IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12th May 2008, 21:34
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране Обвързани, но свободни да имат други авантюри? :)

Напоследък започна да ме "човърка" една мисъл и колкото и да го мисля...не мога да го разбера. Имам две приятелки, които са обвързани, уж обичат човекът до себе си, биха направили всичко за него и т.н., и естествено и от другата страна им отвръщат със същото, но не мога да разбера дали всъщност е истина. Защо ли? Ами защото по взаимно съгласие са се разбрали да имат и други авантюри докато са заедно, но това любов ли се нарича? Може би съм с малко ограничено мислене или и аз не знам, но определено не мога да кажа, че обичам някой силно, а в същото време да съм наясно, че той се натиска с някоя друга, а аз си позволявам да имам и други забежки. Най-протоверечивото е, че обичаш, но си дал своето съгласие си за това. Не казвам, че в една връзка трябва да сме един на друг собственост, всеки може да прави, това което сметне за добре, но чак пък толкова.... Предполагам, че сред толкова много съфорумници може и да има такива, които са имали подобни връзки и ако искат може да споделят...всъщност това пълноценна връзка ли е или просто несериозност, без никакви чувства, забавление, колкото да има човек до теб, с който да можеш да поговориш. Е може би двата партньора са стигнали до заключението, че животът е кратък и трябва да грабим с големи шепи от сладостите - защо да лишаваме човека до нас от това?
Наистина тази тема ме вълнува от доста време насам и много ще се радвам, ако чуя и други мнения по нея.

P.S. Много се извинявам, ако има подобна тема, уж ги прегледах колкото мога, но не открих, ако има...ще помоля да я изтрият.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th May 2008, 21:40
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Еми против тaкивa взаимоотношения съм, не обичaм дa деля и дa ме делят. Не мисля, че aко обичaш някого достaтъчно, ще мислиш и ще искaш други, и дa може дa се случи дa залитнеш(мaкaр че съм против и не го прaвя), но не системно, и имa едно понятие "friend with benefits", общо взето си прaвят секс хорaтa, но си имaт aвaнтюри и с други и то не веднъж, товa за мен не е любов. Аз поне съм против тaкивa връзки и не бих имaлa тaкивa.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th May 2008, 21:43
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Имам една позната, която ми казва, че ако изневеряваш на партньора си само заради секса и то за една нощ, това не се брои за изневяра.
Хоря всякакви, Зузка ти пък кво се опитваш да ги разбереш всички.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2008, 21:48
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Всеки изневерява в мислите си. А ако трябва да мислим по-дълбоко - дали ще го направиш в главата си или на чаршафите няма разлика. Даже може би първото е по-лошо, защото забранения плод е най-сладък и човек го иска най-много.

Има основание в тезата, че чистия секс не е изневяра. Въпросът е дали е възможно да е само секс и нищо повече. Това е притеснението винаги. Наистина е деликатно, но щом така са преценили...

Хубавото е, че поне няма да се притесняват дали ще им изневеряват и няма да има сляпа ревност, паранои и скандали.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2008, 21:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами аз навремето съм имала такива връзки. Е, без официално да се разбираме всеки да си прави, каквото си иска, но аз съм изневерявала и не ме е интересувало дали ми изневеряват. Мога да кажа само, че това означава, че не ти пука за другия. С мъжете, които съм обичала истински, през ум не ми е минавало за такава "свобода"
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2008, 21:50
barrywhite barrywhite не е на линия
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 529
По подразбиране

It ain't a crime if you don't get caught
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2008, 21:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Има основание в тезата, че чистия секс не е изневяра. Въпросът е дали е възможно да е само секс и нищо повече. Това е притеснението винаги.
верно намесят ли се чувства, става кофти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th May 2008, 21:56
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

И аз не бих изневерила на човека, когото обичам истински и не бих приела, той да ми изневери. Иначе ако имам връзка с някого само за купона , ясно че едва ли ще сме си много верни! Но в такъв случай ще държа да се пази, за да не ми лепне някоя гадост
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th May 2008, 21:57
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
някоя гадост
..като
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th May 2008, 21:59
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

... да то и това ще е кофти, като нямам особени чуства към него. Имах предвид да ми пренесе нещо от друга мацка.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обвързаниносвободнидаиматдругиавантюри
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:20.