IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th February 2010, 11:20
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране Процедури с Vela Shape

Някой правил ли си е процедури с Vela Shape в клиника MedEfect или някоя друга и дали е доволен. Има промоционален пакет 10 процедури за 600 лв. Мисля да опитам пролетта да си направя 10 процедурки и съм доста обнадеждена, но исках да чуя мнение :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th February 2010, 11:16
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Никой тук ли не си е правил подобни процедури? Или да е чувал за това дали са ефективни или не?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th March 2010, 11:32
joro_velashape joro_velashape не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Никой тук ли не си е правил подобни процедури? Или да е чувал за това дали са ефективни или не?
Здравей, казвам се Жоро и работя с този уред вече 2 години от както се появи в БГ за първи път и мога да ти кажа че наистина работи и има много добри резултати. Малко известен е защото е от скоро и тепърва набира скорост. много важно е този който работи с него да предцени каква програма ще избере за всеки отделен клиент. Ако имаш въпроси пиши ми на ЛС да не счита кото реклама. Поздрави!
__________________
Kineziterapevt, esteti4na medicina!
www.medefect.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2010, 13:54
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране

Правила съм си и няма никакъв ефект 1200 лева беше процедурата
__________________
Когато фактите говорят,и Боговете мълчат
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th April 2010, 17:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria999
Правила съм си и няма никакъв ефект 1200 лева беше процедурата
Би ли казала какъв ефект си търсила и къде си правила процедурите.Така написано просто не дава никаква информация.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th April 2010, 12:13
deiana78 deiana78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 7
По подразбиране Re: Процедури с Vela Shape

В момента си прявя втори пакет Велашейп в Медефект. Комбинирам го и с хранителен режим и резултатите са много добри. Горещо ви препоръчвам процедурата.


Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Някой правил ли си е процедури с Vela Shape в клиника MedEfect или някоя друга и дали е доволен. Има промоционален пакет 10 процедури за 600 лв. Мисля да опитам пролетта да си направя 10 процедурки и съм доста обнадеждена, но исках да чуя мнение :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th October 2011, 22:51
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
Никой тук ли не си е правил подобни процедури? Или да е чувал за това дали са ефективни или не?
Vela Shape третира в дълбочина и горния слой на кожата едновременно, като с това се постига намаляване на мастните натрупвания, обиколката и редуциране на целулита.

Подобряването на кожата се забелязва още след първата процедура. Резултатите в намаляване на обиколките могат да се усетят между първа и втора процедури, а последователното намаляване на целулита се вижда след четвъртата процедура.
Доказано е, че средното намаляване на обиколката след курса процедури с Vela Shape варира от 1,5 до 7,5см.

Усещането по време на процедурата е леко затопляне, което понякога се усеща до няколко часа след процедурата. Това е индикация за постигане на добър ефект. Процедурата не е болезнена и не изисква промени в ежедневието.

След пакета процедури се препоръчва периодично прилагане с цел задържане на резултатите, комбинирано съответно с адекватен хранителен и двигателен режим.

Известен е фактът, че целулитът е "привилегия" на жените и съответно зоните, които той предимно засяга са корем, бедра, задни части, понякога горни крайници и зоната на гърба, подбедриците, но много често помагаме и на мъжете за по-бързо "стопяване" на нестетичните натрупвания в коремната област. Тези факти ни ориентирах да предложиме на нашите клиенти третиране на зони - или само корем или в комбинация и с други проблемни области.
Повече информация можете да намерите на http://www.jewelskin-clinic.com/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроцедуриVelaShape
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.