IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd July 2013, 18:27
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

хах благодаря , живи и здрави
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd July 2013, 20:54
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

днес си направих отполастика и искам да попитам , резултата веднага след нея не ми хареса , ухото стърчесе доста настрани а лекаря ме убеди че след 1 седмица ще е пролепнало , уговорката беше до главата ... изв за грешките но пиша с една ръка . благодаря
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd July 2013, 22:28
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

При мен веднага след операцията ми бяха "залепени" за главата ушите (въпреки че при мен проблема беше голям; ушите ми бяха почти перпендикулярно на главата). Постепенно започнаха да се отпускат и 2 седмици след операцията не бяха залепени за главата, като едното стърчеше 2 мм повече от другото, но така изглеждат по-естествено. Така, че имай в предвид, че тепърва ще ти щръкнат още малко ушите. При теб много ли ти стърчи ухото? По-прибрано ли е от преди или е същото? Нали знаеш, че идеална симетрия много рядко се постига след тази операция. Малко ме съмнява това, което ти е казал, че ще се прилепи за 1 седмица.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th July 2013, 09:45
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Ти ме отчая , раликата между двете уши е голяма , стърчи доста,а от доло от основата е събрано доста а отгорееее стърчи , грозно не ми харесва , казах му на него на всички , той ме убеждава че самата кожа която е ирязана трябва да се възстанови назад някакси ,
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th July 2013, 21:28
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Не искам да те отчайвам. Надявам се в крайна сметка сметка всичко да е наред при теб и резултата да е ок, че знам и аз колко години съм чакала да си направя тази операция и колко съм се надявала да мине добре. Ти си носи превръзката и лентата, защото това е единственото, което зависи от тебе за момента.
Това, което съм написала е как е било при мен. А и по моето мнение(което не е компетентно) мисля, че обясненията му не са убедителни. Зад ухото, където са разрезите, имаш шевове, които придърпват ушите към главата. КОжата зараства точно така както я държат шевовете. Така че не е логично кожата да зарастне по друг начин , а не както са я зашили, и да прибере допълнително ушите до главата.
Стискам палци като ти махнат превръзката всичко да е наред. До тогава по-спокойно че и без това няма какво да направиш.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th July 2013, 10:23
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

След операцията всичко беше ОК , искам да попитам лентата след това нон-стоп ли трябва да я нося щото доктора нищо не се разбрасхме но каза ,че трябва да се носи , а аз я нося вече 4 дни , интересува ме може ли дасе сваля през деня и за колко време благодаря
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th July 2013, 19:26
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Аз носих лентата 3 седмици денонощно. Много е важно да я носиш и през деня, за да не се върнат ушите. Махах я само като се къпя. На 5-тия ден след операцията бях на работа и там ходех с лента. След това хирурга ми каза още 2 седмици само да спя с нея, но аз продължавам да нося лента през нощта и до сега (вече минаха 2 месеца след операцията). Хирургът ми каза, че вече няма смисъл да я нося вече, но мен ме е страх да не щръкнат пак ушите .
Аstrool kак е резултата при теб? Колко време мина след твоята операция? Махнаха ли ти конците?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th July 2013, 21:42
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Ивона , 15 -ти ден до днес . Всичко е нормално вече , ушите сякаш се прибират , колкото повече нося лентата толко по прибрани и оформени стават назад , конците още не са ми ги махнали на 24-тият ден. И така. Поздрави
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th July 2013, 19:26
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

На мен ми махнаха конците на 14-ия ден след операцията, но явно е по преценка на оператора. Радвам се за теб, че операцията е успешна. Сега само си носи лентата, за да не се върнат ушите в старото положение. На мен ми обяснихА, че лентата не прибира ушите към главата, а само им пречи да щръкнат. Знам, че е неприятно с лента в тия жеги. Мен много ме сърбеше косата. Но резултата си заслужава да изтърпиш всички неудобства. Успех
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th August 2013, 00:14
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Месец и нещо след операцията горещо ви препоръчвам д-р Живко Кънев , ного коректен стриктен гледа си работата на 100 процента , резултата е супер, казва директно всичко и нищо не спестява , стараеее се на МАХ , и това е общо взето Някой ако иска снимка или по подробно на ЛС. Дано съм ви помогнал.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъветотопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.