IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24th February 2011, 22:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране Re: re

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
Nells не разбрах,през тези дни сменят ли се тампоните,или са едни и същи
Не се сменят!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th February 2011, 22:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Re: re

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
Nells не разбрах,през тези дни сменят ли се тампоните,или са едни и същи
Не се сменят!
Дам, не се сменят..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2011, 22:19
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th February 2011, 23:37
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
7 дни стоях аз. И то само върха ми беше работен. Тези тампони са единственото, което ме спира да легна веднага за трета..
Така като те слушам, аз няма от какво да се оплаквам изобщо
Много правилно си описала по-долу чувството да седиш с тампони. Направо си е агония. Задушаваш се, давиш се, при мен само дето мирис не е имало. 5 дни бях напълно лишена от обоняние.
Когато рабрах, че на повечето места ги махат на следващия ден, ми се доплака...
Мисля, че понякога е хубаво да се избират методи на операция и следоперативно лечение, които са по-щадящи за пациентите.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th February 2011, 23:52
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
7 дни -тва е лудост Задържането на секретите,които трябва да изтекат от там си е чиста проба мърлявост.И тва го казват други УНГ,а не АЗ А доколкото знам георгиев няма нищо общо с УНГ специалист,той си е специалност лицево-челюстна хирургия.
Само да отбележа, че при мен секретите изтичаха през тампоните и през тези 5 дни трябваше да слагам марля под носа си, за да може да събира секретите от тампоните. Тази марля се сменяше на 2-3-4 часа. И така 5 дни.
Не знам защо, но съм останала с убеждението, че тези тампони са напоени с антибиотик и е важно да стоят повече дни, именно за да не стане някакъв допълнителен проблем. Едва ли някой лекар (с каквато и да е специалност) би рискувал толкова лекомислено живота на пациент.
Според мен, тук става дума за различен подход към операцията и превръзката (така да се каже). Ето едни слагат шини и лонгета, Е. Георгиев слага тампони и гипс. Но може би каква е разликата в отделните случаи и кое за каква цел се слага и с каква цел се държи определено време, е хубаво да се пита хирурга на консултацията.

Аз съм категорична, че ако има някакъв друг начин да се заменят тампоните с нещо друго с подобни функции, ще е най-добре.
Просто това с тампоните го отчитам като голям минус в тази клиника. Затова реших и да повдигна въпроса.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th February 2011, 07:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ами Вера,той не е никакъв специалист,щом ми слага венозна упойка като преди това бях изяла половин пиле,салати ,десерт.Това го научих след като анестезиоложката от последната ми рино я изкушавали в нефертити да почва работа.Като й казах за моя опит от там-жената направо изрече-НЕ,НЯМА ДА СТЪПЕ ТАМ.
При мен също изтичаха секретите и трябваше да сменям марлите.беше пълен АД,а аз го изживях 2 пъти при тоя касапин гнусен.Само катос е сетя ми иде да му взривя жалката клиника,която прилича на барака,ама знам,че нищо няма да променя с отмъщение.Нито ще изтрия спомените,нито нищо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th February 2011, 08:13
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Аз за твоя случай, наистина нямам думи. Така както ги разказваш нещата, явно е било доста некоректно и непрофесионално. А пък за факта, че не са ти казали какво точно ще ти правят втория път, няма да говорим.
Жалкото е, че това се е случило сравнително скоро. Ако беше в зората на пластичната хирургия, иди-дойди..
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th February 2011, 09:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic
А пък за факта, че не са ти казали какво точно ще ти правят втория път, няма да говорим. .
Никъде не съм писала,че не съм знаела какво ще ми правят.Отидох да му покажа за сетен път,че носът ми е крив и сочи в ляво,а той тръгна към мен с ръце да ми го намества.Уплаших се и се одръпнах...ти представяш ли си да изтърпя да ми пипа пресният нос отново,да го натиска и тн.,там каквото е възманерявал да намества с голи ръце.качиха ме горе в операционната,каах им какво съм яла преди да ида.Но той каза,че нямало грижи и всичко щяло да бъде наред, да не съм се притеснявала-заучените фрази.Събудих се по същия начин с тампони,гипс,превръзки....сп ирам да пиша по тази тема,защото побеснявам .
успех на мацката,дано няма грижи с носа,и ако се е спряла твърдо на него дано се е научил как се оперира нос,но се съмнявам за годините му.Чао и хубав ден ан всички
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th February 2011, 12:13
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

аз смятам, че с моят нос дока се справи отлично. не съм чувствала неудобство от тампоните и превръзките, вярно усещат се, вярно тече какво ли не от носа, но хей, това е операция, не разходка в парка. относно кой колко прасета е изял, мисля че е логично че не трябва да се изяжда половин прасе преди такава интервенция. при всеки има и добри и лоши резултати, пластичната хирургия е малко като лотария. на мен ми беше препоръчан от познати като най-добрият в нослета. пък и работи по затвореният метод, което е голямо предимство.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th February 2011, 12:44
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

blackberry11, ти ходи ли на консултация. Разказвай, че и моята операция при него наближава. Аз останах с много добро впечатление от него.
marisabela, съжалявам за случилото се с теб. Малко ми се вижда пресилено това, което твърдиш. Като ходих на консултация доктора ми обясни, че мога да остана в клиниката за вечерта.
Все пак всеки сам решава за своята операция и сам си поема риска.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.