IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3291  
Стар 29th April 2012, 19:44
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Стига бе , я излез малко на разходка и недей се шашка излишно ! Носа ти ще е схванат месеци наред и ще го чустваш като чужд и краен резултат можеш да видиш едва след година
Аз на скоро си сравнявах снимките които ми правиха 1 и 6 месеца след операцията и сега (7-8 години след нея) и нямаш си напредстава колко много промени е претърпял
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #3292  
Стар 29th April 2012, 19:51
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Стига бе , я излез малко на разходка и недей се шашка излишно ! Носа ти ще е схванат месеци наред и ще го чустваш като чужд и краен резултат можеш да видиш едва след година
Аз на скоро си сравнявах снимките които ми правиха 1 и 6 месеца след операцията и сега (7-8 години след нея) и нямаш си напредстава колко много промени е претърпял
Ох, дано са само внушения.....чакай да ти кажа, че забравих, професора работи по твоя фотошоп...фръц, фръц
  #3293  
Стар 29th April 2012, 20:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Оххххх , вече ми иде да крещя стига психясва ,че ще земеш да си докараш някой инсулт
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #3294  
Стар 30th April 2012, 10:34
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Момичета днес съм значително по-добре от вчера.Оттоците спадат, но забелязах, че загледайки се някъде имам като черна точка в зеницата на дясното око. И в двете очи имам лек кръвоизлив и сякаш усещам лееека тъпа болка в дясното око, където виждам тази черна точка. Питам се да не е нещо лошо? Вие имали ли сте така?
  #3295  
Стар 30th April 2012, 11:17
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Аз водя колоната с кръвоизливите, даже в болницата с това ме помнят. Днес ми е 19-ти ден след операцията и очите ми са пълни с кръвоизливи. Пия вит.C, но това е по-скоро за успокоение, че все пак правя нещо. Много бавно минават. А тая черна точка в зеницата как я видя? Тя зеницата е черна.
  #3296  
Стар 30th April 2012, 11:28
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Гледайки към тавана.Най-вероятно е от лекия кръвоизлив.
  #3297  
Стар 30th April 2012, 13:47
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Само Qgodka, пише, другите замлъкнаха или са много зле или вече са по купони
  #3298  
Стар 30th April 2012, 14:57
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Нали Клари...оставиха ме тук сам самичка
Аз обаче продължавам да си питам. Пръскам със Стеримара, но пак не си чувствам свободни носните канали, нали е нормално? Може би като махнат и плаките ще е съвсем друго? Пръскам с него стига ми течността чак до носоглътката, но на лявата мааалко по-трудно, на дясната където ми е гадноо застанала плака е по-добре сякаш. Вече употребих 3 шишета Стерирмар...няма ли някакъв по-евтин заместител, ще ми трябват поне още 10 шишета..... ???
  #3299  
Стар 30th April 2012, 15:45
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Мале,мале QGODKEEE,непрекалявай със стеримара,аз съм 7-ми ден и още не съм изхабила и едно шише,а и стеримара изсушава лигавицата ,вземи си ринолекс и мажи след стеримара,много помага,но и с него непрекалявай !Никой не ви е оставил момичета,днес бях при Димитров,махна ми конците и карабината за малко,видях си новия нос,направих 2 снимки ,но по-нататък ще кача,каза да си изтърпя плаките и аз си ги търпя,какво да правя,но и той каза с ринолекса максимум 2 пъти на ден,а аз му викам ,че май съм попрекалила -около незнам немога да ги изброя и каза да ги намаля до 2 пъти.
  #3300  
Стар 30th April 2012, 15:57
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Мале,мале QGODKEEE,непрекалявай със стеримара,аз съм 7-ми ден и още не съм изхабила и едно шише,а и стеримара изсушава лигавицата ,вземи си ринолекс и мажи след стеримара,много помага,но и с него непрекалявай !Никой не ви е оставил момичета,днес бях при Димитров,махна ми конците и карабината за малко,видях си новия нос,направих 2 снимки ,но по-нататък ще кача,каза да си изтърпя плаките и аз си ги търпя,какво да правя,но и той каза с ринолекса максимум 2 пъти на ден,а аз му викам ,че май съм попрекалила -около незнам немога да ги изброя и каза да ги намаля до 2 пъти.
Оле Sanny благодаря ти! Ами де да знам аз, а вярно, че ми изсушава ужасно лигавицата, ама от де да знам аз? Този Ринолекс пак ли е спрей, той за овлажняване ли е? Сега пак ми е запушен носа... Сани. оправиха ли ти плаката, боли ли като ти я наместват?
А конците боли ли като ти го свалят?
На мен Димитров ми каза да се къпя едва ли не в Стеримар....добре, че ми каза


Сани взеха ми Ринолекс, но по колко слагаш ти?Обилно ли или мъничко?

Последно редактирано от Qgodka : 30th April 2012 на 16:14
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:24.