IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5721  
Стар 3rd June 2010, 13:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ти харесваш ли си бюста - ако да, всичко е наред. Недеы да търсих под вола теле
  #5722  
Стар 3rd June 2010, 13:36
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Май не го харесва. Но зависи дали са си били на различни нива, или е правена някаква корекция на ареоли или на целите гърди и оттам се е получила разлика. Защото при мен например гърдите са на различни нива, но ареолите и зърната - не. Единия имплант ми е по-ниско. За жалост такива проблеми не се оправят с масаж.
  #5723  
Стар 3rd June 2010, 13:38
mirella1982 mirella1982 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Еми проблема е в това че наистина не са ми на едно ниво, не тарся под вола теле .. бих се радвала много да ми се оправят .. представям си потник без сотиен и как едното зарно е по-надоло от другото .. ужас
  #5724  
Стар 3rd June 2010, 13:43
mirella1982 mirella1982 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Май не го харесва. Но зависи дали са си били на различни нива, или е правена някаква корекция на ареоли или на целите гърди и оттам се е получила разлика. Защото при мен например гърдите са на различни нива, но ареолите и зърната - не. Единия имплант ми е по-ниско. За жалост такива проблеми не се оправят с масаж.
Еми преди операцията си бяха на едно ниво, а след като ми поставиха имплантите през ареолата, нещата отидоха на зле .. и ще полудея
  #5725  
Стар 3rd June 2010, 16:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Аз всъщност питах Вася, но не съм се изразила достатъчно ясно. Мисълта ми беше че ако бюста и изглежда добре, какво значение има дали имплантите са софт тъч или не
  #5726  
Стар 3rd June 2010, 16:58
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasiavas
да пише алерган,но тези номера МНР С по това немога да разбера какви са.Дали са софттъч или не и кой е този модел?
Тук:
http://www.plasticaestetica.it/wp-co...mcghan_cui.pdf
Има всички модели и параметрите им.Твоите са към края на страницата.
Аз мисля че не са соф тъч,а са тези :MHP High Profile
CUI MicroCellTM Textured Silicone Gel-Filled
Breast Implant, DRIETM Round, High Profile,но нека някои по разбиращ да се изкаже.
__________________
395cc PIP
  #5727  
Стар 3rd June 2010, 18:36
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Момичета благодаря Ви.Оф и аз незная още дали ги харесвам или не,май си права все ровя нещо Но имам асиметрия и още немога да ги видя,че наново съм с бинт заради това.Мисля 4е и при мен зърната са на различно ниво,което наистина еужасно.В понеделник ми махат бинта и тогава ще се разбере вс
  #5728  
Стар 3rd June 2010, 18:45
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

това май е нормално в началото. Накарай докторът да ти обясни. Не се притеснявай да питаш ако нещо те притеснява. Затова даваме толкова пари, за да можем и да изискваме нещо в замяна.
Мен ми звъняха два пъти от болницата след като ме изписаха да ме питат как се чувствам
  #5729  
Стар 3rd June 2010, 20:34
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

На тоя етап не бързайте да се паникьосвате, защото може разликата да е от оттока. Трябва да мине доста време, докато се успокоят тъканите и си проличи това дефект ли е или е било само времено явление. Колкото до това дали са софт тъч имплантите, ами въпрос на вкус, някои искат меки, други - по-твърди. И едните, и другите си имат предимствата и недостатъците, важното е да се получи добър резултат. Но и за това ще трябва да мине време, за да си проличи. За сега просто се въоръжете с търпение.
  #5730  
Стар 3rd June 2010, 22:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasiavas
защото дава мн отклон4иви отговори.Каквото и да питаш казва вс е ок,няма проблем ако искаш карай кола на 3 ден от операцията,може и спорт имн такива глупости.Имам 4уството 4е си е купил само един модел инплантанти (капка и кръгли) в огромни коли4ества и на вс ги слага независимо ти какви искаш.Избираш само размера.Дано се бъркам де
направо съм шокирана !! ....не от факта,че има хора, на които не можеш да се довериш, защото това го знаем отдавна, а защото въпреки това усещане в теб за този човек, ти си се оперирала при него !!!! незнам, но за мен това не е нормално... ...винаги ще продължавам да се учудвам на хора, които от бързане и нетърпение нито проучват, нито си дават време за разумен избор !
стискам ти искренно палци за най-важното - да си доволна и занапред това да бъде така и да не съжаляваш един ден за избора си...
и.. все пак да не забравяме - .
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.