IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4791  
Стар 22nd January 2013, 22:48
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
ахаха да, това и аз го правя хахаах. особено за носа на мъжа много следя. не искам детето ми да се пръкне с нос като моя примерно хаахх :Д. но мисля, че като ми мине операцията и ако остана доволна ще спра да гледам носовете на хората най-накрая..освен тоя на мъжа, който си избирам де. иначе и аз почнах да виждам "дефекти" в носа на моя приятел..почна да ми се струва леко кривнат хахах.. иначе има готини мъже с по-големи носове, но вече казах какво ме спира.
Ама,моля ти се, аз на моя и родата съм му проучвала - дали са с хубави носове. Ако случайно се стигне до размножаване, детето ми да има по-голям шанс за хубав нос
  #4792  
Стар 22nd January 2013, 22:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Като започнете с тези изказвания много ме забавлявате. Само хората от списанията ли имат право да имат перфектна визия?!?!?! Ми дай тогава всички останали да заприличаме на маймуни. Когато лягам под ножа и давам толкова пари имам АБСОЛЮТНОТО ПРАВО ДА ИСКАМ РЕЗУЛТАТА ДА Е ПОВЕЧЕ ОТ ДОБЪР!!! .......
ахахахахахах
Точно щях да напиша същия пост и гледам, че си ме изпреварила!

Вижте, аз не искам да се заяждам с никой, обаче....

Когато направите 1,2,3.... неуспешни ринопластики... Минете през очакването, надеждите, страха, болката, възтановяването... И РАЗОАРОВАНИЕТО... и после пак същия цикъл! и след него пак същия цикъл!.... Тогава може и да взема думите ви насериозно...
Защото тогава не само ще искате и ще очаквате перфектен резултат, но и ще сте сигурни, че сте си го залужили!

Може не всеки навън да се разхожда с перфектен нос, но разберете, че и не всеки има дупето, куража и парите да се подложи на ринопластика. И е абсолютно нормално, когато си решил да се оперираш да очакваш задоволителен резултат. И да се оплакваш, ако не си го получил..

Що се касае до хората от списанията... подкрепям напълно Rabiosa - всеки има правото да бъде толкова красив, колкото се чувства отвътре! Аз специално се чувствам човек с неземно красива душевност, за това не съм спряла да се коригирам оперативно!
Поне така затапвам "загрижените" ми приятели!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4793  
Стар 23rd January 2013, 00:55
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Мда, така си е всеки си има някакъв фетиш , кой носове, кой гърдички, кой дупета и пр., аз имам и много други, но сега няма да ги споделям да не получа покана от психо-диспансера!
Разбира се, всеки има право на съвършенство, каквото и да означава това !
  #4794  
Стар 24th January 2013, 23:22
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Здравейте!Нова съм и изчетох повечето от коментарите за професор Джамбазов!Имам настроена операция при него за 18.04.2013,но вече се двоумя дали да се подложа на нея???Моля ви за съвет-доволни и недоволни???Май недоволните са повече!!!
  #4795  
Стар 24th January 2013, 23:35
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Мда, така си е всеки си има някакъв фетиш , кой носове, кой гърдички, кой дупета и пр., аз имам и много други, но сега няма да ги споделям да не получа покана от психо-диспансера!
Що, бе, Клари, кажи си. На мен са ми 6 pack abs.
  #4796  
Стар 25th January 2013, 04:15
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Здравейте!Нова съм и изчетох повечето от коментарите за професор Джамбазов!Имам настроена операция при него за 18.04.2013,но вече се двоумя дали да се подложа на нея???Моля ви за съвет-доволни и недоволни???Май недоволните са повече!!!
Напротив, доволните са повече..
  #4797  
Стар 25th January 2013, 13:33
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Здравейте!Нова съм и изчетох повечето от коментарите за професор Джамбазов!Имам настроена операция при него за 18.04.2013,но вече се двоумя дали да се подложа на нея???Моля ви за съвет-доволни и недоволни???Май недоволните са повече!!!
Бягай от този алчен касапин надалеч. Ако не искаш да си следващия окепазен случай като мен . Мога да ти пратя снимки по всяко време.
  #4798  
Стар 25th January 2013, 13:39
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Напротив, доволните са повече..
Ти Dii откъде знаеш че доволните са повече, аз имам наблюдения че при него реоперациите са над 50% . Постоянно нещо не е довършено както трябва , и неговия подпис изпъкнала колумела ...

Последно редактирано от keery : 26th January 2013 на 09:15
  #4799  
Стар 25th January 2013, 14:25
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ти Dii откъде знаеш че доволните са повече, аз имам наблюдения че при него реоперациите са над 50% . Постоянно нещо не е добършено както трябва , и неговия подпис изпъкнала колумела ...
Само не знам защо ходят при него, след като не се е справил първия път. Аз не смея. Не знам дали изобщо ще се престраша при когото и да е.
  #4800  
Стар 25th January 2013, 18:04
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Вече си записах час за консултация при друг лекар-второ мнение никога не е излишно!Пък и да не е само Джамбазов?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.