IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 25th February 2011, 21:13
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

i_ani
Благодаря и на теб! Много си права - лошите мисли привличат лошо!
Поздравления за новото носле.

blackberry11
ще пиша след операцията с подробности.

susan, не беше ли достатъчно? Всички разбрахме какво е мнението ти. Така като се опитваш да ни го налагаш си мисля, че искаш да ни препоръчаш друг хирург с 100% гаранция за успешна ринопластика.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 25th February 2011, 23:10
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не бих препоръчала но бих казала кого не препоръчвам!
Сигурна съм че ако ставаше въпрос за фризьор и бях
казала че съм недоволна от даден фризьор щеше за се
вслушаш повече !
Отговори с цитат
  #53  
Стар 27th February 2011, 10:54
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

jansi, blackberry11, желая ви успех!

Аз също като вас избрах доцента, защото освен пластичен хирург, той е и лицево-челюстен хирург, което веднага го прави доста по-сигурен вариант за ринопластика.
Истината е, че малко пластични хирурзи се наемат с ринопластика, защото операцията е доста сложна и Е. Георгиев е един от хирурзите с най-много такива операции. Другите просто си намират вариант да отказат пациентите или с висока цена или с неадекватно отношение по време на консултациите. Най-опасни са онези, които нито могат да ви оправят носа, нито си го признават, а направо ви почват. Е, Емил Георгиев не е от тези хирурзи. Логично е, след като е правил много ринота, да има и неуспешни операции, които като абсолютна бройка със сигурност са повече, но процентно се съмнявам да е така. Все пак 2-ма недоволни/обезобразени от 200 са си 1 процент, а 2 недоволни от 20 са си 10 процента.
Аз към момента съм доволна от резултата, смятам че с мен се отнесоха коректно. Познавам и други доволни пациенти, които просто не пишат във форума, защото отдавана забравиха, че са си правили рино. Беше ми предложен престой в клиниката, аз отказах.

Не се оставяйте да ви психират точно преди операцията, когато сте най-податливи, а всъщност трябва да сте най-спокойни. При положение, че вече сте избрали хирург и така сте го почувствали, по-добре да се доверите на себе си и на интуицията си, отколкото да слушате преразкази с елементи на разсъждение. А как бихте се почувствали, ако след приказките на този или на онзи изберете друг хирург и сте недоволни след това?

Желая ви много късмет и всичко да мине леко. На мен също може да разчитате, ако имате нужда от съвет. Може да ми пишете и да лични, ако се притеснявате да не ви нападнат. Човек няма нужда от черногледство нито преди, нито след операцията.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 27th February 2011, 11:05
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
И аз не мислех че точно аз ще пострадам и ако някой на времето ми беше казал че някой е пострадал толкова лошо от него( макар и само един пациент) никога нямаше да отида При него!
susan, такива пациенти, за съжаление, има при всеки хирург. И то не само пластичен и УНГ. Ако дори и една неуспешна операция отказваше хората да ползват услугите на хирурзите, хирургията като цяло щеше да изчезне.
Нека пожелаем успех и кураж на момичетата. В момента от това имат нужда. Ти си направила това, което си преценила за нужно - предупредила си ги. Но няма нужда да повтаряш едни и също с различни думи и да ги психираш, след като са взели решение, това все пак е тяхно право.
Понякога настоятелност като твоята, дали в позитивен или в негативен аспект, може да окаже точно обратен ефект. Хората ще те сложат в графата на злобарките и ще престанат да те вземат насериозно. Така предупрежденията ти всъщност няма да се вземат под внимание.

Радвам се, че при теб нещата все пак са получили някакво положително разрешение, макар и с много средства, които наистина не всеки може да си позволи. Наслаждавай се на живота и се опитай да забравиш доколкото можеш лошата случка отпреди години.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th February 2011, 14:23
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Vera Slovic, много благодаря за изчерпателната информация!
Относно убеждаването/разубеждаването, при мен няма как да се случи. Предпочитам, ако не съм доволна от резултата, после да се сърдя на мен си.
До скоро и да ми стискате палци
Отговори с цитат
  #56  
Стар 1st March 2011, 18:09
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Jansi,стискам палци.Да пишеш при възможност.
Моята интервенция е след 10на дни.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 1st March 2011, 18:09
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Jansi,стискам палци.Да пишеш при възможност.
Моята интервенция е след 10на дни.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 2nd March 2011, 18:28
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Момичета,да ви питам... не трябват ли някакви изследвания преди операцията? Чета за кръвни такива,а на мен доктора не спомена за никакви такива.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 2nd March 2011, 18:28
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Момичета,да ви питам... не трябват ли някакви изследвания преди операцията? Чета за кръвни такива,а на мен доктора не спомена за никакви такива.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 2nd March 2011, 19:33
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Момичета,да ви питам... не трябват ли някакви изследвания преди операцията? Чета за кръвни такива,а на мен доктора не спомена за никакви такива.
Писах в другата тема - абсолютно трябва. Когато ме оперира мен, работеше с Цибалаб. Питай го задължително и настоявай. Трябва да ти се пусне един 'предоперативен минимум' поне.
Другото просто не е сериозно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:25.