IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3751  
Стар 19th May 2012, 22:23
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Мацки, колко време след операцията отидохте на солариум?
  #3752  
Стар 19th May 2012, 22:41
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Eми, доктора не ти ли каза 2 месеца без такива екстри, каго фитнес и солариум!?
sanny,мацка, супер си!!!!!!!!!
Аз за сега още не мога да се похваля с пълно удовлетворение, но чакам и се надявам, нещата да се осъразмерят! Върха ми криви (макар и доста малко, но достатъчно, за да ми се натрапва) на една страна, както и носа, но дано е от оттока, който има от ляво, макар, че е доста твърдо и болезнено, Димитров каза как се нарича, точно, ама не запомних, нещо с "п" беше. Това дето ми с формата на круша от горе на долу също се надявам да се промени, защото преди беше тесен, а сега изглежда...не добре! Иначе общо погледнато изжлежда с около 60-70% по-добре от преди, бих се радвала повече заради всички трудностти, които преминах да се доближа до 90%
  #3753  
Стар 20th May 2012, 08:12
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

[QUOTE=klarisina;774676]Eми, доктора не ти ли каза 2 месеца без такива екстри, каго фитнес и солариум!?

Ами със сигурност ми е казал, ама щом питам, значи съм забравила!
  #3754  
Стар 20th May 2012, 10:27
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Cool

Като ходих на 14-я ден да ми махат лонгетата ,си мислих , че д-р Димитров ще ми почисти и носа отвътре (засъхналата кръв и какво ли още не около конците , които много ме дразниха докато дишам, само се мърдаха напред-назад), обаче и той не посмя , заради самите конци и ми предписа едно мехлемче Низита , което само за една вечер ми реши проблема и та ако някой има същия проблем да знае А и да кажа , че линка ,който бях постнала преди за лимфния дренаж , прави чудеса особено сега и без лонгетата като имам и достъп и до носа ( http://www.youtube.com/watch?v=bVe4k...endscreen&NR=1 ) всеки ден имам големи разлики в носа , доста бързо спада , помага също и един вид "гимнастика на носа"... редувайте в тази последователност: намигане на лявото око , после на дясното , после кривене на устата в двете посоки, набръчкване на носа , все едно ръмжите и опъване на надолу , като си отваряте устата на малко "О" .....това страшно много помага за разсейване на отоцити и "топчета" и за подпомагане бързото възстановяване на инервацията на носа, особено за тези момичета , които са по отворения метод Аз си правя вечер масажа и през деня няколко пъти "гимнастиката".....ами това е
  #3755  
Стар 20th May 2012, 13:05
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Sanny браво! Резултата е повече от отличен!

Момичета лепенките се слагат 2 седмици след сваляне на лонгетата(14 ден) нали?
Излезе ми бабунка(на пипане е твърдо най вероятно костица) от дясната страна до окото и се чудя дали да продължа да слагам там лепенка и след оказаните 2 седмици за това?

Syntha Благодаря! Ще се прилага гимнастиката.

Последно редактирано от Qgodka : 20th May 2012 на 13:19
  #3756  
Стар 20th May 2012, 14:13
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
.......... http://www.youtube.com/watch?v=bVe4k...endscreen&NR=1 ) , помага също и един вид "гимнастика на носа"... редувайте в тази последователност: намигане на лявото око , после на дясното , после кривене на устата в двете посоки, набръчкване на носа , все едно ръмжите и опъване на надолу , като си отваряте устата на малко "О" .....това страшно много помага за разсейване на отоцити и "топчета" и за подпомагане бързото възстановяване на инервацията на носа, особено за тези момичета , които са по отворения метод Аз си правя вечер масажа и през деня няколко пъти "гимнастиката".....ами това е
Абе, реших и аз да го пробвам този масаж...ммм много добре ми подейства както съм недоспала след нощна...веднага се усеща свежест....А за гимнастиката - това с "ръмженето" ми е леко неприятно,че си ме наболява още. Аз малко късно съм се усетила да ги правя тия неща, ама не е лошо, особено заради жегите
Мерси, Syntha
  #3757  
Стар 20th May 2012, 14:36
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Syntha, това с лимфния ще го правя, много хубаво е, но за гимнастиката на носа, за сега (19ден) не, като ми сваляха лонгетата на 14-я ден професора каза, аааа, тоя нос не е зараснал, сега лепя лепенки и лонгета нощем слагам!
  #3758  
Стар 20th May 2012, 14:36
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Абе, реших и аз да го пробвам този масаж...ммм много добре ми подейства както съм недоспала след нощна...веднага се усеща свежест....А за гимнастиката - това с "ръмженето" ми е леко неприятно,че си ме наболява още. Аз малко късно съм се усетила да ги правя тия неща, ама не е лошо, особено заради жегите
Мерси, Syntha
Еее това с ръмженето и на мен ми е леко неприятно ....ама все пак съм 2 дни без лонгета и отначало въобще не можех заради отоците ...но след като вече мога повече ...значи действа ААА и тези неща не съм си ги измислила сама...да знаете...просто пробвах , получи се и предавам
  #3759  
Стар 20th May 2012, 14:41
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Post

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Sanny браво! Резултата е повече от отличен!

Момичета лепенките се слагат 2 седмици след сваляне на лонгетата(14 ден) нали?
Излезе ми бабунка(на пипане е твърдо най вероятно костица) от дясната страна до окото и се чудя дали да продължа да слагам там лепенка и след оказаните 2 седмици за това?

Syntha Благодаря! Ще се прилага гимнастиката.
Точно така лепенките се слагат 14 дни след махането на лонгетата....но дори и да слагаш повече дни едва ли ще има някакво значение ....а и едва ли е костица .... "при нормално зарастване на фрактури, първоначално в мястото на фрактурата се образува костно удебеляване - калос, който впоследствие постепенно се резорбира и костта възстановява предишната си дебелина" именно около 6 месеца до година се резорбира ....затова крайния резултат е тогава .....така че дори и да си мислите , че е кост .....не е
  #3760  
Стар 20th May 2012, 15:01
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
Точно така лепенките се слагат 14 дни след махането на лонгетата....но дори и да слагаш повече дни едва ли ще има някакво значение ....а и едва ли е костица .... "при нормално зарастване на фрактури, първоначално в мястото на фрактурата се образува костно удебеляване - калос, който впоследствие постепенно се резорбира и костта възстановява предишната си дебелина" именно около 6 месеца до година се резорбира ....затова крайния резултат е тогава .....така че дори и да си мислите , че е кост .....не е
Syntha Благодаря ти за информацията и успокоението, дано стане точно така!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.