IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th February 2008, 07:55
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

с тези имплатни едно момиче се беше правило тук и каза ,че нямало ефект ,но не знам в Италия може да са други ..А там имат ли др методи са уголемяване на устни по ефикасни и безопасни от тук познатите филъри,силикони ,липофилинг ,импланти,оперативно ,хидрогелове и бля бля дано не пропуснах някой ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th February 2008, 07:58
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

със бля бля изчерпа всички
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th February 2008, 08:00
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kari_d
със бля бля изчерпа всички
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #34  
Стар 18th February 2008, 16:06
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
с тези имплатни едно момиче се беше правило тук и каза ,че нямало ефект ,но не знам в Италия може да са други ..А там имат ли др методи са уголемяване на устни по ефикасни и безопасни от тук познатите филъри,силикони ,липофилинг ,импланти,оперативно ,хидрогелове и бля бля дано не пропуснах някой ?
keis,какво става с твоите усни,какво реши?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18th February 2008, 16:31
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ми за сега мисля да сложа още 2 ампули май месец сега като гледам има резултат малко е но имаи смятам ,че с още 2амули ще стане добре ,то така или иначе май друго не мога да слагам след като имам от този филър в устните сега само от него мога да попълвам
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th February 2008, 17:49
Svetulkata Svetulkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Burgas
Мнения: 119
По подразбиране

А колко ти струваше попълването и можеш ли да ми обясниш как става плащането за операцията?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th February 2008, 18:14
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ами странното е ,че док .ми каза ,че една ампула струва 450лв а ми е сложил 2ампули за който ми взе 600лв сиреч по 300 ампулата ..А за плащането ,аз платих след самата операция .Трайков дошъл в стаята да обясни на мъжа ми за устните аз съм била още под упойка и мъжа ми му казал "Дай да уредим финансовата част на страната " и Трайков "Ама вие готови ли сте " това ми стана малко странно как готови ли сме след като сме там значи сме хахахах и така мъжа ми е платил ..иначе Кари беше казала мисля ,че е платила на сестрата на Джамбазов преди операцията след като е подписала документите ..Абе ще ти вземат парите за това няма се притесняваш
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th February 2008, 03:37
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
с тези имплатни едно момиче се беше правило тук и каза ,че нямало ефект ,но не знам в Италия може да са други ..А там имат ли др методи са уголемяване на устни по ефикасни и безопасни от тук познатите филъри,силикони ,липофилинг ,импланти,оперативно ,хидрогелове и бля бля дано не пропуснах някой ?
защо не се е получило с имплантите?данеби да не са оцелили точния размер за лицето и,само тогава може да се получи,същото би трябвало да е и с гърдите,ако си висока с широк гръден кош и си сложиш по -малък имплант като си с дрехи пак ще изглеждаш плоска,познавам момиче с 300сс под мускула и изглежда плоска,тя е 178 см,около 60 кг,но ако ги сложиш на 165см 47кг ще са добре.така си мисля,че би трябвало да е.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19th February 2008, 08:54
Svetulkata Svetulkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Burgas
Мнения: 119
По подразбиране

KEIS,кога ще ти сваляг гипса?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19th February 2008, 09:23
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
с тези имплатни едно момиче се беше правило тук и каза ,че нямало ефект ,но не знам в Италия може да са други ..А там имат ли др методи са уголемяване на устни по ефикасни и безопасни от тук познатите филъри,силикони ,липофилинг ,импланти,оперативно ,хидрогелове и бля бля дано не пропуснах някой ?
защо не се е получило с имплантите?данеби да не са оцелили точния размер за лицето и,само тогава може да се получи,същото би трябвало да е и с гърдите,ако си висока с широк гръден кош и си сложиш по -малък имплант като си с дрехи пак ще изглеждаш плоска,познавам момиче с 300сс под мускула и изглежда плоска,тя е 178 см,около 60 кг,но ако ги сложиш на 165см 47кг ще са добре.така си мисля,че би трябвало да е.
Ми нямам си представа ,момичето каза ,че я боляло много и резултат нямало устните и си били същите само с една пластина която се усещала
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.