IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 18th September 2011, 23:10
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Мила, не знам кой доктор взима 5 бона, освен Енчев (3500 euro). В момента почти всички лекари взимат по 2500-3000 лв максимум. Иначе Георгиев взима 2500лв. Мен ако ме питаш консултирай се с още няколко. Не се доверявай на първия, при когото отидеш.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 19th September 2011, 15:51
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Vera, въпрос към теб...защо в риното да има много гадости? Това е ОП и не се очаква да са цветя и рози още повече, когато правиш компромис с цената (аз не съм сигуурна, че и на висока цена ще ги избегнеш, но все пак)...като се махнат тия прословути тампони, нещата не се ли нормализират полека? На мен ми каза, че на 4-ти ден ще ги махне, т.е. ще ги махне след 3 дни...друго какво е гадно? Едно секцио например е много по-гадно според мен...има и болка и тежест и раздвижване и не знам какво още, а детето ти се е родило току-що и трябва да кърмиш да се грижиш за него и т.н....опитвам се да се настроя, че аджаба това се издържа, на мен притесненията ми са, кога ще мога да започна отново да се грижа за малчо, който е на 3.5 г/
Отговори с цитат
  #93  
Стар 19th September 2011, 16:15
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Vera, въпрос към теб...защо в риното да има много гадости? Това е ОП и не се очаква да са цветя и рози още повече, когато правиш компромис с цената (аз не съм сигуурна, че и на висока цена ще ги избегнеш, но все пак)...като се махнат тия прословути тампони, нещата не се ли нормализират полека? На мен ми каза, че на 4-ти ден ще ги махне, т.е. ще ги махне след 3 дни...друго какво е гадно? Едно секцио например е много по-гадно според мен...има и болка и тежест и раздвижване и не знам какво още, а детето ти се е родило току-що и трябва да кърмиш да се грижиш за него и т.н....опитвам се да се настроя, че аджаба това се издържа, на мен притесненията ми са, кога ще мога да започна отново да се грижа за малчо, който е на 3.5 г/
Веднага можеш да започнеш да се грижиш за детето си.Така по-малко ще мислиш за носа си и времето ще минава по-бързо.))Цената няма нищо общо нито с качеството ,нито с болката.Пази се от тези,които са най-много рекламирани.Тампоните са гадни защото се напояват със секрет,кръв,които няма къде да излязат и по този начин раздуват и ти отичаш повече.Не можеш да си поемеш въздух,съхне ти устата-гадно е,но се търпи.Няма нищо страшно.На мен на 3-ти ден ми махнаха тампоните.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 19th September 2011, 18:27
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Емил Георгиев е такъв мазен ГЪЗ, че изобщо няма какво да го коментирам.Не знам как още има хора,които му се доверяват и ходят при него.Направо ми се повръща,като му чуя името на този ......
Отговори с цитат
  #95  
Стар 19th September 2011, 23:08
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Знаеш ли какво ми каза на скоро една мацка която се е оперирала при емил георгиев ?? че адски я е яд за това , че на времето не ме е послушала кога казвах , че той е некадърник ! Надявала се е ,че точно но на нея няма да се случи ,но ето че сега се чуди при кого да се оперира, за да оправи поразиите му ! Така че мислете с главите си и не си мислете че точно на вас не може да ви се случи нищо !
Шансовете за несполучлива операция при емил са твърде големи и трябва да си абсолютна глупачка ако след всичките предупреждения отидеш точно при него !
Тази мацка съм аз (предполагам) Затова се опитвам да ви кажа, че не е важно кой е най-рекламиран, при кого е най-скъпо или при кого се е оперирала еди-коя-си. Иска ми се да мога да върна времето и да вникна в това, което се пише във форума. Четох какво се пише и изобщо не го отразявах. Аз ще се оправя, но защо трябва и вие да минавате по моя път. Един съвет- прочетете целия форум за ринопластика. Говорете с момичетата- доволни, недоволни, ходете на консултации и проучвайте много добре, защото не е шега работа.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 19th September 2011, 23:17
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

susan_88, кажи моля те отново на кратко от какво не си доволна от ОП при Георгиев? Имаш ли снимки, ако да ще се радвдам да ги споделиш? Ти кога се оперира при него?
Отговори с цитат
  #97  
Стар 19th September 2011, 23:38
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Мила, не знам кой доктор взима 5 бона, освен Енчев (3500 euro). В момента почти всички лекари взимат по 2500-3000 лв максимум. Иначе Георгиев взима 2500лв. Мен ако ме питаш консултирай се с още няколко. Не се доверявай на първия, при когото отидеш.
Малко цени:

Есте клиник - 2 500 EUR
Николай Георгиев - 1 850 - 2 500 EUR
Енчев - 3 000 - 3 500 EUR
Нефертити - 2 800 ЛВ

Никъде не виждам под 3 700 лв, освен при Емил Георгиев
Нямам идея как се оформят цените, но виждам голяма разлика и за това питам....

Ходила съм и при Николай Георгиев навремето...10 мин разговор, супер общи неща говори, нищо по-добро не видях от срещата с него....не искам да ми кажете, че е добър Емил Георгиев, искам да ми кажете защо не сте доволни

Мерси
Отговори с цитат
  #98  
Стар 19th September 2011, 23:40
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Целият ми нос криви, особено върха, не ми е изпилена хрущялната гърбица и изглежда много обемист. Има и още няколко неща, коита ме притесняват, но ще ги разкрия след като разбера какво представляват и чия е вината. Снимки не желая да поствам. Между другото, etaniel, сега чета какво си писала и не се обиждай, ама верно си малко подозрителна. В крайна сметка носът ти е в центъра на лицето и ако си поне малко предпазлива ще посетиш няколко лекари. Ти говориш само за Емил Георгиев и неговата клиника.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 19th September 2011, 23:58
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Хора, вижте ми мненията назад и ще видите колко често съм във форума...казах, че съм ходила (преди време) и при Николай Георгиев, всичките ми се струват еднакви и за това питам защо да дам 5000 лв, ако мога да дам почти 2 пъти по-малко и да постигна пак добър резултат. Това да естетични хирурзи, какво може да се обърка толкова с резултата? Да, центъра на лицето и тем подобни, но това, което имам в момента, не може да стане по-лошо според мен, в момента носът ми е крив, с гърбица, орлов и т.н., все по-д-бре ще стане си мисля аз....не искам да ставам Клеопатра, просто искам симетричен на лицето ми нос, с който да се усмихвам норално без да се притеснявам за профила си...мерси за още съвети с конкретни описания и аргументи
Отговори с цитат
  #100  
Стар 20th September 2011, 00:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ти май изобщо не четеш или имаш проблеми с българския !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:26.