IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 16th January 2009, 10:20
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Риното не го правих при него,просто защото не съм чувала отзиви за такава операция.Чувала съм за уши,липосукция и гърди,и тези за които е отделението(краниофациалн хирургия),но за рино не съм и затова реших да се доверя на този,който имаше най-много добри отзиви,съжалявам за
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #442  
Стар 16th January 2009, 10:24
godaiva godaiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Нова Загора-Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

И аз така си помислих
Аз ако си слагам силикон съм първа китка при Анастасов,че нали ще мупартнира онова младото докторче
Отговори с цитат
  #443  
Стар 29th January 2009, 03:40
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Изчетох всичко написано до момента по темата за операция на уши и намерих много полезна информация.
Аз имам много щръкнали уши и винаги съм се срамувала от това, прикривайки ги с дълга коса, а винаги ми се е искало и аз да мога да си прибера косата на опашка, но уви... Тази година съм решила най-накрая да се подложа на отопластика и понеже съм от Варна, реших да се оперирам във Варна (въпреки че не е проблем да отида и до София за операцията). Свързах се с една лекарка от Варна и тя ми каза че цената ще е 2000 лева. Аз малко се постреснах от тази цена защото ми се струва скъпо. Но така ли е наистина? Много ли е 2000 лева или така вървят цените? Моля, не ме разбирайте погрешно - не искам да намеря доктор при който ще е евтино, за сметка на качеството, просто се интересувам как се движат цените за отопластика и до колко реална е цената от 2000 лева.
Моля тези които са си правили операция в последната една година да спеделят при кой доктор са били и колко им е струвала операцията.
Благодаря на всички отзовали се.
Отговори с цитат
  #444  
Стар 29th January 2009, 10:40
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

mammaMia! Цените общо взето вървят около цената,която са ти казали.Може да намериш и за по-малко в случай,че дадения доктор работи със здравна каса.Аз се оперирах при Анастасов(Пловдив) за 850 лв.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #445  
Стар 29th January 2009, 18:36
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

и аз се оперирах но носих лентата близо 2 месеца ..беше пълен аз ...сега ушетата ми се отпуснаха доста от преди 7 месеца ,когато махнах лентата
Доата се харесвам сега ..но мен ме боляха мнгоо от бинта от стягането ме болеше цялята глава.
Пожелавам успех и хубави ушички на всички...сега ушетата ми са така...http://media.snimka.bg/1879/010014029-big.jpg

...има различна форма не са симетрични но са пребрани
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #446  
Стар 29th January 2009, 18:44
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Sisi много хубави са ти станали ушенцата.И моите са така,не са еднакви,но и двете са прибрани.Макар,че в началото след свалянето на лентата ми бяха направо залепени за главата.Но оттогава доста се отпуснаха и сега стоят естесвено.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #447  
Стар 29th January 2009, 19:17
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

хихих и аз така ...но са добре ..мнго по добре от преди моята операци беше при Джамбазов в Пловдив за 500 лв
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #448  
Стар 30th January 2009, 02:16
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
mammaMia! Цените общо взето вървят около цената,която са ти казали.Може да намериш и за по-малко в случай,че дадения доктор работи със здравна каса.Аз се оперирах при Анастасов(Пловдив) за 850 лв.
Анастасов със здравна каса ли работи? За това ли ти е струвало 850 лв? Ако цените се движат около 200 лв. тогава защо на теб ти е излязло само 850 лв. То това си е сериозна разлика от 1150 лв.

Godaiva, на теб колко ти струваше операцията?

Опитвам се да разбера как се движат цените за отопластика. Все ми се струва че 2000 лв е преувеличено. Моля и други оперирали се да споделят при кой доктор и колко им е струвало.
Отговори с цитат
  #449  
Стар 30th January 2009, 09:25
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Такива са цените около 2000лв
Отговори с цитат
  #450  
Стар 1st February 2009, 11:27
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

mammaMia! Анастасов работи със здравна каса.И затова ми струваше 850 лв.Ако не се лъжа на Godaiva и беше взел 700 лв.И все пак като се включи тя ще каже със сигурност.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.