IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2281  
Стар 18th September 2014, 12:13
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета, но пиша за пръв път, тъй като имам нужда от съвета ви. Ходих на консултация при Стоянов и тъй като съм 170 см, 50 кг и нямам никакъв бюст, раждала съм и съм кърмила 3 месеца, той препоръча капковидни мак ган 325 сс. Аз исках повече, затова се съгласихме на 370 сс и насрохме дата за операция. Следващия кубик ми каза, че е 410 и на мен ми се стори много, но сега като се замислям и се колебая, тъй като съм висока дали не е по-добре да сложа 410 сс.
Моля ви за съвет, тъй като имате опит освен това не знам дали след като е насрочена вече дата 16.10 мога да сменя размера на имплантите? Ефектът, който търся не е да изглеждам гротескно, искам имплантите да са съразмерни на тялото, но по-скоро големи отколкото малки
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2282  
Стар 18th September 2014, 16:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Катерина, тъй като искаш максимума, ако Стоянов каже че може 410 - слагай 410. Успех!
Отговори с цитат
  #2283  
Стар 18th September 2014, 17:26
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря, Ина. Притеснява ме да не изглеждат прекалено големи такива импланти на слабо тяло. Стоянов каза, че има възможност отстрани да личат ръбовете на имплантите и се чудя дали има смисъл да поемам този риск за 40 сс повече.
Отговори с цитат
  #2284  
Стар 18th September 2014, 23:18
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerinailieva Виж мнението
Благодаря, Ина. Притеснява ме да не изглеждат прекалено големи такива импланти на слабо тяло. Стоянов каза, че има възможност отстрани да личат ръбовете на имплантите и се чудя дали има смисъл да поемам този риск за 40 сс повече.
Катерина, тази разлика от 40сс не е от значение, имам предвид, че с тези 44 кубика разликата няма да е прекалена и голяма спрямо по-малкият размер. Освен това от голямо значение е проекцията на импланта, или височина, ширина в основата. Аз самата съм с твоята височина, 53 кг. и съм с по 520 кубика във всяка гърда и повярвай ми не е гротеско, прекалено или грозно.Моята операция също беше при ИС преди около година и половина.Преценката на ИС е точна и съобразена с пропорциите ти - ширина на гръден кош, обем на собствена жлеза.Щом самият той ти е казал, че ръбовете може да си личат, вероятно е преценил твоята физика спрямо вида и размера на импланта като най-подходяща за теб. Можеш да му се довериш по отношение на преценката. Успех в предстоящата операция и да се похвалиш след това.
Отговори с цитат
  #2285  
Стар 18th September 2014, 23:59
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря ти, Дени! Утре ще говоря със Стоянов и ако каже, че е ОК ще искам 410 сс. Надявам се да не стане проблем, че си сменям решението за кубиците, но пък аз бях на консултация преди два дни, едва ли толкова бързо ги е поръчал. По принцип ми харесва бюстът на Аксиния Ченкова, изглеждат пищни и са съразмерни на фигурата й. Дано успея да постигна подобен резултат.
Отговори с цитат
  #2286  
Стар 19th September 2014, 09:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

410 въобще не са големи кубици. Слагай смело.
Отговори с цитат
  #2287  
Стар 19th September 2014, 10:46
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря ви, момичета! Сменихме имплантите с 410 сс. Остава само да си направя изследванията и да треперя до датата на операцията дано резултатът е добър! Ще се похваля след 16.10
Отговори с цитат
  #2288  
Стар 1st October 2014, 19:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Е ако искаш да приличаш на нещо извън габаритно - тоест извън нормалните размери на физиката ти сложи си 500 куб. Тамън ще заприличаш на нещо извън габаритно и в усмех на хората които те виждат на вред. Тоест познати /мани ги- те ще знаят/ но иначе ще си проформа на ходеща силиконка, на която отдавна и е минало времето тип Фолкаджийка - тоест имаше мода която премина вече от години! И ще е смешно. Ама то човек си преценява сам за себе си де. Ай дано да ти върже на двеста пъти по!!!! Винаги съм казвала че винаги дадените промени трябва да са за добро и без излишна ВИДИМА намеса, щото просто иначе става смешно и гротеско като се прекали...ама доста хора прекаляват Тоест доста хора са ужасно заблудени относно корекциите и естествеността. След тях /доста нескопосани/ приличат на ужасни неща и ако се види преди и след доста хора ще кажат преди беше в пъти по-добре от колкото е това в което се превърна. Та помислете си какво точно искате за промяна......А и дали ще ми постнат сто неща от сорта фръц-пръц и на въпрреки: Не ме интересува дами. Живи и здрави да сте!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 1st October 2014 на 19:56
Отговори с цитат
  #2289  
Стар 2nd October 2014, 08:11
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

The Shadow, благодаря ти за помощта и чудесното отношение към човек, който дори не е заслужил подобно такова. Гледам доста често се изказваш по този начин из форумите.
За твое сведение чашка "С" за ръст 170см едва ли е извън габаритно.
Най-добре да намалиш употребата на паразита "тоест", че само това се помни от постовете ти.
Още веднъж благодаря за помощта и съдействието ти! Ценя иронията и сърказмът, но само когато са на място.
Хайде със здраве и дано мъжът ти ти обръща повече внимание, та по-малко да злобееш по форумите
Отговори с цитат
  #2290  
Стар 2nd October 2014, 18:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако се решиш да покажеш снимки след мамото, макар и да ми е трудно да казвам ако нещо не ми харесва, а и в случая ако говорим за размер, то за всеки ще е различно, но ще бъда искрен и ще ти кажа ако смятам, че са ти прекалено големи за тялото. Смея да кажа, че имам много добра преценка за естетиката и не съм някъв цицоман манияк, за който колкото повече толкова по добре. Сега не е коректно да се говори за кубици и според тях да се определя дали ще ти стоят добре или не.
Аз преди като видях на Туниинг 500куб. въобще не и бяха големи, а тя дори не и висока, но височината не е най-важното, то може и да я някоя 2 метра жена ама ако е като щека, пак няма да и вървят големи кубици !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.