IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 24th December 2009, 00:48
farenheit farenheit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: България , Бургас
Мнения: 6
По подразбиране

Към кои лекари може да се ориентираме ако решим да правим подобна операция за коригиране на ушите? Много ще съм благодарен ако някой сподели
Отговори с цитат
  #532  
Стар 24th December 2009, 04:44
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

farenheit, повечето пластични хирурзи правят и корекция на уши. Тук никой няма да ти препоръча конкретен доктор - ако аз съм доволна от моя док, някой друг може да е недоволен от нея, така че сам/а трябва да търсиш информация, чети тук или и по други форуми, събираш мнения, ходиш на консултации и преценяваш за себе си.
Отговори с цитат
  #533  
Стар 25th December 2009, 02:13
farenheit farenheit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: България , Бургас
Мнения: 6
По подразбиране

До някъде си права , но не мога да се доверя на който и да е хирург. За това питам просто информативно кои са по изявените специалисти в България. Да ги търся по имена и да гледам коментарите за съответните специалисти дали са добри дали са лоши. Прочетах,че ти си била при Заякова и разучих как седят нещата и горе долу коментарите са положителни.
Отговори с цитат
  #534  
Стар 23rd February 2010, 23:46
sherybey sherybey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте на всички! Още от малка си имам комплекси заради ушите, но родителите ми изобщо не ми обръщат внимание по тази тема и ако заговоря за операзия те го приемат с насмешка . Преди 1 месец навърших 18 г. и съм решила сама да си реша проблема, но нищо не знам по въпроса (нито лекари, нито къде). Аз съм от Плевен и се чудех в кои градове се извършват такива операции и дали случайно няма и тук. Ако някой може да ми помогне да пише, защото не знам какво да правя.
Отговори с цитат
  #535  
Стар 24th February 2010, 10:36
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Здравей Шерибей Като за начало може да прочетеш цялата тема,ще ти бъде полезна.За лекари който правят корекции на уши в Плевен не съм чувала,но може и да има.Иначе Варна,София,Пловдив има предостатъчно
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #536  
Стар 2nd March 2010, 23:59
farenheit farenheit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: България , Бургас
Мнения: 6
По подразбиране

Прочети цялата статия. Всичко от-до с подробностите ,защото това е голяма крачка. Аз също мисля да си направя такава операция но след като свърша училище , за да избегна виски проблеми покрай отсъствия , оценки и т.н. И аз съм на 18 почти (без 2 месеца) , четах всички коментари отдавна и си набелязах някой лекари при които най вероятно ще ида на консултация. А отностно това в кои градове има добри специалисти , може би Варна и София. : )
Отговори с цитат
  #537  
Стар 15th March 2010, 18:53
sherybey sherybey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Точно това и ще направя. Вече прочетох половината и наистина ми стана по-ясно. И аз съм си набелязала 1-2 имена, но се чудех дали задължително трябва да се ходи на консултация преди операцията. Не може ли същия ден, защото пътуването наистина ми е проблем. По-точно не толкова пътуването, колко ориентирането в София. (въпроса ми може да ви се стори тъп, но...)
Отговори с цитат
  #538  
Стар 15th March 2010, 18:55
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

А ти откъде си?
Има случаи на оперирани в същия ден който е консултацията,или по-скоро се косултират по интернет и се разбират за операция.Но пък не мисля че е чак толкова невъзможно да се ориентираш в София.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #539  
Стар 15th March 2010, 20:34
farenheit farenheit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: България , Бургас
Мнения: 6
По подразбиране

Консултацията е само в твой интерес : ) а това дали може в същия ден да се консултираш и оперираш не мисля ,че ще е проблем ,но преди това трябва да си говорила със съответния хирург : ) но пак ти казвам ,че без консултация все едно отиваш на сляпо : ) Ако може да споделиш кои имена си набелязала
Отговори с цитат
  #540  
Стар 15th March 2010, 22:02
sherybey sherybey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Аз съм от Плевен. Не е много далече от София , но като никога не съм ходила някъде сама... ми е притеснено и не знам дали ще се оправя. Спряла съм се на Димитър Евстатиев или Н.Георгиев по простата причина, че за тях прочетох най-много мнения-положителни, а и преди съм чувала за Евстатиев. :P
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.