IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd May 2006, 18:24
norin norin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Честно казано от всички спирали които съм ползвала а те са много, най-доволна съм от тези на Bourjois. Последната, която си купих е най-новата Maxi frange.Просто е страхотна, от две части е, бялата е с гребенче, а черната част е с извита четчица.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd May 2006, 20:05
^brioNETkata^ ^brioNETkata^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exxe
Аз лично съм най-доволна от Maybelline volum' express /синята/, миглите ми са като твоите. А хич не ми стоят спиралите от 2 части!
Тази е наистина хубава :P
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd May 2006, 20:59
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

Момичета,
като рекламни лица на Maybelline сте. Ще взема и аз да им пробвам спиралите, така ги хвалите
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th May 2006, 21:28
zuzanka zuzanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от norin
Честно казано от всички спирали които съм ползвала а те са много, най-доволна съм от тези на Bourjois. Последната, която си купих е най-новата Maxi frange.Просто е страхотна, от две части е, бялата е с гребенче, а черната част е с извита четчица.
Ползвам същата и съм много доволна
Преди това ползвах на L'oreal Lash Architect ,която се сгъсти за по-малко от месец
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th June 2006, 18:21
eklektica eklektica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 16
По подразбиране

преди когато излезна първата спирала на Мейбълин една тъмносиня използжала съм я доста време и се мацахме около 4 момичета всеки ден в продължение на 10 дни смятайте какво мъчение е за спиралата и правеше миглите страхотни просто няма спирала дори безумно скъпа и хубава с която да се сравни просто правеше миглите невероятни и дълги и с обем а 4-те сме били със различни мигли естествено и на всяка стоеше добре и се чудя ако си я взема отново дали ще има същото качество или мога само да се надявам на чудо ??
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th June 2006, 18:35
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

max factor 2000 calorie.ползавам я от години и съм страшно доволна
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th June 2006, 11:28
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Вчера си купих новата за обем на Rimmel - Volume Flash и останах супер доволна, повече ми харесва от Мейбълин и Лореал, които съм ползвала до сега, също и удължава миглите стават като от рекламата на L'oreal само че с нея не постигнах този ефект
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th June 2006, 01:21
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

здравейте,имам спомен,че четох някъде из форума съвети относно Лореал Volume Shocking ,но за съжаление не успях да открия къде точно...
да си призная досега не съм ползвяла гумени четчици и бях доста скептично настроена,че няма да ми оцветят миглите добре,обаче се оказа ,че греша. честно казано от това,което се получи при мен останах малко шокирана ,наистина миглите ми се удължиха страшно много,само дето са слепнати,може би от прекалено много туш,а минах с четчицата само 2 пъти. явно не съм и хванала цаката на тази спирала и се нуждая от вашите съвети как да се науча да я нанасям правилно..
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th June 2006, 01:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

не е само при теб,при мен се получи същото,миглите ми станаха наистина много дълги,но се залепиха,така че пак се върнах на спиралата на max factor 2000 calorie
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th June 2006, 01:29
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

изчака ли след първото нанасяне да поизсъхне малко ?тва се сетих първосигнално.........
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спирализамигли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.