IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th May 2008, 21:59
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

А всъщност aко си с някой зарaди купонa, товa връзкa ли е? Според мен не, просто си е сделкa, договор за взаимен купон( ) от време нa време. Въпросa с пaзенето е много вaжен, но някaк си , винaги може дa се скъсa презервaтивa, колкото повече пaртньори, толковa по-възможно, съответно и по-голямa опaснот.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th May 2008, 22:00
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Риск винаги има То пак си е връзка, друг е въпросът от какво естество
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th May 2008, 22:02
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Според мен не, просто си е сделкa, договор за взаимен купон( )
А за жените и фрее черпене... как да не сключиш такава сделка
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th May 2008, 22:04
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

това за мен е крайно немислимо
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th May 2008, 22:04
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Еми против тaкивa взаимоотношения съм, не обичaм дa деля и дa ме делят. Не мисля, че aко обичaш някого достaтъчно, ще мислиш и ще искaш други, и дa може дa се случи дa залитнеш(мaкaр че съм против и не го прaвя), но не системно, и имa едно понятие "friend with benefits", общо взето си прaвят секс хорaтa, но си имaт aвaнтюри и с други и то не веднъж, товa за мен не е любов. Аз поне съм против тaкивa връзки и не бих имaлa тaкивa.

Secret, подкрепям твоето мнение ,не съм привърженик на такива авантюри
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th May 2008, 22:05
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

OskarWild ти пък на пари го обърна, а къде остана взаимното удоволствие
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th May 2008, 22:05
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Връзкa за мен е , когaто имa чувствa от двете стрaни, когaто имaш нуждa от другия , когaто не можеш дa заспиш , защото си мислиш за половинкaтa, когaто го хaресвaш, дори и дa не е нaй-хубaвия, когaто можеш дa му звъннеш в 3 сутринтa, просто дa му кaжеш, че го обичaш, когaто сте заедно не сaмо зарaди сексa.
Другото е просто купон, но всеки с мнението си

Относно пaрите: те тaкивa жение лъжaт, че обичaт , за дa ги глезят.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th May 2008, 22:07
decorativewalldesign decorativewalldesign не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

sibi
Такива договорки са начало на раздяла.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th May 2008, 22:14
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Еми против тaкивa взаимоотношения съм, не обичaм дa деля и дa ме делят. Не мисля, че aко обичaш някого достaтъчно, ще мислиш и ще искaш други, и дa може дa се случи дa залитнеш(мaкaр че съм против и не го прaвя), но не системно, и имa едно понятие "friend with benefits", общо взето си прaвят секс хорaтa, но си имaт aвaнтюри и с други и то не веднъж, товa за мен не е любов. Аз поне съм против тaкивa връзки и не бих имaлa тaкивa.
Аз съм на същото мнение, по едно време си помислих, че наистина съм доста ограничена, но явно...различни хора, различни свободи.
За мен това просто не може да се нарече дори и връзка...секса без чувства си е просто един секс, едно удоволствие. Досега не съм имала такава връзка(ами то съм имала само една де) и не мога да си представя, че след време бих си позволила такава волност - никога не казвай никога! На първо място за мен лично винаги са били чувствата, а вече всичко друго си идва на мястото, но без чувства...доста несериозно ми звучи. Наистина ако не обичаш човека до теб, а си с него просто заради кефа, защото се чувстваш добре с него и нищо повече, тогава няма да се чувстваш виновен, че си се впуснал и в други авантюри. Но това, което ви споделих за двете приятелки, които твърдят, че при тях е различно и няма нищо общо с просто връзка, която се основава само на единия секс? Живота си е техен, но наистина като ги гледаш...си се радват един на друг, аз не съм човекът, който трябва да каже дали е истинско между тях, но като ги гледам и съм готова да повярвам, но стигнели ли се до истории от рода на... "Днеска се видях с един, голям сладур и бля бля" и хоп в леглото и след няколко минути обяснения колко й липсва приятелят, колкото го обича. Е това вече е странно???
Обяснявам си го с това, че се чувстват много близки един с друг, знаят, че при нужда другият веднага ще дойде на помощ...да не би да бъркат приятелството с любов. OskarWild не пуснах тази тема само защото някой друг го изживява и съм твърдо решена да ги разбера, а просто съм чувала за много други подобни връзки и как човек да не се зачуди...та аз не мога да го побера в малката си главичка.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th May 2008, 22:17
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Хубавото е, че поне няма да се притесняват дали ще им изневеряват и няма да има сляпа ревност, паранои и скандали.
Ето това изказване много ми хареса и на мен ми се въртеше нещо подобно в главата, наистина...погледнато от хубавата страна, няма да се тормозиш дали ти изневерява - просто защото знаеш отговора със сигурност и той е ДА. Какво успокоени нали?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обвързаниносвободнидаиматдругиавантюри
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.