IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3781  
Стар 25th May 2012, 09:06
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

как ти е потребителското име?
  #3782  
Стар 25th May 2012, 10:02
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Бях объркала, извинете ме..

http://www.snimka.bg/?profile,albums


Potrebitelsko ime: guinet
парола- 321321
парола на албума- 654321

Последно редактирано от Guinet : 25th May 2012 на 10:14
  #3783  
Стар 25th May 2012, 11:05
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Бях бъркала, извинете ме..

http://www.snimka.bg/?profile,albums


Potrebitelsko ime: guinet
парола- 321321
парола на албума- 654321
Guinet по мое скромно мнение Професорът ще ти оправи проблема с дишането и ще ти направи носа бижу! В основата носът ти е добре и трябва само в меката част при ноздрите да работи! Също и връхчето трябва да се оправи. Моето дока го направи супер! Сигурна съм, че и с твоето ще се справи! Но нека кажат по-вещите потребителки.
Имай предвид, че за операция се чака бая. И за това ако искаш отиди на консултация пък след това имаш предостатъчно време да решиш дали ще е Професора твоя човек.
  #3784  
Стар 25th May 2012, 14:06
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

В анфас - Според мен върха ти не криви или има съвсем леко отклонение, проблема е с ноздрите или по-точно има удебеление от едната страна на септума или както там се нарича долната част на преградата.
В профил мисля, че за професора няма да е проблем да го приведе в приличен вид, жалко, че сердев така си е оставил ръцете, но радвай се, че не те е обезобразил, защото какви неще съм чела за неговите изпълнения
  #3785  
Стар 25th May 2012, 23:30
roses_h roses_h не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 12
По подразбиране

off ne izdarjam veche s toq moi golqm nos,vchera pokrai abiturientskite balove vsichki se snimat pravqt si snimki za cql jivot,a az dnes kato si gi razglejdam cql den placha,na vsichki snimki prilicham na orel v nosa,mn sam podtisnata.Dali Dambazov nqma da se saglasi da me operira do 1-2 meseca,ako naprimer platq poveche za operaciqta?Molq vi momicheta daite mi savet,zastoto veche nqmam nikakvo samochuvstvie.
  #3786  
Стар 25th May 2012, 23:44
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

roses_h здравей !
Като начало искам да те помоля да пишеш на кирилица!
След това, няма за какво да плачеш. Щом си стигнала до идеята за рино, значи си една крачка напред. Сега обаче според мен е по-добре да насочиш вниманието си към кандидат-студентските изпити. Ако се оперираш сега, направо не те виждам на изпитите. За операцията ние няма как да ти кажем дали е възможно да стане по-скоро. Звънни на тел. за записване и си задай въпроса.
  #3787  
Стар 26th May 2012, 00:10
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Момичета боли ли свалянето на плаките?
  #3788  
Стар 26th May 2012, 08:37
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Connie Виж мнението
Момичета боли ли свалянето на плаките?
Не е за упойка. Ще го изтърпиш.
  #3789  
Стар 26th May 2012, 08:48
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
В анфас - Според мен върха ти не криви или има съвсем леко отклонение, проблема е с ноздрите или по-точно има удебеление от едната страна на септума или както там се нарича долната част на преградата.
В профил мисля, че за професора няма да е проблем да го приведе в приличен вид, жалко, че сердев така си е оставил ръцете, но радвай се, че не те е обезобразил, защото какви неще съм чела за неговите изпълнения
Няма никакво удебеление ! Това и е септума! Просто е изкривен
Между другото това след операция ли е ???
п/с сега погледнах че е имала една операция при Седрев.... направо не мога да повярвам на очите си че някой може да сътвори такова ''чудо''...
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 26th May 2012 на 08:51
  #3790  
Стар 26th May 2012, 09:34
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Susan, ( izvinqvam se za latinicata, no v rabotata nqmam bg) da sled operaciq e..m-u drugoto naqsno sym kolko e zle v profil, kato baba qga sym no vse pak problema e samo prokletata gyrbitsa..predi neq ne iskam da se pipa. Az dori ne dyrja da se izpravq pregradata, nito da se povdiga poveche vyrha, prosto da se opravi gyrbitsata. Nqmam problemi s dishaneto. Momicheta mnogo me e strah, obache, da ne mi napravi obyl kato kartof vryh. Zashtoto sym s oblo lice i nqma da mi otiva. Nqkoi nazad vyv foruma beshe slojil link na noviq nos na DesiSlava, emi ne mi haresva kato kartof e.
Izhodnoto mi polojenie predi da se zahvana s korekcii ne beshe hich zle, nosyt beshe tesen no po- dylyg, s mnogo leka gyrbitsa.
Kato izlqzoh ot operaciq si spomnqm che beshe perfecten, no posle se izkrivi- Dali moq sluchai e rezultat ot kalcirane? kak mislite? Oniq typak razpravqshe edva li ne che v men e vinata..
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.