IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th January 2011, 17:32
monsternutritions monsternutritions не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Привет!

Има и хранителни добавки, които стимулират производството на тестостерон по естествен път, прегледай и тях.
Употребата на глутамин вечер преди лягане, също може да ти е от полза, тъй като глутамина стимулира отделянето на тестостерон в организма, което става по време на най-дълбокият сън.
Дано съм бил полезен!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th May 2012, 16:16
Rocket Rocket не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Morozko Виж мнението
Отиваш в аптеката и си купуваш трибулус терестрис...
много е добро това, и за развиването на мускулатурата, пил съм го
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th August 2012, 15:58
wermillion wermillion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Продуктите от растението Трибулус Терестрис са наистина чудесни, когато човек иска да увеличи нивото си на тестостерон по естествен път. Има, обаче, и един друг момент. Доста младежи искат да качат бързо мускулна маса и се ориентират към подобен тип суплементи. Трибулусът е НЕефективен за мъже до 25-27 годишна възраст, тъй като тогава организмът е в развитие и тестостеронът е в пикови нива. Т.е. дори да приемате този продукт, ако сте под тази възраст, реално вие не можете да повишите нивото на мъжкия полов хормон.




---------------------------
Бижута Сваровски
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th December 2012, 19:24
dope dope не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране тестостерон

Ако ти трябва тестостерон аз имам останал от цикъл пиши тук ако се интересуваш skype:krasi_2531
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th February 2013, 17:02
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Един от най-добрите натурални продукти в момента е TribuZMA на Amix. Аз изпих 3 шишенца и съм изключително доволен. Постиженията ми се увеличиха, както и мускулната маса с подходящия прием на протеин разбира се.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th February 2013, 09:40
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DaKing Виж мнението
Един от най-добрите натурални продукти в момента е TribuZMA на Amix. Аз изпих 3 шишенца и съм изключително доволен. Постиженията ми се увеличиха, както и мускулната маса с подходящия прием на протеин разбира се.
И аз съм го пил. Уникален продукт ! Много сила и енергия, качих и няколко килограма.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st April 2013, 13:12
gogatt gogatt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 24Carat Виж мнението
И аз съм го пил. Уникален продукт ! Много сила и енергия, качих и няколко килограма.
Благодаря за коментара мисля и аз да го опитам!
______________
Врати Vrati Метални Врати Монтаж Врати Врати Цени
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th April 2013, 12:14
Аватара на Слави
Слави Слави не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Отговор в тема

Здравей !
Не знам дали си чувал за фирмата Каяни ? Тя е нова на БГ пазара и е едва от 6 месеца . Има едни страхотен продукт , който се казва Каяни Нитро Ефекс . При приема му организма започва да произвежда Азотен монооксид , който е уникален по своята същност :

Ефекти на азотния моноксид:
1.Разширява коронарните артерии, също и други артерии, стимулира кръвообращението в кръвоносните съдове, като по този начин подобрява снабдяването на тъканите с кислород и хранителни вещества.
2.Намалява кръвното налягане
3.Отпуска гладките мускулни тъкани в кръвоносните съдове
4.Стимулира растежа на нови съдове, по този начин заздравяването на раните
5.Възпрепятства слепването на тромбоцити, образува -нето на тромби
6. Обръща процеса на атеросклероза
7.Намалява нивото натритицерид
8.Играе роля за облекчаване на астма, в ранния стадий на болестта Алцхаймер и вероятно при ADHA (хиперактив -ност)
9.Азотният моноксид пряко намалява болката чрез по доброто снабдяване с кислород на нервите.
10.Образувайки се в левкоцитите унищожава нашествени -ците: бактерии, гъбички, паразити.
11След трансплантация намалява опасността за отхвър -ляне на органа.
12Прекратяването на възпалението причинило оток, намалява исхемичната - смущения в кръвоснабдяването на сърцето - болка.
13 Допринася за регулиране на заздравяването на фрактури, стимулира формирането на костни клетки и минерализацията.
14.Пречи на унищожаването на костните клетки (osteoclasts)
15.Допринася за целостта на зъбите и венците.
16 Абсорбира се също и през кожата, може да се прилага за рани, язви, изгаряния, болящи места, и при кожни болести.
17.Естествена Виагра: подпомага ерекцията, и подобрява сексуалността и при двата пола.
Аз съм дистрибутор на тези добавки . Станах такъв защото направих една ''Флебо тромбоза '' . Запуши ми се магистрална вена на десния крак на 90 % . Благодарение на Каяни се оправих.
Ако имаш въпроси пиши ми ...
Станислав
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd August 2013, 08:09
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от niki_20 Виж мнението
Здравейте приятели, съжалявам че направих тема специално за моят проблем, но искам някой да ми помогне, ако знае разбира се! На 21 години съм и имам слабо окосмяване на лицето, искам да ви попитам какво да пия за да повиша нивото на тестостерон и съответно окосмяването си! Разбира се ще съчетая приема на препарати с тренировки! Благодаря ви предварително за отговорите, надявам се че няма да има подигравателни подмятания, а наистина ще намеря отговор за решаването на проблема ми!
Трябва да се обърнеш към специалист, който да види проблема ти.Ще ти измерят нивата на хормоните като за начало.Глупаво да е предприемаш нещо толкова сериозно само по съвети от форума.Все пак, нещото което увеличава тесторена и се смята за сравнително безвредно е билката бабини зъби.Но за всичко друго се консултирай с лекар.И даже не вярвам от тази билка да ти порастнат косми.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th September 2013, 18:56
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Може да пробваш с трибулус. Български трибулус. Вемохърб предлагат един от най-добрите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какводапиязадаповишанивотонатестостерон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.