IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th September 2007, 21:18
ot4aqn_16 ot4aqn_16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 2
По подразбиране Корекция на Устни

Здравейте. Първо искам да ви се представя. Момче на 16г. съм и имам странен проблем, който се надявам че може да се реши. Преди време съм претърпял злопулука с кола и се е наложило да ми оправят устната, но явно докторите не са направили нищо.... по добре да са ме оставили да умра според мене...... но както и да е. Закрепилиса устната обаче от тая страна от която е зашита е по дебела от колкото от другата страна и вообще не ми харесва, даже хич. И ми е много кофти. Истината е че искам да си направя операция на устната за да я направят симетрична. Става въпрос за горната ми устна Интересува ме дали може да се поправи тая херургическа грешка и към кого да се обърна и долу горе каква е цената ? Защото това нещо го мисля от няколко години но все още не съм намерил сили да говоря с родителите си за моите планове и може би ще изчакам на навърша пълнолетие и сам да събера нужната сума. Благодаря и дано да не съм ви отекчил с моя проблем


p.s Ако някой изевява интерес мога да му дам снимка да види за какво става въпрос..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th September 2007, 22:24
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

здравей! първо искам да ти кажа че всеки от нас си е наумил че има дефекти, които са страхотно дразнещи околните а и нас самите и понякога тази мисъл ни докарва до лудост. но не си мисли неща от рода на - по-добре да беше станало еди какво си. слава богу че си жив и здрав- това е най-важното. сега естетичната хирургия е доста напреднала и предполагам ще се намери начин този малък проблем да бъде коригиран
като начало обаче мисля, че трябва да споделиш с родителите си как се чувстваш. мисля че ако съвсем искрено им кажеш как този дефект те кара да се чувстваш биха ти помогнали.
съжалявам че не мога да те насоча към конкретен доктор и да ти дам ориентировъчна цена. мисля обаче че ако родителите ти вземат присърце твоя проблем (както и вярвам, че ще стане) заедно с тях ще набележите няколко д-ра и след няколко консултации ще се разбере как точно може да ти се помогне. упсех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th September 2007, 10:38
ot4aqn_16 ot4aqn_16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Миля че няма да намеря сили да говоря с родителите си, колкото и странно да звучи но не обичам да говоря за това с когото и да е..... варианта е да изчакам да събера парите и да навърша годините и след като си направя операцията да им кажа че съм я направил или преди да съм я направил.... това просто ми е трудно
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2007, 18:24
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

За съжаление преди 18 можеш да се оперираш само със съгласие на родителите (те подписват всички документи).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th September 2007, 22:43
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Здравеи! Наистина се надявам да успееш да си направиш операцията скоро.....Говори с родителите си и им обясни колко гадно се 4увстваш.
Ако е толкова вазно за теб,запо4ни да събираш пари от сега...Предполагам една такава операция няма да е пове4е от 1000-1500 лв...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th September 2007, 11:20
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Здравеи! Наистина се надявам да успееш да си направиш операцията скоро.....Говори с родителите си и им обясни колко гадно се 4увстваш.
Ако е толкова вазно за теб,запо4ни да събираш пари от сега...Предполагам една такава операция няма да е пове4е от 1000-1500 лв...
Но след две години, когато той ще е пълнолетен, нещата ще са се променили коренно...Цените също.


Успех пожелавам на момчето и подкрепям, че щом не се чувства в хармония със себе си, трябва да се подложи на операция, която да му възвърне самочувствието!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаУстни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:15.