IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2007, 11:24
morad69 morad69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 24
По подразбиране мезотерапия

искам да правя мезотерапия.някой правил ли си е.има ли ефект върху целулита и колко му струва
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th April 2007, 16:16
doreta doreta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Мисля да почвам от понеделник.В кабинета дават добри отзиви.Препоръчват 4 процедури през 1-2 седмици (130лв. на процедура),хубаво било да се комбинират с масажи.Малко ме притеснява инжектирането на препарати,дали не трябва да се прави от лекар.Моля ако някой е по наясно да сподели тези процедури крият ли рискове и до колко са ефективни при лечение на целулит?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th April 2007, 16:36
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd April 2007, 09:22
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз почвам мезо на лице и тяло, като на тялото наистина се съчетава с масажи, ама още съм на хим. пилинги и после мезото. Правя го в Дермавита при К. Паскова - 150 лв. на процедура, като за лицето мезото е с попълнител хиалуронова киселина.Като приключа ще драсна да кажа за какво иде реч и какъв е ефекта
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2007, 15:27
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

doreta, къде ще правиш процедурите за по 130 лева? Аз за сега съм говорила за мезотерапия само с д-р Динев във Вита и при него процедурата е 200 лева с една ампула, а ако трябват евентуално втора и трета ампула са по 100 лева. Това ми се струва безумно скъпо, като гледам цените на тези медикаменти в нета - 10 ампули са 140Е. То по-рентабилно е човек да си купи един пистолет и да си се боцка сам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th April 2007, 15:49
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Ако наистина те интересува мога да ти дам координатите на дистрибутори на пистолети за мезотерапия!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th October 2011, 16:55
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Mena Виж мнението
Ако наистина те интересува мога да ти дам координатите на дистрибутори на пистолети за мезотерапия!
давай кординатите, мена. милото докато гледа мача вечер може да ме обстрелва по дупето))
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th May 2007, 17:40
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

аз съм правила,при мен нямаше почти никъкъв ефект от мезотерапията,вече предпочитам да комбинирам процедури за целулит и за стягане едновременно,наи малкото като отслабнеш си личи по малко
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th May 2007, 12:59
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
doreta, къде ще правиш процедурите за по 130 лева? Аз за сега съм говорила за мезотерапия само с д-р Динев във Вита и при него процедурата е 200 лева с една ампула, а ако трябват евентуално втора и трета ампула са по 100 лева. Това ми се струва безумно скъпо, като гледам цените на тези медикаменти в нета - 10 ампули са 140Е. То по-рентабилно е човек да си купи един пистолет и да си се боцка сам
правила съм мезотерапия и целия курс ми струваше 500 лв., но преди година. Сама за себе си незанам дали има ефект, комбнира се с антицелулитни кремове и процедури за склуптиране на дупето - АЛИС.

Има ефект, но е краткотраен, при мен не повече от 4-5 месеца, а цената никак не е малка, излезе ми близо 1000 лв. мезотерапия + АЛИС + кремове. Сега не бих я повторила. Боденето е гадно, остават дълго време синини, а и те бодат все на едни и същи места докато са още болезнени.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th May 2007, 16:36
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз също си правих мезотерапия за целулит и отслабваща- в Пловдив, в Енигма- дадох почит 1000 лв. Едната процедура е 160 лв. Направих 4, но пета не направих, защото не видях никакъв ефект. Преди това ме накарах да подготвя кожата и бедрата с предшестващи процедури-като дермосоник, таласотерапия, парафанго и не знам си още какво.
Просто ви казвам, момичета, не си давайте парите. Не си заслужава. Няма ефект.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мезотерапия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:05.