IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3801  
Стар 26th May 2012, 22:04
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

DanaG Благодаря. В ноздрите може и да има нещо малко, но на него въобще не му обръщам внимание. Тревожат ме други неща, но и те са поправими.
И твоето носле ще бъде много хубаво, ще видиш!

klarisina Благодаря. Хайде чакаме и от теб!
Да, постарал се е Професора!
  #3802  
Стар 26th May 2012, 22:32
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
DanaG Благодаря. В ноздрите може и да има нещо малко, но на него въобще не му обръщам внимание. Тревожат ме други неща, но и те са поправими.
И твоето носле ще бъде много хубаво, ще видиш!
Хмм, аз нищо друго не забелязах, а доста се вгледах, понеже имаше надписи под някои снимките, та си помислих, че това трябва да е. Наистина е перфектен и много ти отива!

Нямам търпение и за моя, всеки път като пусне някой снимки се размечтавам, ама скоро и това ще стане, а преди риното едно бързо море за успокояване
  #3803  
Стар 26th May 2012, 22:39
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
Хмм, аз нищо друго не забелязах, а доста се вгледах, понеже имаше надписи под някои снимките, та си помислих, че това трябва да е. Наистина е перфектен и много ти отива!

Нямам търпение и за моя, всеки път като пусне някой снимки се размечтавам, ама скоро и това ще стане, а преди риното едно бързо море за успокояване
Ще дойде Дана, не остана почти! А щом и моренце си замислила преди това-много добре ще ти дойде!
  #3804  
Стар 26th May 2012, 22:42
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Guinet, като ти махна лонгетата, ти не видя ли какво ти е сторил или това се получи в последстние!? Не знам, да не дава Господ, ама мисля при такива гафове, доктора трябва да се "стимулира" да ви върне парите плюс обещетение!!! Това моя баща би го вързал на топките му!!!
Незнам какво е лонгета, оперира ме по затворен метод и ми лепна само лепенка. Като че ли се изкриви с времето вече не помня беше преди седем години..Нямам време и нерви, да е жив и здрав. Едва ли е толкова лесно да се разправиш с него щом толкова години продължава да "разкрасява" хората.
  #3805  
Стар 26th May 2012, 23:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ягодке, пусти шамари за тебе Носа ти е перфектен и ти отива на лицето
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #3806  
Стар 27th May 2012, 00:14
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
[B]

klarisina Благодаря. Хайде чакаме и от теб!
За съжаление при мен нещата не са така прекрасни и няма с какво да се хваля, ако се оправят ще пусна снимки.
В профил е добре, но в анфас е ... дебел, крив... на страничния ляв отток по дължината на носа даже не му обръщам внимание...явно толкова е могло, дано да спадне чувствително, на мен трябваше да се поработи по върха, защото беше топчесто-хрущялен, а сега е месесто-топчест, като на клоун от цирка, чудя се как стана така, след опрерацията ясно се виждаше, че всичко е изрязано, защото върха беше само висяща кожичка, ама кво стана та така се наду, ама наду, та наду в сравнение с това, което видях след операцията, не знам!?
Преди гледах хората с анфаса си, сега ги гледам странично - с профила си, но каквото такова! Дано не стане нещо драстично по зле, че хич нямам намерение да изтърпявам тая инквизиция отново!
  #3807  
Стар 27th May 2012, 00:28
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
За съжаление при мен нещата не са така прекрасни и няма с какво да се хваля, ако се оправят ще пусна снимки.
В профил е добре, но в анфас е ... дебел, крив... на страничния ляв отток по дължината на носа даже не му обръщам внимание...явно толкова е могло, дано да спадне чувствително, на мен трябваше да се поработи по върха, защото беше топчесто-хрущялен, а сега е месесто-топчест, като на клоун от цирка, чудя се как стана така, след опрерацията ясно се виждаше, че всичко е изрязано, защото върха беше само висяща кожичка, ама кво стана та така се наду, ама наду, та наду в сравнение с това, което видях след операцията, не знам!?
Преди гледах хората с анфаса си, сега ги гледам странично - с профила си, но каквото такова! Дано не стане нещо драстично по зле, че хич нямам намерение да изтърпявам тая инквизиция отново!
klarisina не се отчайвай, защото няма за какво! Още е много рано да казваш така. Аз също бях много отчаяна и все още си мрънкам за някои неща, но носът ми е от 14 ден до сега се е променил доста. Върхът и при мен е подут, но и не чакам да спадне скоро. Недей моля те така! Кой ден си от операцията?
  #3808  
Стар 27th May 2012, 00:32
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Ягодке, пусти шамари за тебе Носа ти е перфектен и ти отива на лицето
Сю, Благодаря ти! Абе има нужда да ти кажа от един по дясната буза, че да се наместят едни неща на ляво!
Сю, твоя фотошоп прави чудеса! Да си жива и здрава и още много хора да направиш щастливи с фотошопските си магии!
  #3809  
Стар 27th May 2012, 20:59
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Здравейте мацките с готините нослета, качих още две снимки, защото смятам, че от първите не добихте пълна представа. Последните две са ..

http://guinet.snimka.bg/?profile,albums

Потребител - guinet
Парола - 321321
Парола на албума - 654321

Последно редактирано от Guinet : 27th May 2012 на 21:18
  #3810  
Стар 27th May 2012, 21:49
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Guinet, внимателно проучи всички възможности, защото носа ти определено не е от лесните. Оня тъпанар си е оставил ръцете и не се знае каква каша е останала от хрущялите ти.
Новите снимки които си качила, само затвърждават това което ти казах.
Не знам какъв е бил преди това носа ти , но просто се чудя тоя некадърник как е успял да сътвори толкова стърчащ нос.
Желая ти успех .

Ягодке, на драго сърце ще ти наместя всичко което пожелаеш, но наистина стига мрънка. Носа ти е станал много добре и малките несъвършенства освен теб никой друг не ги вижда.
Спряла съм да правя фотошопи, тъй като съм доста заета а и нямам фотошоп на този ми лаптоп .
Ще съ по свободна след 12 юни, така че който иска фотошоп, да ме търси след тази дата
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 27th May 2012 на 21:53
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.