IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 14th January 2017, 20:17
Joana76 Joana76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 2
По подразбиране

БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ!!! Поръчки ВСЕКИ ДЕН!
www.zalando.co.uk – 3лв за паунд
www.sportsdirect.com - по 2,70 цената в сайта в паунди.
В тази цена е включена и доставката на артикула до България.
www.amazon.co.uk - по 2.70 цената в паунди + 3лв за всеки килограм;
www.amazon.de - по 2,20 цената в евро + 3лв за всеки килограм;
www.gearbest.com - по 2,20 цената в сайта с вкл. доставка до БГ;
Изпращам като пощенска пратка с наложен платеж до офис на Еконт. Плащате при получаване в офиса на Еконт!
email - jtshterionova@abv.bg
skype - joana.shterionova
Отговори с цитат
  #182  
Стар 15th February 2017, 11:16
OutletSportZona OutletSportZona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, в outletsportzona.com може да откриете оригинални маркови спортни стоки на много достъпни цени. Заповядайте в нашия сайт, където след напраавена първа поръчка, получавате и ваучер код за -10% за всяка следваща Ваша покупка. Ние предлагаме голямо разнообразие от оригинални маратонки , кецове, бутонки, стоножки, чехли, сандали на световноизвестните марки Adidas, Puma, Nike, Reebok, Asics, Salomon. Също така предлагаме и оригинални анцузи, тениски, къси панталонки на Адидас, Найк, Пума, Саломон, Рийбок, Асикс. При нас ще намерите най- новите модели спортна екипировка на световноизвестни футболни отбори като Байерн Мюнхен, Барселона, Реал Мадрид, Рома, Интер, Челси и др. Благорадим Ви за вниманието!
Отговори с цитат
  #183  
Стар 24th February 2017, 09:09
RoskaD RoskaD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 1
По подразбиране Он-лайн пазаруване

Здравейте! По принцип ми допада идеята за он-лайн пазаруването, не защото в моя случай аз съм по-закръглена дама, а защото ми е дошло до гуша от това да вляза в магазин за дрехи и продавачката да каже: Като за Вас ли? Когато си тръгнеш от магазин за дрехи без направена покупка сякаш персонала те ненавижда. Безброй пъти по магазини съм си съсипвала нервите - харесвам си някоя дреха и в 80% от случайте не мога да намеря моя размер, а когато си поръчам онлайн естественно имам право да пробвам и тогава да реша дали да я взема, което е страхотно. Според мен онлайн пазаруването е необходимост. Нека ви препоръчам изпитано от мен място за пазаруване http://www.maximarket.bg/%D0%BC%D0%B...%BB%D0%B8.html Дано съм била полезна на някого.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 24th November 2017, 17:09
georgi2494 georgi2494 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте аз поръчах на моята приятелка подарък за 200 лева бельо,но платих само 100 лева от този сайт http://www.sexshop.bg/
Отговори с цитат
  #185  
Стар 25th November 2017, 13:41
halb halb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Аз пазарувам бельо на консигнация,за стойност от 200 взимаш за 100.

Последно редактирано от KOKON : 25th November 2017 на 15:14 Причина: реклама
Отговори с цитат
  #186  
Стар 28th November 2017, 15:32
pllb pllb не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 60
По подразбиране

Аз съм "за" онлайн пазаруването, но се чудя дали е удачно пазаруването от чуждестранни сайтове, най-вече относно цената и срока за доставка.
други екстри бързи кредити, въздушен транспорт , seo Оптимизация, seo Оптимизация, мениджмънт консултинг

Последно редактирано от pllb : 12th January 2018 на 12:22
Отговори с цитат
  #187  
Стар 5th December 2017, 20:03
l.spasova l.spasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Една приятелка ми каза за онлайн магазин за чанти - www.handbagspot.bg. Беше си поръчала чанта на Pierre Cardin и изглежда доста доволна. Има доста интересни модели, но тъй като не познавам магазина, можете ли да споделите мнения? Някой да е пазарувал от там и какъв е опита ви?
Отговори с цитат
  #188  
Стар 26th February 2018, 23:23
tsvetinail tsvetinail не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Аз лично съм си копувала портмоне и съм много доволана. Имайки превид опита ми с онайн пазаруването. Това е един от малкото случаи в които съм се опитвала да си поръчам нещо пи интернет и то наистина да пристигне. В повечето случаи или не получавам отговор за потвърждение или все нещо се случва Портмонето си все още го ползвам и си струва цената
Отговори с цитат
  #189  
Стар 27th March 2018, 09:47
Аватара на cmpax
cmpax cmpax не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 2
По подразбиране

На мен не ми се рискува да поръчвам от чуждестранни сайтове. От 1-2 години пазарувам от Twiggy Shop ( www.twiggyshop.bg ) и съм доволна. Дрехите са качествени, доста често пускат намаления и нови продукти. Ако има проблем с пратката, винаги те уведомяват. Общо взето, давам им 10 точки Някъде в сайта им видях, че вече предлагат и търговия на едро - ако някой се интересува, може да погледне там. (:
Отговори с цитат
  #190  
Стар 23rd May 2018, 08:30
irinakoleva irinakoleva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 7
По подразбиране

Миналата година си купих една рокля макси мода от sirena-plus.com и останах доволна. И тази година ми става и цветовете и се запазиха. Онзи ден научих от една приятелка че са открили магазин и за Гърция и понеже майка ми работи там смятам да я уведомя да си купува български дрехи. γυναικεία ρούχα sirenaplus
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
онлайн магазини, покупки

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Онлайнпазаруване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:07.