IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5241  
Стар 9th February 2010, 19:16
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Novak , прекрасни са !!!! Само хубави емоции и преживявания да имаш и много да им се радваш
  #5242  
Стар 9th February 2010, 19:17
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Аз пак с въпрос Имали ли сте сърбеж от лепенките, тези които са прозрачни отстрани а посредата е нещо като марличка
  #5243  
Стар 9th February 2010, 20:40
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novak
Аз пак с въпрос Имали ли сте сърбеж от лепенките, тези които са прозрачни отстрани а посредата е нещо като марличка
мен ме сърбеше засъхналата кръв ,която не можех да измия първите няколко дни ... но след това всичко беше ,ок
__________________
390/405 надмускулно
  #5244  
Стар 9th February 2010, 21:08
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте мацки
днес си направих изследванията,за които платих 100лв+40 за мамолог! На всичкото отгоре мамоложката ме направи на 5 стотинки,че искам да си слагам импланти-интересувало ме само как да заприличам на фолк певица,имала съм психически проблем(и луда ме изкара );как щели да ми преглеждат жлезата след това;как съм щяла да се цедя като кърмя;повтори ми 15 пъти,че съм мастопатична и за каква простотия говорело,че не съм я попитала какво значи това а аз и казах,че знам Вие имали ли сте подобни проблеми преди операцията?
  #5245  
Стар 9th February 2010, 21:46
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Новак, гърдите ти са страхотни, съвсем съразмерни за твоето тяло и за първи дни изглеждат много добре! Да им се радваш много
  #5246  
Стар 9th February 2010, 22:40
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

абе незнам направо за каква работа на 5-я ден говорите , аз дето не съм лигава - даже обратния вариант, 10 дена подпирах леглото през няколко часа...колкото и да са поносими болките, тялото има нужда от възстановяване, защото травмата си е сериозна, а и какъв по-добър повод да си поостанете в къщи малко за почивка? ше бачкате после цяла година
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5247  
Стар 9th February 2010, 22:44
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

всеки организъм е различен аз също не се свъртях вкъщи дълго 5дни и айде на работа
  #5248  
Стар 9th February 2010, 22:48
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

честно да ти кажа, при все че пълното възстановяване при тази операция е в нормалния случай около 1 месец, то съм далеч от мисълта,че за 5 дни може да говорим за каквото и да е възстановяване...а това,че повече от половината тук нямат възможност да си останат в къщи и да не карат коли до края на този 1 месец, е отделен въпрос...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5249  
Стар 9th February 2010, 23:15
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

един различен въпрос многоискам да ви кача снимки ама нещо немога да се справя стигнах до там където трябва да копирам линка ама нещо не става да е активен дайте съвет
  #5250  
Стар 9th February 2010, 23:15
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте мацки
днес си направих изследванията,за които платих 100лв+40 за мамолог! На всичкото отгоре мамоложката ме направи на 5 стотинки,че искам да си слагам импланти-интересувало ме само как да заприличам на фолк певица,имала съм психически проблем(и луда ме изкара );как щели да ми преглеждат жлезата след това;как съм щяла да се цедя като кърмя;повтори ми 15 пъти,че съм мастопатична и за каква простотия говорело,че не съм я попитала какво значи това а аз и казах,че знам Вие имали ли сте подобни проблеми преди операцията

А аз реших окончателно точно след преглед при мамоложка.имах едно мастно обр. което наблюдавах и при един от прегледите споменах на мамол. какво сум решила.За моя изненада тя се поразкопча и ми показа че тя самата е извършила интервенцията върху себе си и ме насърчи да го направя.Евалата на тази жена.Благодаря и за подкрепата .Иначе за болките и обезболяващите..., при мен беше страшно.до месец неможех да ставам от леглото без помощ,а сутрин докато свикна с тежестта им .... ужас.обезболяващи пиех само за да заспя,а дори може да ви е странно,но и по малка нужда неможех с часове да отида защото от болка неможех да се отпусна.Но иначе на 5 ден се пробвах да си карам колата.5 км. за 30 мин.И гледах да се движа само и само да не седна или легна защото ставането беше.....но вс. се забравя и бих го изживяла отново .
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.