IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 30th June 2007, 13:41
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

какво да кажа тогава- явно случая е от тези, дето невиждаме под носа си...
щом не си се сетил първо за този лекар, а пък си отишъл при някакъв непознат.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 30th June 2007, 13:52
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Абе бях се сетил аз, ма знаех, че по традиционния метод много боли, а тея нали обещаваха, че било безболезнено по тази технология. Един милион пъти ги питах и все си ме лъжех в очите, барабар със сестрите, които явно си бяха научили урока. Да не говорим, че не получих и квитанция за парите, които дадох. Абе смешна работа...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 30th June 2007, 14:15
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ами мен ме оперираха от не по-малко болезнено от хемороидите образувание, но така не ме е боляло.
може би е въпрос на чувствителност..
дадоха ми и документ и никой не ме е лъгал, че няма да боли въобще. минах с няколко течни аналгина след упойката....
и, слава Богу, въпроса ми се реши най-вече, и то значително по-ниска цена, защото съм и здравноосигурена. минаха доста месеци оттогава -нямам проблем!
може би си е и до подбор на лекаря? не знам. нагласата на пациента, прага му на болка
Отговори с цитат
  #104  
Стар 30th June 2007, 15:14
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Е аз като поисках документ за парите почнаха да ми се карат и ми казаха, че са били за консумативи . А за прага на болката, нали ти казвам, че имаше и едно момиче заедно с мен - същата картинка и други операции са ми правили, такова чудо не е било. А за лекаря, нямах право на избор, защото тази апаратура я има само в Пета градска и само този доктор я прави тази операция. Говорим за цяла българия.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 30th June 2007, 22:22
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

не знам.
за документите да ти кажа- дадоха ми ги в плик за писмо, формат А4 с логото на болницата,
със стандартно обръщение към личния ми лекар,
епикриза естествено и
копие на изследванията.
това без да съм ги подсещала за нищо, и документ за парите.

сигурен ли си, че апаратурата я няма никъде другадсе? не съм се интересувала подробно
Отговори с цитат
  #106  
Стар 30th June 2007, 22:24
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Еми така поне пишеше във вестника, пък и онея лъжци така разправяха. Вече не знам на какво да вярвам, ама като гледам как са ме лъготели през цялото време, като нищо я има навсякъде тая апаратура.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 30th June 2007, 23:04
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

сега не мога да говоря наизуст, но наистина ми се струва, че съм чувала, че я има и другаде у нас- но не ми е трябвало и не съм запомнила
ако някой друг знае да казва.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 3rd July 2007, 09:39
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Да ви доверя, ама аз най-после се престраших и отивам на изследване в клиника "Доверие" за тез пусти хемороиди. Как ме болят да знаете, а в момента пия лекарства за тях. Надявам се изследването да покаже какво е точно положението ми и да ми дадат съвет какво да равя по-нататък. Адски е гадно. От една страна се притеснявам от изследването, от болката, от евентуалния резултат и т.н., а от друга страна как ще се разчепя там.... да ми гледат д...р..ка. Ужас. Не мога да преценя от кое всъщност ми е по-гадно. Обаче състоянието ми вече е нетърпимо. Та исках да ми каже, някой който се е ползвал от услугите на тази клиника. И ако някой е ходил на такива неща скоро - да ме посъветва какво да питам, какви да ми бъдат изискванията.... Обикновено въпросите възникват досла след събитието, когаот няма кого да питам и да си изясня до край нещата.... Благодаря предварително на тези, които пожелаят да ми отговорят.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 3rd July 2007, 11:22
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Ами, ако си прочел/а моите писания, ще видиш, че от питане много файда няма. Могат да ти говорят каквото си пожелаят. Най-важното е да попиташ какъв метод предлагат и да си направиш сметка дали си заслужава, колко е болезнен и какъв е възстановителния период. Кажи после какво е станало. Успех!!!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 3rd July 2007, 16:02
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Nataly, можеш да питаш

~първо хемороиди ли са наистина (лекар ли ги е диагностицирал)
~ ако да- в каква степен са
~каква упойка ще използват- евентуално тест за упойката ще ти правят ли
~изследвания ще правите ли преди това и какви
~по какъв начин точно ще действат
~подготовка за манипулацията- очистителни ли, кое точно и как- лекаря ще ти каже.
~следоперативния период подробно

~колко ще ти струва всичко това (ако си здравноосигурена е значително по-ефтино ако имаш направление N 3 от личния ти лекар-за специалист)


аз не съм била в доверие, а във вита, но сигурно има и още добри клиники и лекари .
Който се сеща друго да допълва. и ако искаш си и записвай.
и няма да изненадаш доктора с дупето си-той е виждал такива неща всеки ден

и Успех- това е решението- виждаш, че и без операцията си боли сериозно......
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:18.