IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4291  
Стар 29th September 2012, 11:21
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

аз разбирам, че работата ти е нова, но работодателите ти хич не са пичове, ако не те пуснат. според мен си кажи, че имаш проблеми с дишането и ти се налага..това си е здравословен проблем. мен, ако не ме пуснат..веднага ще почна да се оглеждам за нова работа пфуу...то криза не криза почнаха мн да си позволяват. много ясно, че човек като има проблем ще излезе в болничен колкото е нужно!!
  #4292  
Стар 29th September 2012, 13:42
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране болничен

Много Ви благодаря за отговорите

Пффффф знаете, че наближавайки деня в главата на всеки има куп въпроси и е някакъв кошмар. Мисля да послушам съвета на Krissstin4enceto , тк шефа ми е пич, но шефката - не и не искам да изпадам в ситуация в която казвам, че имам проблем с дишането и трябва да се оперирам, а тя да каже, сори , ама няма как сега, отложи я и тк аз не обичам да ми се налагат , ще си я направя и ще ми бият шута, а така няма да рискувам, нормално е да съм се разболяла. Даже вчера и днес съм зле - гади ми се и имам температура, но няма как да си позволя да си тръгна, имайки на предвид , че по-другата седмица ще го направя, малко множко ще ми дойде. Та ще се направя на болна от грип или там каквото ми роди главата , а личния ще ми даде болничен и така.
  #4293  
Стар 29th September 2012, 16:45
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hermiosa Виж мнението
Може ли някой да ми помогне
дали антибиоците пречат ли на операцията,т.e преди 15 дена преди операцията?
Човек, оправи го най-накрая тоя въпрос!!! Сигурно имаш предвид, дали пречи на нещо приемането на антибиотици 15 дена преди операцията ти ?!?!?!?!?!!?!?!?!?
Първо -щом си болен и са ти ги изписали трябва да ги пиеш,ако искаш да оздравееш и да те оперират най-сетне!
Второ - Обади се на лекаря, който ще те оперира и го питай, тук не сме станали все още лекари, да ти кажем кой антибиотик как действа на организма и на кръвта ти и т.н. Според мен не пречи, дори и да ти е повлияло на кръвосъсирването, запознати тук казаха, че това е операция с малко загуба на кръв...а и момичетата ходят и дори когато са в цикъл и не са умрели, нали???
  #4294  
Стар 29th September 2012, 16:57
pchelichka pchelichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, имам дата за операция в началото на месец февруари 2013г., но ми се налага да се оперирам 1-2 месеца по-рано. Ако има някой, който е за операция декември или януари и планува отлагане, моля да се свърже с мен на лични. Успех на всички, на които им предстоят операции!
  #4295  
Стар 29th September 2012, 19:50
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Пчеличке ти кога беше на консултация, питам защото моята още не е минала и искам да знам колко време горе-долу след консултацията е операцията?


Lady Alba и твоята консултация кога е била?

Последно редактирано от Dii : 29th September 2012 на 19:53
  #4296  
Стар 30th September 2012, 08:13
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pchelichka Виж мнението
Здравейте, имам дата за операция в началото на месец февруари 2013г., но ми се налага да се оперирам 1-2 месеца по-рано. Ако има някой, който е за операция декември или януари и планува отлагане, моля да се свърже с мен на лични. Успех на всички, на които им предстоят операции!
Дори и да намериш някой желаещ, е малко вероятно Джамбазов да разреши. Преди е можело, но от известно време са много против. Аз също исках да се разменя, даже се бяхме уговорили с Петя, но не разрешиха.
  #4297  
Стар 30th September 2012, 14:36
nework333 nework333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, нов съм в сайта, но мислех да си направя операция при д-р Джамбазов обаче след като прочетох, че цената се е покачила с 1000лв. и нещо взех да се отказвам. Искам да ми кажете дали наистина има такова увеличение в ринопластиката или не. Благодаря ви предварително за изчерпателния отговор.
  #4298  
Стар 30th September 2012, 16:34
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Lady Alba ще се оперира след малко повече от седмица, освен ще чакаме тя да каже, иначе скоро не е писал някой, който се е оперирал на скоро...
  #4299  
Стар 1st October 2012, 09:57
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
Unhappy ......

Здравейте,

Относно консултацията , тя ми беше доста одавна, април - май, даже вече съм забравила.
Тъкмо се бях отчаяла за записването на час , тк звънях от предната година по това време и стана "чудо", сестрата ме беше записала & ми звънна да ме покани на консултация , бях на 7-мото небе , голяма радост, така, че не се отчайвайте.

Тогава, ми се стори адски много време до операцията , но мина супер бързо и ми остана само седмица

Относно паричките - на мен ми каза 1.500 лв, сега от вас научих за повишаването на цената, но смятам , че на тези, на които вече им е определил такава, няма да ги хване това покачване,в противен случай няма как да се оперирам , тк нямам толкова $
  #4300  
Стар 2nd October 2012, 14:21
pchelichka pchelichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Dii, аз бях на консултация доста отдавна.
От консултацията до операцията средно периода за чакане е от 5-7 месеца.
Аз лично от 2011 се бях записала за консултация, но ми се случиха разни неприятни неща в личен план и когато ме поканиха за консултация отказах и пренасочих за след няколко месеца... и така. Времето наистина бързо минава, няма момиче, което да не е чакало за своята операция.
А относно покачването на цената - да вярно е - риното е 2500.
Тези, които са в заварено положение, т.е. явилите се на консултация преди да вдигнат цената сигурно се таксуват по 1500, незнам .
А самата консултация е 60 лв.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.