IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1461  
Стар 14th March 2011, 09:07
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Аха, ясно. Милото то, дано се оправи бързо
Отговори с цитат
  #1462  
Стар 21st March 2011, 10:21
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

http://www.blitz.bg/article/23673
Отговори с цитат
  #1463  
Стар 21st March 2011, 22:00
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
Angry цитирано от статият по-горе

"...Лекарите твърдят, че се е оформило цяло поколение от налудничави здрави хора. Прекаленото увлечение по здравословната храна и спортната зала води до заболявания на костите, инсулт и депресия..."

Е, от кога стремежа към здравословен начин на живот те прави налудничав?


"...Истинска тревога бият западните лекари. По тяхно мнение все повече хора буквално се побъркват по “здравословния начин на живот”. Това пристрастие основно се проявява в желанието на тези хора да се придържат към здравословно хранене. Т.е. хората изцяло и безвъзвратно се отказват не само от вредните навици - пушенето и алкохола, но и от тестеното, маслото, бухналия хляб, кифлите, франзелите и кофеина. Но се оказва, че тези хора далеч не са толкова щастливи, както би им се искало. Вероятно защото от това най-вече страдат самотните жени, които са около и над 30-те....."

Тревогата е истинска Ако всички започнем да водим здравословен начин на живот, няма да има кой да купува мазните банички.
Аз се чудех що не съм щастлива, пък то било щот не ям банички и мазно. Е, сега поне знам къде се корени нещастието ми То за това и съм самотна и нещастна лелка над 30 год.
Хайде малко по-сериозно. И кой изобщо ги пише тез малоумни статии

mimika, нищо конкретно към теб. Само си коментирам статията.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #1464  
Стар 21st March 2011, 22:07
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

знам, и на мене ми стана интересно, та за това го постнах.
може и да го изтрия.
Отговори с цитат
  #1465  
Стар 22nd March 2011, 00:42
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
Talking

Интересното в случая е, че хората с наднормено тегло и последвали здравословни проблеми към тези "вманиачени да са здрави" са в процентно съотношение 99:1 най-вероятно. Но те явно са щастливи :d
Има подобни глупости през известно време като атакуват хората, които се грижат за себе си и очевидно ощетяват най-наглите индустрии в днешно време, а именно фармацевтичната и хранителната, свързана с бързото хранене. Говори се и за "бигомания", т.е. "болест" при бодибилдърите, щото искат да са яки Изобщо всичко нарекоха "болест" вече, не остана нормално състояние, но най-вероятно, защото съдят по себе си. Че и говорят за щастие, от кога някой лекар (или медия) се интересува от щастието на пациента/зрителя/клиента.

Даже много писах, като цяло - радвайте се на подобни "страдания" и дал Бог на всеки подобно нещастие, а нека болните и дебелите, които не ги е грижа за себе си, да не са депресирани, щото явно така излиза ;x
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif

Последно редактирано от Solver : 23rd March 2011 на 11:23
Отговори с цитат
  #1466  
Стар 24th March 2011, 17:18
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Това направо си е за отговор на "Защо сте нещастни"?
То не хората, а онези дет печелят от маргарина, баничките, фафлите, чипсовете и други подобни боклуци са нещастни явно

HTML код:
Хайде малко по-сериозно. И кой изобщо ги пише тез малоумни статии
И ние трябва да се тровим с боклуците им, за да ги правим щастливи .... еххх, това умозаключение от статията .... изумява ...

И защо не мога да маркирам цитат?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.