам да пиша в тази тема.

Да се има предвид, че не съм отказала на нито един помолил снимка на носът ми преди и след Джамбазов. Въпреки безмерната ми суета! Отделяла съм и време и енергия, на всеки по отделно да отговарам за всичко.

Това мен да ме обвинят в злоба срещу пациент и то! Не мога да го преглътна, честно!

Дали колумела, или колумнела, мен най-малко ме касае терминологията! Това, което ме касае е, че има част от носа, която виси над горната ми устна повече, отколкото висеше преди!

Изтрих си албумите, повече на никой нищо няма да показвам! От години кибича в този форум именно защото искам ако мога да спестя на някой ходенето по мъките. Много ми е вътрешна тази тема, 10 годишна борба е това! Може да е отчаяние, безсилие и може би злоба ..да, към не*бателни хирурзи! Но злоба към пациент НИКОГА! Не ти прави чест, Сиби!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 10th March 2013, 14:23
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Специално за sibi и klarisina ще покажа какво аз разбирам под добра (не казвам виртуозна) работа на хирург от съседна Турция. Вижда се, че изходното положение е много по-лошо от това на китикат. Резултата според мен е доста по-добър . За да бъда конкретен какъв е проблема с върха на китикат (надявам се да са отоци и всичко да се изравни). Но поне засега се вижда, че десния латерален хрущял е по-голям от левия. И върха като цяло не е направен фин. Пак казвам , надявам се всичко да се развие добре за нея, но ако този случай го приемаме за виртуозен на Джамбазов , то явно критериите са доста ниски.
https://app.photorocket.com
mail: amelyat@mail.ru
password:123456

Последно редактирано от keery : 10th March 2013 на 14:57
Отговори с цитат
  #84  
Стар 10th March 2013, 14:34
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

keery, iska mi e-mail, ne username
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th March 2013, 14:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Keery, моля ти се! Ще ти скочат сега, че насаждаш комплекси на момичето!
Нашите комплекси не са важни - ние си замазваме носовете с фотошоп и общуваме с хората само под определен ъгъл...


Аз ви казвам, че бидейки прецаквани от всякъде българи, критериите ни за качество за сравнени със земята...
Моите обаче не са. И с риск да ме обвинят в злобарство, няма опасност да си ги сниша.

Между другото не се отваря албума.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 10th March 2013, 14:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, видях албума.

Няма да коментира. Думите са излишни, когато снимките говорят.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 10th March 2013, 14:44
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

keery, това момиче със сините очи при същия доктор ли е правено, където и другите? Че нейния случай съм го пропуснала (сори за офтопика).
Отговори с цитат
  #88  
Стар 10th March 2013, 14:49
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
keery, това момиче със сините очи при същия доктор ли е правено, където и другите? Че нейния случай съм го пропуснала (сори за офтопика).
Хахаха няма проблем за офтопика. Момичето със сините очи е оперирано при друг хирург . 1-те двама са оперирани от един и същ д-р. Сега ще преместя снимките на спам майл и ще го публикувам за да е по-лесен достъпа

Последно редактирано от keery : 10th March 2013 на 15:09
Отговори с цитат
  #89  
Стар 10th March 2013, 14:51
Kitty cat Kitty cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря на всички за коментарите.

Моля ви, не съм искала да се стига до такива спорове заради моя нос. Приемам както положителните, така и критичните коментари. Все пак всеки има собствено виждане за нещата. Разбирам хората, които са минали през много операции, без да постигнат желания ефект.
Както споменах, аз лично наистина съм доволна от резултата. Има голяма промяна, на живо се вижда по - добре. Може би не е перфектен. Наистина носът има още много да се променя, надявам се да е в положителна посока. Но все пак за момента нищо не се знае. Ще ви държа в течение как се развиват нещата.
Качила съм снимките най - вече заради хората, на които им предстои операция и са притеснени. Правя го, защото на мен лично снимките на другите хора много ми помогнаха да се реша изобщо на подобно нещо.
Всеки за себе си да реши, дали този резултат му харесва или не.
Моля ви, няма смисъл да спорите.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 10th March 2013, 14:53
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Keery, моля ти се! Ще ти скочат сега, че насаждаш комплекси на момичето!
Нашите комплекси не са важни - ние си замазваме носовете с фотошоп и общуваме с хората само под определен ъгъл...


Аз ви казвам, че бидейки прецаквани от всякъде българи, критериите ни за качество за сравнени със земята...
Моите обаче не са. И с риск да ме обвинят в злобарство, няма опасност да си ги сниша.

Между другото не се отваря албума.
Ами Nells , аз си изказвам открито мнението и не искам да нараня момичето, както казах дано леките асиметрии са неравномерни отоци, но опита показва обратното с времето става по-зле.

Последно редактирано от keery : 10th March 2013 на 15:03
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.