IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th April 2013, 11:08
lusi555 lusi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 25
По подразбиране Усещания първите дни след операцията.

Здравейте, моля ви споделете какво чувствахте след операцията, имахте ли отоци, чувствителност на зърната, втвърдяване на гърдите...
Днес ми е 8 ден след операцията и започвам да се притеснявам, защото от 3 дни имам отоци надолу под мишницата, встрани от гърдата. от вчера имам и чувствителност на зърната... като цяло гърдите ми са доста изтрапнали, но не ме болят. Нямам и температура.
Говорих с лекаря ми и той каза, че е нормално, но аз все още се притеснявам и ви моля да споделите какво чувствахте първите дни след операцията.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th April 2013, 11:25
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lusi555 Виж мнението
Здравейте, моля ви споделете какво чувствахте след операцията, имахте ли отоци, чувствителност на зърната, втвърдяване на гърдите...
Днес ми е 8 ден след операцията и започвам да се притеснявам, защото от 3 дни имам отоци надолу под мишницата, встрани от гърдата. от вчера имам и чувствителност на зърната... като цяло гърдите ми са доста изтрапнали, но не ме болят. Нямам и температура.
Говорих с лекаря ми и той каза, че е нормално, но аз все още се притеснявам и ви моля да споделите какво чувствахте първите дни след операцията.
lusi555 , на мен днес ми е 5-ти ден , от вчера имам лек оток между двете гърди съвсем лек ... отдавам го на това , че от втория ден ходя на работа и не почивам , а може и да не е така.. нещото което усещам е силното притискане на мускула към импланта и това , че са много дървени и все едно не са моите /то не че са .../, чак ми е трудно да ходя изправена , но в никакъв случай нямам болки , поне за сега ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th April 2013, 11:33
lusi555 lusi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Да , и аз ги усещам дървени, като 2 камъка са но едната ми е много по изтръпнала от другата, а и тези отоци... Незнам кога трябва да спаднат...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th April 2013, 12:19
lusi555 lusi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Моля ви момичета, пишете
Много се притеснявам...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th April 2013, 12:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е да усещаш всякакви неразположения първите седмици след операцията, а щом си само на 8 дни си много прясна. Всичко, което описваш е нормално.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th April 2013, 12:41
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Здравей,
Всичко това, което описваш е нормално, не се притеснявай. Аз все още съм прясна - на 1 месец от операцията и все още усещам придърпване от време на време, но нищо общо с това, което беше.
Най -неприятните усещания отшумяха. Имам още отоци, но и те поспаднаха, знам че около 1м. и половина е нормално.
Чак болки нямах, но ужасно притискане на мускула и нещо като мускулни контракции почти постоянно. Отделно прекалена чувствителност в долната част на гърдите и особено на зърната. Отоците ми бяха и все още са основно отстрани под мишниците и отгоре,чак ми беше неприятно при допир.
Дясната ми е се възтановява по-бавно от другата, беше и по-отекла . Все още я усещам по-напрегната.

Сега освен придърпването, на което почти не обръщам внимание, и
чувствителността на зърната други неприятни усещания нямам. С всеки изминал ден се чувствам по-добре.
Просто си трябва време...

Последно редактирано от Villi777 : 16th April 2013 на 12:45
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th April 2013, 12:43
lusi555 lusi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Благодаря, сега ми е по-спокойно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th April 2013, 13:41
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

lusi555 , с какви параметри си и марка имплант ?
извини ме ако си го писала вече ..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2013, 13:45
lusi555 lusi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Имплантите ми са Макган 360 кубика, тежа 50 кг и съм 163 см
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th April 2013, 13:45
lusi555 lusi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 25
По подразбиране

вече ми се виждат малки
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Усещанияпървитедниследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:45.