IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 20th September 2011, 00:11
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Etaniel, ВИНАГИ МОЖЕ ДА СТАНЕ ПО-ЗЛЕ! Недей така да казваш, а бързо чукни на дърво. От това, което чета си правя заключение, че отскоро проучваш нещата за ринопластиката.Това е от мен, пожелавам ти успех!!!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 23rd September 2011, 15:43
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Отново аз!
Да ви питам вие като сте се подлагали на ОП правили ли сте си тест за алергии към упойки и ако да, къде?
От клиниката ми казах, че използват много нови и изчистени упойки, които нямат никакви странични ефекти, но все пак..
Мерси
Отговори с цитат
  #103  
Стар 23rd September 2011, 17:59
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Etaniel,упойката е най малкия проблем,не че не важно,става въпрос за алергии към съставките на упойката,мен лично личната лекарка и Джамбазов ми казаха,че няма смисъл да си правя този тест.Доверих се и на двамата,иначе и аз исках да си правя такъв тест.Ако толкова настояваш,трябва да ти дадат от клиниката ли,не знам, където оперира Емил Георгиев,или в която и да клиника,дават ти списък със съдържанието на упойката,отиваш при джипито за направление,отиваш на алерголог и там вече ще ти кажат дали си алергична към упойката след изследванията.Почти всеки е чувствителен към нея и може да ти се гади като се събудиш,но това не зная дали е от упойката всъщност.А ако искаш наистина симетричен нос....не съм виждала такъв от Емил Георгиев.....Може би трябва да намериш доволни от него,по-лесно ще ти е,защото недоволните са повечко...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 23rd September 2011, 19:17
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Dil, Благодаря ти...в Александровка болница правят тестове за алергии към упойката...казваш, че няма нужда да се прави този тест, така ми казаха и от клиниката, но все пак ще се опитам и ще се информирам какво трябва да направя....ти оперирала ли си се при Е. Георгиев? Не си ли доволна? Да, искам симетричен нос, но не знам защо така недоволните са повече от доволните, може би доволните не пишат във форума....и от другите хирурзи има доста недоволни и дузина доволни, много е относително всичко...искам нос, който да не е с гърбица и да не е орлов, все по-симетричен ще стане от това, което е сега, нали са в услуга на пациента всичките тези хирурзи....и от Николай Георгиев има недоволни, и от Джамбазов и от ЕНчев....много са ми скъпи другите....аз вече насрочих дата....
Отговори с цитат
  #105  
Стар 23rd September 2011, 19:27
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

А да попитам дали трябва да си направя изследване на носен секрет за някакви бактерии?
От клиниката ми казаха, че не трябва, но наскоро изкарах гнойна ангина (за което ги уведомих), а малкия имаше стрептококи в носа наскоро....
Как смятате вие?
Благодаря
Отговори с цитат
  #106  
Стар 23rd September 2011, 20:11
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Dil, Благодаря ти...в Александровка болница правят тестове за алергии към упойката...казваш, че няма нужда да се прави този тест, така ми казаха и от клиниката, но все пак ще се опитам и ще се информирам какво трябва да направя....ти оперирала ли си се при Е. Георгиев? Не си ли доволна? Да, искам симетричен нос, но не знам защо така недоволните са повече от доволните, може би доволните не пишат във форума....и от другите хирурзи има доста недоволни и дузина доволни, много е относително всичко...искам нос, който да не е с гърбица и да не е орлов, все по-симетричен ще стане от това, което е сега, нали са в услуга на пациента всичките тези хирурзи....и от Николай Георгиев има недоволни, и от Джамбазов и от ЕНчев....много са ми скъпи другите....аз вече насрочих дата....
Кой пък е недоволен от Джамбазов?!Ами недоволни ще са,като искат малки и чипи носове,ще бъдат недоволни-много ясно!Не разбрахте ли,че той не харесва и не прави такива носове?!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 23rd September 2011, 20:58
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Добре, де, да разбирам, че ми рекламирате Джамбазов ли? (Това го разбрах още отдавна)...каква е цената при него (ако може да ми кажете да не ровя)...а и в Пловдив не ми е удобно да ходя....
Кажете за носен секрет и тест за алергии към упойте, да правя ли?
Отговори с цитат
  #108  
Стар 23rd September 2011, 21:42
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Тези изследвания пак трябва да ги направиш май през личния лекар,не зная,честно казано.Джамбазов взима 1500лв.Ако си по здравна каса-950лв.А,тези,които минават през нея,включително и аз Не бих отишла при Емил Георгиев,на няколко човека от форума съм виждала и не бих.Ако ти става ясно от това,че много от опериралите се при него,отиват за 2-ра,дори 3-та ринопластика,но при друг хирург,направи си изводите.Джамбазов освен всичко друго е и специалист-УНГ!!!Той се съобразява със здравето на пациентите си,със структурата на носа и .т.н и т.н.Аз ще се оперирам при него-видях много резултати и просто още малко и аз ще съм една от щастливките да съм при него.Друго-той е човек,не касапин,приятел,грижовен иииии много други неща,най-важното-Професионалист!Ако това не ти стига като информация,се поразрови,защото и ние когато се интересувахме,четяхме ли четяхме.Успех!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 23rd September 2011, 21:42
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Ужас, Сю ти оперирала ли си се при Е. Георгиев? Какво значи да се посмеете, бе хора? Аз си мислех, че тук се обсъждат неутрално мнения, а то кво се вихри тука...не е истина...нищо не ми е обещавал човека, говорили сме съвсем нормално какво искам да се направи и какво не....какво значи "плачевен" резултат за вас? За мен плачевен резултат е още по-крив и несъразмерен нос и някакво изродско изпълнение, което в ръцете на хирурзи, които са утвърдени като такива няма как да стане. Виждам, че вие имате по доста операции, което значи, първо, че имате средства за това, второ имате време, трето имате явно големи претенции....аз не съм толкова претенциозна, исках само малко подкрепа да получа тук и информация, за да съм малко по-осведомена...все пак благодаря
Дайте снимки от операции при Е. Георгиев! Тук виждам САМО Дажмбазов (и тук там някой Динев и Тепавичарова)...Моля тези, които са недоволни, пратете ми на лични снимки да видя какво точно ви е плачевното в резултатите
Отговори с цитат
  #110  
Стар 23rd September 2011, 21:47
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Дил, благодаря ти!
Посочи ми моля те недоволни от Е.Георгиев, аз ги видях кои са, но не видях снимки от операции при него...Да ОК, Джамбазов взима по-евтино, но тук нито едно друго име не е добре дошло...защо е така?
За Дажмбазов до Пловдив ли трябва да се ходи? И до колкото разбрах се чака доста време за ОП? Имам малко дете и не мога да чакам, сега имам възможност....
Мерси
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.