IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3691  
Стар 14th May 2012, 20:00
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Ягодке , носа ти е много добре! Стига вече
Благодаря Сю!
  #3692  
Стар 14th May 2012, 21:01
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

wrongway няма причина да се депресираш от сега. Това, че лонгетата ти криви не означава, че носът ти е крив.
И не мога да разбера как искаш да знаеш дали имаш гърбичка като още не са ти махнали лонгетата и не си се видяла? На 7-ми ден какво видя? Напипа ли нещо, че си се стреснала?
  #3693  
Стар 14th May 2012, 22:43
PolinaNic PolinaNic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Днес говорих с Др. Димитров и той каза че никакви замени не са възможни . Това което ми даде да се разбере е че единственно се нарушава хода на работата им, т.к. ако някой има час и продължава да го държи актуален, но фактически се е отказал от операцията то часът се губи
  #3694  
Стар 14th May 2012, 23:25
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

A защо не можете да си изчакате до операцията, ами само някви бизнеси с часовете се въртят и всеки иска да вземе нечии час? Не мога да си представя колко е натоварена програмата с тея операции, тoва не е час за фризьор да стават всякакви врътки, че то даже и за фризьор не е толкова лесно да запазиш час... а и аз лично не бих взела така нечии час, ами момичето, представи си, реши все пак да дойде? Дошъл си ти за операция, с отпуски и какви ли не подготовки изведнъж - идва си човека, дето си му взел часа? Увисваш като сопол, извинете ме за израза, но мисля че е в тон с темата на форума...
  #3695  
Стар 15th May 2012, 08:01
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Ама и какво си мислят като предлагат тия 250-300 лв? За толкова пари най-много да й се усмихна на въпросната девойка, дето ги дава. Дали наистина си мислят, че това е "достатъчно" да компенсира моите/нашите девет месеца чакане от звънене за консултация, до самата операция. Моля ви се, много е смешно!
  #3696  
Стар 15th May 2012, 10:47
valentina_ch valentina_ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Ами как да го усещам...не е помръднал грам, даже имам чувството,че върха се издължава още и пада надолу...Сутрин е страшно отекъл, което е нормално. Още мажа Хепароид по 1 път на ден,но не виждам ефект. Върхът е твърд и не го усещам много много, ноздрите- само отдолу ги усещам, а между очите кожата е прилепнала за костта,напипвам я и все едно там всичко е спаднало, а върха става все по-ужасен, а и пак си личи,че едната ноздра виси....на тая основа и извивчицата никак не отива такъв връх, но е рано още и гледам да не се притеснявам...ще си чакам.
Решила съм да качвам снимки на всеки месец, за да можем да проследим възстановяването и кога евентуално ще започне да се променя към добро, а и новите момичета да видят, че става наистина бавно.
Здравей Крис,
Ако не те притеснява, дали би могла да ми обясниш, какво точно ти е правено. На мен операцията ми е на 21-ви, искам основно да ми се стесни върха. Гледах ти снимките и виждам, че твоя е доста променен и като цяло много добре се е получил. Нали крайния резултат се вижда след 6 месеца? Ти на колко си точно от операцията?
  #3697  
Стар 15th May 2012, 11:37
danceweek danceweek не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

всеки гледа на една замяна като нещо порочно и едва ли не черен бизнес.Мислете си гледай го този,дава си часа за консултация или го продава,еми какво да го прави като 5 месеца се е опитвал да се свърже за час,а сега няма как да отиде като на въпросната дата не го пускат от работа.Я се спрете малко.Да не би пък всеки месец да се предлагат замени тук в този форум.Интелигентни момичета сте,и много от вас вече са станали красавици,подрабления.Но да тръгвате и да коментирате с някакви леко казано хапливи коментари и т.н. си е просто липса на възпитание.Това е форум-има търсене -има предлагане.Такава е действителността,а замечтаните момински копнежи да се борите срещу замени и подобни,се замислете вие самите като не сте имали още час как сте искали да го имете
  #3698  
Стар 15th May 2012, 11:59
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danceweek Виж мнението
всеки гледа на една замяна като нещо порочно и едва ли не черен бизнес.Мислете си гледай го този,дава си часа за консултация или го продава,еми какво да го прави като 5 месеца се е опитвал да се свърже за час,а сега няма как да отиде като на въпросната дата не го пускат от работа.Я се спрете малко.Да не би пък всеки месец да се предлагат замени тук в този форум.Интелигентни момичета сте,и много от вас вече са станали красавици,подрабления.Но да тръгвате и да коментирате с някакви леко казано хапливи коментари и т.н. си е просто липса на възпитание.Това е форум-има търсене -има предлагане.Такава е действителността,а замечтаните момински копнежи да се борите срещу замени и подобни,се замислете вие самите като не сте имали още час как сте искали да го имете


Не всеки месец, а всяка седмица се предлага нещо подобно. Коментарите ни (поне моите) не са меко казано хапливи, а открито нападане и точно възпитанието, за което говориш ме спира да съм напълно откровена. Това е форум, в който намираме подкрепа и споделяме преживяното ( като няк'ва секта), информираме се и пр., но не търсим и предлагаме. Казвам ти го най-най-искрено: когато аз звънях за час за консултация дори НЕ СЪМ СЕ СЕТИЛА да предлагам пари, та някой да ми отстъпи своя. Моят съвет е да се обадиш на Димитров и да се разберете като големи и интелигентни хора - кой може и кой не може да отиде, причини и т.н. Той ще вмести някого. Защо трябва да биеш барабана и да искаш пари за часа си!? Това е много грозно и няма да се изморя да го повтарям. Ама к'во ли си викаш: 'Що да не изкарам едни пари от тоя час?
  #3699  
Стар 15th May 2012, 12:15
raya.kali raya.kali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Дълго ли умува какво да напишеш??
  #3700  
Стар 15th May 2012, 13:34
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raya.kali Виж мнението
Дълго ли умува какво да напишеш??
Въпросът към мен ли е?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:12.