IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 12th May 2008, 22:20
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Като гледам заглавието... хем обвързани хем свободни, наистина не се връзва някак
А за "свободните връзки" всеки с разбиранията си. Аз лично не че съм имала такава , но не го имам за нещо, на което не съм способна
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th May 2008, 22:27
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
OskarWild ти пък на пари го обърна, а къде остана взаимното удоволствие
Умел ход.

3y3ka, никой не подлага на съмнение големината на главата ти.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th May 2008, 22:30
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Като гледам заглавието... хем обвързани хем свободни, наистина не се връзва някак
А за "свободните връзки" всеки с разбиранията си. Аз лично не че съм имала такава , но не го имам за нещо, на което не съм способна
Опитах се да измисля заглавие, което да се върже, но най-вече да бъде противоречиво. Това, което написах са мои наблюдения отстрани, мои заключения, моето мнение, исках да чуя и други, и се радвам, че се включихте. Противоречиво е да, но такива са връзките, за които говоря и не мога да си обясня. Представят се за обвързани, но по взаимно съгласие имат свободата да си лягат с други?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th May 2008, 22:34
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

И аз в сериозна връзка не бих го направила и не бих приела да се опитва да ме убеждава за такива договорки Направо ще му бия шута...
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th May 2008, 22:57
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

ЗyЗka, първо искам да те поздравя затова,че си едно умно момиче и по разсъждения си надрасла доста връстниците си
Сега по темата - имала съм малко връзки, всичките от които сериозни , никога не съм изневерявала , но на мен са ми слагали рогца - къде съм разбирала, къде - не, това е друг проблем
Аз съм праволинейна и предпочитам и партньора ми да е такъв, но не винаги става както го искаш.
Против съм такива договорки.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th May 2008, 22:58
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Е значи си прогърмях шанса да си легна с някоя от този форум като споделих за моите проблеми с пазенето....
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th May 2008, 23:03
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Нес , ти си ангел
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th May 2008, 23:09
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

аз го разбирам, но само на половина (мойта половина) иначе казано....аз мога, но ако разбера за, че той ме кръшкал ще му счупя ръчичките
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th May 2008, 23:09
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

NESCAFE, радвам се, че и ти сподели своето мнение, беше ми много любопитно как се възприемат нещата и от другите. Аз си имам мое мнение, мои разсъждения, но е интересно да чуеш и чуждото. Изневярата за мен е голяма болка за човекът, на който са я причинили, но от друга страна...вече от всичко, което съм преживяла през последните две години и половина...усещам, че понякога тя е неизбежна - не вярвам някой да ме разбере, просто защото в момента не мисля, че е мястото да разкрия, защо мисля така.
Нес, радвам се, че си от хората, които когато обичат някой са си само с него или поне са искренни и не биха сложила рогца за половинката си. Съжалявам, че се е случвало на теб, но както казват...всяко зло за добро. Поне знаеш, че това не е човекът за теб.
В една обикновена връзка има белези на ревност, скрити помисли, черни мисли..."с кой ли е сега милото?", какво ли прави и т.н. А пък в тези разпуснатите двойки, ако мога да ги нарека така...знаеш, че картите са сложени на масата, всичко е ясно и най-вече човекът срещу теб знае какво да очаква, но колко ли хора биха се подложили на това??? Аз не бих, не мисля, че съм толкова силна, че да си затворя очите и да продължа напред със същия този човек, под достойнсвото ми е според мен, но както и по-горе казах - всичко е възможно, кой знае наистина начина ми на мислене колко рязко ще се промени...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th May 2008, 23:17
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

А относно кръшкaнето е до човек, aз също никогa не съм го прaвилa и не ми идвa от вътре дa го нaпрaвя, просто не е хaрaктерно за мен, не ми е в природaтa.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обвързаниносвободнидаиматдругиавантюри
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:50.