IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 23rd March 2011, 17:21
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
Thumbs up

blackberry11, нослето ти е супер. Стои ти перфектно.
Аз също много си харесвам моето. Тези дни ще гледам да кача снимки.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23rd March 2011, 17:45
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Jansi,слагай,слагай.
А аз още не мога да му се нарадвам на моето носле.Док каза,че ще стане малко по-малко и по-тънко,а на мен така ми харесва.Дано минимално се промени.
Иначе още съм подута в лицето,голям зор ще видим с тези отоци....
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th May 2011, 10:13
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

blackberry11, как е положението при теб? Възстанови ли се вече, резултата харесва ли ти? Скоро не бях влизала тук и съм много неинформирана.

Само да разбера как се слагат снимки и ще ги кача.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 7th June 2011, 11:12
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Отдавна не бях влизала във форума.
Добре съм,благодаря.Напълно възстановена,макар,че до скоро още бях с видими леки отоци.
Нослето ми изглежда добре,особено в профил е сладко с тази извивка.Връхчето вече е меко и по-фино,но очаквам още лееко да се промени.Четох за него,че то най-последно придобива финален вид.
Майка ми си идва/не ме е виждала още,нито съм й казвала за риното/,интересно ми е дали ще забележи разликата.А такава има и то голяма.Всички забелязват,че нещо не е както преди,но не могат да се усетят,че разликата идва от носа и ме питат какво ми има не лицето.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th September 2011, 23:46
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране РП в Нефертити

Здравейте!
И аз да кажа няколко думи за 2 поредни консултации с доц Георгиев за РП. Не е много словоохотлив, но може би е такъв тип, ходих веднъж сама и веднъж със съпруга ми, общо взето по един начин обяснява...
Някой наскоро оперирал ли се е при него? Впечатления?
Тия тампони токова ли са гадни бе момичета? Не е ли като тежка хрема, когато не можеш да дишаш през носа?
а наистина някой питал ли е защо се носят 3 дни?
На мен ми каза, че на 4-ти ден махаме тампоните...
Моля за мнения
Благодаря
Отговори с цитат
  #86  
Стар 11th September 2011, 20:57
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Доста са гадни тампоните, да. Като ти ги сложат, си даваш сметка, че дори и с тежка хрема, пак дишаш през носа.
Моите ги махна чак на 5-тия ден. Беше преди година, но още не мога да забравя кошмара. Броях не часовете, а всяка минута и секунда. И до днес помня с точност какво съм правила през тези 5 дни (главно гледаш телевизия, разбира се. Помня всеки филм и всички реплики). Лошото е, че не можеш да ставаш от леглото, за да се разсееш с нещо и да забрашиш. Нощем е кошмар. Все едно някой те души.
Разбира се, това се преживява и всичко остава зад гърба ти. В живота има много по-тежки неща.
Но е много гадно, да. Чела съм постинги на момичета, които едвам една нощ са издържали. Ако сега трябваше да си правя, може би щях да избера друг само заради тампоните. Никога няма да си направя втора и то пак само заради тях. Не ми го побира умът, щом другите ги държат по една нощ, защо доктора не усвои този постоперативен метод за грижа за пациента? В съвременната медицина уж всичко е насочено към по-щадящи методи за пациента....
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #87  
Стар 12th September 2011, 09:32
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Ега ти ужаса...аз не си го представях толкова гадно....аз като имам хрема изобщо не мога да дишам през носа....+ това вкъщи си правя опит да си зпуша носа със щипка (е със сигурност не е същото), гадно е, но се свиква...де да знам, вие знаете по-добре, на мен ми каза, че на 4-ти ден ще махна, т.е. 3 дни ще ги нося...да и аз се чудя, защо другите махат на следващия ден, а пък той така практикува ??? Аз имам чувството, че след родилните мъки, които изживях при раждането на детето ми, нищо не може да ме уплаши, но знае ли човек???? Ще го попитам защо трябва да се носят 3 дни....А те до горе в носа ли са ти набити? До окото или не? Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 15th September 2011, 00:12
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Момичета, всичко минава и си заминава, само хубавия резултат остава Поне така предполагам, защото аз все още не съм получила хубав нос. Тук е мястото да кажа, че не съм доволна от Емил Георгиев. Говорим за краен резултат, не за отношение- това не ме интересува. Много ясно, че ще бъде любезен и ще обещава много. Нали трябва да ви привлече.... На думи и аз мога да ви обещая много и после да ви окепазя.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 15th September 2011, 15:18
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Ами тампоните в носа не са най-лошото, което може да ни се случи. Но за мен, това беше най-гадната част. Просто казвам, че след като може да се стои с тях само една нощ и да се постигнат добри резултати, не виждам защо трябва да се държат 5 дни.
Те представляват една дълга марля наотикана възможно най-навътре. Когато ми ги махаше един по един, имам чувството, че в мозъка ми бръкна.
Въобще в риното няма болка, но има много гадости.
Аз си харесвам носа повече от преди, но отвреме навреме се чудя защо го направих изобщо. Но по-добре да се чудя защо го направих, отколкото дали да не направя още една...
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #90  
Стар 18th September 2011, 23:00
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Виж ти колко различни мнения...е добре де, ама защо пак се питам клиниката на Е. Георгиев се нарича специализирана за РП? Защо другите взимат по 5 бона за ОП, а Геовргиев взима 2 800 лв? Къде е разликата толкова?Със сигурност ми каза, че не се чупи носа, а се работи с трион, който е фин..обърквам се...не мога да отделя повече от тази сума за ОП, а и не смятам за нужно, но вие кажете струва ли си да отида при друг?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:08.