IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4741  
Стар 29th October 2009, 14:34
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Имам питанка относно сутиените на триумф(енерджи)за след операцията:как да избера размера му;според сс на импланта ли
Чудя се,защото чета,че всички носите в последствие по-големи сутиени,отколкото сте предполагали вие или доктора???
  #4742  
Стар 29th October 2009, 14:40
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Ще ти кажа при мен как беше. На нас, оперираните от д-р Заякова ни се полага медицински сутиен. Събудих се с него. И за мен си остана. Но е малко бабешки. Така или иначе ти трябват поне два сутиена за смяна. Няколко дни след операцията отидох да си купя Триумфа. Трябваше естествено да е стегнат. Взех си 75 В. /Моите кубици са 375/360/ Първите месеци ми беше добре. Но в последствие, както няколко пъти казах, гърдите ми увеличиха обема си ми стана ужасно тесен и не мога да го нося. Слагах го единствено като ходех преди няколко месеца на тайбо, защото има много подскоци. Сега специално слагам безшевни. Задължително съм с тях, когато не съм на работа и когато спя.
  #4743  
Стар 29th October 2009, 14:44
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Благпдаря,че си така бърза Како ...и аз се готвя за такива кубици горе-долу,така че ще ти се доверя
  #4744  
Стар 29th October 2009, 14:47
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

За нищо. Но все пак имай предвид, че всичко е индивидуално. Утре най-вероятно ще мога да покажа снимки, че възникна проблем с изпращането им. Оказа се, че тази опция е блокирана при мен от системния администратор. Говоря за комп. на работа.
  #4745  
Стар 29th October 2009, 14:48
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Хаха, и ако това на аватара си ти... не кака, ами и леля мога да ти бъда май...
  #4746  
Стар 29th October 2009, 14:55
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
Хаха, и ако това на аватара си ти... не кака, ами и леля мога да ти бъда май...
ЕЕЕЕЕЕ,аиде сега,чак пък толкоз ,но в интерес на истината със Сонгюл май сме набор,но аз имам 2 дъщерички,а ти не вярвам да имаш внуци...така че се разминахме,
Какче
  #4747  
Стар 29th October 2009, 15:00
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Ми голямата ми дъщеря не иска още деца. И слава Богу. За това си взехме и куче, и коте.
  #4748  
Стар 29th October 2009, 15:02
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Значи ще си се "какосваме"засега
  #4749  
Стар 29th October 2009, 15:38
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Още веднъж благодаря на всички за подкрепата
Бях чела в някоя тема, но все пак да попитам. В дясната гърда чувствам нещо като бълбукане на балончета? Това нали не е нещо, което би следвало да ме притеснява
  #4750  
Стар 29th October 2009, 16:13
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Още веднъж благодаря на всички за подкрепата
Бях чела в някоя тема, но все пак да попитам. В дясната гърда чувствам нещо като бълбукане на балончета? Това нали не е нещо, което би следвало да ме притеснява
ЧЕСТИТО,КРИСТИ .Ето какво открих като инфо:10. Правят ли имплантите шумове като плискане, шумолене, скърцане и т.н.?
Тези шумове са обичайни през първите няколко дни след операцията. Въздушното пространство около имплантите причинява тези шумове, но те се разсейват от няколко дни до няколко седмици.
Това го копирах от J&D Medicals
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:36.