IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 25th February 2011, 16:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Джанси, има и много доволни от Е.Г. Разбира се, че трябва да си позитивна!
Успех ти желая и да се похалиш после!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th February 2011, 17:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ако доктора Има само две пациентки от които едната доволна а другата обезобразена ще отидеш ли При него? Това означава че шансовете и теб да обезобрази са 50% !
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th February 2011, 17:19
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jansi
blackberry11, ти ходи ли на консултация. разказвай, че и моята операция при него наближава. аз останах с много добро впечатление от него.
след няколко дни ще ходя на консултация - дано още март мина.на теб кога ти е запланувана операцията и какво искаш да променяш?
аз искам само да ми изглади носа.

Последно редактирано от blackberry11 : 21st March 2011 на 16:14
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th February 2011, 17:35
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Цитирай:
Първоначално написано от jansi
blackberry11, ти ходи ли на консултация. Разказвай, че и моята операция при него наближава. Аз останах с много добро впечатление от него.
След няколко дни ще ходя на консултация - дано още март мина.На теб кога ти е запланувана операцията и какво искаш да променяш?
Аз искам само да ми изглади носа.Дали от отслабване или друго,коста на носа ми изпъкна и се появи лека гърбичка.Не си спомням преди да съм имала такава..

Вече съм била оперирана/не пластична операция/,изкарах една седмица ад и болки,но всичко за няколко седмици се забравя.Ринопластиката като интервенция не ме плаши.
Операцията ми е в началото на март - премахване на гърбица.
Това ми е първа /и надявам се последна/ операция като цяло.

Nells, благодаря! Задължително ще пиша.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th February 2011, 17:42
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

jansi , късмет и от мен!

Песимистите , привличат лоша енергия върху себе си
Трябва да си настроен позитивно , за да ти се получават нещата !

За хиляден път казвам - Аз съм мноооооооооооооого доволна от риното си при Е. Георгиев !

__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #46  
Стар 25th February 2011, 17:55
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
jansi , късмет и от мен!

Песимистите , привличат лоша енергия върху себе си
Трябва да си настроен позитивно , за да ти се получават нещата !

За хиляден път казвам - Аз съм мноооооооооооооого доволна от риното си при Е. Георгиев !

Аз пък бях обезобразена! И сега какво ? Шансовете им са или да са доволни като теб или обезобразени като мен и дори и позитивното мислене Няма да им помогне ако оня не знае какво прави !
Отговори с цитат
  #47  
Стар 25th February 2011, 17:58
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jansi
Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Цитирай:
Първоначално написано от jansi
blackberry11, ти ходи ли на консултация. Разказвай, че и моята операция при него наближава. Аз останах с много добро впечатление от него.
След няколко дни ще ходя на консултация - дано още март мина.На теб кога ти е запланувана операцията и какво искаш да променяш?
Аз искам само да ми изглади носа.Дали от отслабване или друго,коста на носа ми изпъкна и се появи лека гърбичка.Не си спомням преди да съм имала такава..

Вече съм била оперирана/не пластична операция/,изкарах една седмица ад и болки,но всичко за няколко седмици се забравя.Ринопластиката като интервенция не ме плаши.
Да не мислиш че някой отива с нагласата за несполучлива операция или пък мислейки си за втора? Ако знаеш че шансовете да те обезобрази са 50% пак ли ще отидеш При него?


Операцията ми е в началото на март - премахване на гърбица.
Това ми е първа /и надявам се последна/ операция като цяло.

Nells, благодаря! Задължително ще пиша.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 25th February 2011, 19:03
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Jansi,значи двете сме за една и съща корекция,при един и същ хирург.
Ще те помоля да ми пишеш тук или на ЛС как е минало,как се възстановяваш,доволна ли си.И аз ще те държа в течение,ако има възможност още в средата на март ще я направя.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 25th February 2011, 19:09
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

От това,което чета - ринопластиката,колкото и лека интервенция да е,е всъщност много деликатна,защото обработваната част е трудоемка.
Винаги има риск от несполучлива операция,винаги има риск от неодобрение от страна на пациента(обратното също е валидно).И при хирург с 40 години практика и с добри отзиви да отидем,винаги може точно твоя нос да окипази..
Никъде и при никой доктор не може да е само хубаво или само лошо - винаги ще се намерят доволни и недоволни.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 25th February 2011, 20:24
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Правиш ли разлика между недоволни и обезобразени??? Щях да съм много хепи ако просто бях недоволна а не да се крия година и половина от родители и познати! Има хора които са ми виждали снимките и меко казано са били потресени! Просто не Мога да разбера с какъв акъл поемате риск когато знаете че шанса да имате хубав нос е само 50% процента или си мислите че точно на вас Няма да се случи! И аз не мислех че точно аз ще пострадам и ако някой на времето ми беше казал че някой е пострадал толкова лошо от него( макар и само един пациент) никога нямаше да отида При него!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.