IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th April 2006, 22:14
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране

Ноктопластиката не става за постоянно,през ден имах по някой нокът за оправяне! И само с гел съм била - като отидех на "ремонт" с изпилването на стария гел заминаваше и доста от естествените ми нокти! А няколко дни след слагането на новия гел, той се отлепяше от нокътя в ъгълчетата. Ноктопластиката и гелът не помагат с нищо за растежа на здрави нокти!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th April 2006, 23:27
L0LLy L0LLy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 26
Изпратете съобщение чрез ICQ до L0LLy
По подразбиране ноктопластика

зимата си направих в германия ноктопластика и се прибрах в българия с мисълта че ако се наложи в софия бих могла да намеря салон , в който да ми оправят ноктите......преди нова година ми се отчекна едното ъгълче на палеца и отидох в един салон на витошка ,специално попитах дали може да ми го оправи -бях с гел цветен ....като седнах жената пили пили и накрая стигна до заключението че в българия работят само с безцветен гел и изнамери акрил и закърпи половението с ъгълчето , но ми направи впечатление че слоя гел , който нанесе отгоре беше супер тънък...както и да е примирих се ,но ми се наложи да остана още месец в бг. и вече гела си беше за смяна ,изчетох доста форуми и много препоръчваха салона в халите ....отидох там и маникюристката като видя че съм с цветен гел-направен френски с шарки ,реши да махне целия гел не с пилене ,а с пенцета и други такива инструменти ,което болеше ужасно и отне супер много време , та накрая май я домързя да ми сложи гел щото чакаше клиентка и само ме лакира , като се опита да ме обеди че ноктите трябвало да си почиват... естествено след тоя тормоз на ноктите те станаха чупливи и с 300 зора и различни заздравители успях да ги вкарам в ред , но пък се разочаровах от маникюристките в бг..... така че 3 пъти мерете и 1 път режете ....намерете си наистина компетентен човек да ви направи ноктопластиката , защото като е направена професионално стои наистина красиво
успех
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th April 2006, 14:15
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

понеже не знам точно адреса 088804404 или 9631991/в салона/ търси Татянка. Чудесна маникюристка е, разбира от това което прави и определено дипломата и струва! Аз си правих при нея изграждане на нокти с гел като върху нокътя се нанася гел, изпича се и след това се офирмя с пила и се декорира. Носих си ги около 3 месеца. Сега ги свалих защото от време на време трябва да си почиват твоите нокти. Но сега пак ще си сложа. Цената е около 40 лв. Поддръжка на 1 месец - 20лв. Освен това ще ти предложи и много хубава и не толкова скъпа козметика с която да си ги поддържаш и сама
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th April 2006, 18:58
Аватара на zvetooooo
zvetooooo zvetooooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Много благодаря за информацията. Имам един въпрос - как ти махнаха гела, защото ме е страх да не изпилят горния пласт на ноктите ми? Аха и още нещо- в коя част на София се намира салона, за който казваш?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th April 2006, 19:04
Аватара на zvetooooo
zvetooooo zvetooooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Не се отчайвай! И ние някога ще имаме красив маникюр! За бала си направих ноктопластика, но смея да кажа, че се разочаровах и поради това сега ме е страх от следващото нещо, което ще направя на ноктите си пък и вече ми писна да се срамувам от тях и те постоянно да се чупят
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th April 2006, 10:31
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Много благодаря за информацията. Имам един въпрос - как ти махнаха гела, защото ме е страх да не изпилят горния пласт на ноктите ми? Аха и още нещо- в коя част на София се намира салона, за който казваш?

ами салона се намира близо да басейна Спартак ако се сещаш къде е.това е зад Хилтън нали има един парк, е като го пресечеш по диагонал и излизаш на басейна Спартак. и оттам вече каторазбереш точниа адрес ще го намериш лесно. ако искаш мога ътре да ти го дам защотот забравих да си взема визитката.
а иначе гела така ил иначе се маха с пилене. но пак ти казвам моята маникюристка е мн готина защото е много внимателна.и не мога да кажа че имаше кой знае какви поражебия върху никтите ми. просто се бяха "поизнежили" малко.
успех!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th September 2006, 13:38
blondy^baby blondy^baby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София [B]eautiful [I]ntelligent [T]alantly [C]ool [H]oney
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до blondy^baby
По подразбиране

Здравеите
Значи реших да си направя ноктопластика,но не знам къде правят свястна(понеже моите нокти не са от наи здравите) и ако някои може да ми даде координати на някоя маникюристка,която прави хубава ноктопластика ще ви бъда много благодарна,понеже от няколко дни търся в нета но не успях да намеря нищо.Надявам се да ми помогнете и ви благодаря предварително
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th September 2006, 18:13
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Аз си правих ноктопластика с удължител в show room-а на Abalico http://www.abalico.de/web/home/start.html в кв. Хладилника, ул. Кишинев /на ъгъла с бул. Черни връх, веднага след строежа/

Изключително доволна съм, ноктите бяха уникално гладки, правят я много прецизно, лака се задържа в перфектно състояние без драскотинка за 2 седмици!!!! Много ама много съм доволна. Махнах я защото не можах да издържа толкова дълги нокти, бях като инвалид направо и от там се почнаха мъките, вече трети месец откакто съм я махнала и ноктите ми се чупят на поразия, а са късички изтъняха и се огъват, а по принцип съм с много здрави нокти и да си счупя нокът ми се случва 2 пъти годишно максимум, дори и да са били сравнително дълги.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd October 2006, 21:44
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Аз съм вече повече от година с ноктопластика,всъщност не се изразих точно първо бях с изкуствен удължител и гел ,докато си отгледам моите (бяха невероятно грозни ,чупещи се ,цепещи се и т н)и сега съм само с гел ,който ги поддържа здрави!
Ходя на поддръжка на 25-28 дни някъде ,а през това време лака ми се запазва върху гела ,въпреки че си върша всякаква домакинска работа !
Препоръчвам на всички ,които имат комплекси относно ръцете си
Още повече че една приятелка така се излекува от гризането на ноктите ,тъй като пласмасата не е вкусна хич..
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd October 2006, 22:34
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз съм ги имала и двете и на точният въпрос отговора е: за да ти се сложи гел или удължител с гел нокътните плочки се пилят (при удължител с гел много повече) и в даден момент те се изтъняват, затова според мен е хубаво да си правиш почивки за да може да се въстановява част от пласта който се изпилва. Честно да си кажа доста време след като спрях тези процедури изтъненият пласт ми се чупеше и белеше но за сметка на това свикнах да потдържам дълги нокти което е наи-главният ти проблем. Препоръчвам ти само гел тъй като е по-малко пиленето, а и при удължител с гел при по силен удар на няколко пъти претърпях буквано истръгване на мойте нокти до към средата някъде на нокътната плачка (при което следва дълдо чакане да се възстановят ноктите за да може да се сложи нов удължител А И МНОГО БОЛИ)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластикагелилиудължителгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:23.