IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 26th May 2012, 12:07
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Susan, ( izvinqvam se za latinicata, no v rabotata nqmam bg) da sled operaciq e..m-u drugoto naqsno sym kolko e zle v profil, kato baba qga sym no vse pak problema e samo prokletata gyrbitsa..predi neq ne iskam da se pipa. Az dori ne dyrja da se izpravq pregradata, nito da se povdiga poveche vyrha, prosto da se opravi gyrbitsata. Nqmam problemi s dishaneto. Momicheta mnogo me e strah, obache, da ne mi napravi obyl kato kartof vryh. Zashtoto sym s oblo lice i nqma da mi otiva. Nqkoi nazad vyv foruma beshe slojil link na noviq nos na DesiSlava, emi ne mi haresva kato kartof e.
Izhodnoto mi polojenie predi da se zahvana s korekcii ne beshe hich zle, nosyt beshe tesen no po- dylyg, s mnogo leka gyrbitsa.
Kato izlqzoh ot operaciq si spomnqm che beshe perfecten, no posle se izkrivi- Dali moq sluchai e rezultat ot kalcirane? kak mislite? Oniq typak razpravqshe edva li ne che v men e vinata..

Здравей! Не се притеснявай за връхчето професора ги прави според това как би ти отивало, аз лично исках обло връхче но той отказа понеже нямало да подхожда на моето лице.
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.