IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 26th March 2010, 13:21
didite_bg didite_bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 1
По подразбиране Проблем с добавките!

Здравейте,искам да попитам по-знаещите от мен хора.Имам не точно проблем а явно грешно разбиране на хранителните добавки.Аз съм момче на 23 г тежа 84 кг 180см-ходил съм на фитнес,но прекъснах за повече от година(свързано е с работата ми).Сега като дойде лятото естествено пак започнах да ходя понеже работата ми изисква да изглеждам горе долу поне строен,а зимата ми беше доста залежана и изглежам като круша.Затова се обърнах към хора които уж разбират и ги попитах за някакви добавки които да забързат успехите ми .Те ми препоръчаха и така и направих-взех- л-глутамин, креатин,аминокиселини.Явно обаче доста бързо качвам кг и за няма и 2 седмици качих 4 кг,но не там където ми се искаше(ръце и гръб)а на корема и задника.Ходя на фитнес тренирам 4 пъти седмица и ям много повече от преди(явно е от добавките).Искам да попитам дали има някакво първоначално надуване от тези неща или нещо такова и ако е така да ги спирам ли и да започна да вземам л-карнитин за изчистване или да продължа да си ги взимам (за около месец още имам от тях)и след това като кача някое килце да се мъча да ги сваля (нямам проблеми да си купя л-карнитин).Защото имам чувството че ако продължа да взимам тези добавки целия ще стана глава,корем и задник.Благодаря Ви предварително за мненията!
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемдобавките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:48.