IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 23rd February 2014, 16:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
То винаги има вероятност да се случи нещо запомнящо се (пък в хотел просто е гарантирано) стига да има настройка за нещо такова. Само дето хилядите малки проблемчета (явно не трябва да се обръща внимание; но е много кофти, когато не зависят от теб самия и трябва чакане, чакане) и недоспиването си ми пречат. Трябва да не им се даваме обаче!
Не искам пак да подхващам темата за ролята на мъжа и на жената в предразполагането и всичко останало, но за този проблем ролята на мъжа за неговото разрешаване или задълбочаване от огромна.

Това са моите разбирания обаче, а другите може да имат друго мнение или пък някои въобще да нямат. Жената за мен е като музикален инструмент, който трябва да се настрои много прецизно и за подобна настройка човек (в случая мъжа) трябва да има усет за това !

Ако не се настрои правилно музикалният инструмент, той ще издава такива звуци, че изсвирвайки дори правилните ноти, вместо красива и звучна мелодия ще се получи една какофония.

За да е още по зле, няма как да не спомена и факта, че повечето жени си премълчават ако не са доволни от партньорите си. Те се притесняват и не знаят и как да подходят, притесняват се да не засегнат мъжа и да не вземе той да се комплексира и има много жени, които просто се примиряват със сексуалният си живот.

За съжаление на жените това със споделянето може да има ефект, но то важи само за мъже, които имат желанието, мислят за жената, но имат грешен подход. При другите случаи мъжете не се вълнуват толкова, дали жената е изпитала максимално удоволствие или не и на такъв човек и да му споделят едва ли това ще има някакъв ефект. Тези неща ако не му идват от вътре на човек, няма как да се получи нещо хубаво. Както има една приказка - "На сила хубост не става"

Може и да са малко, но има мъже, които не просто мислят за удоволствието на жената, а дори за тях това е на първо място и те никога не са удовлетворени от секса ако жената не е получила най-доброто. Такива мъже изпитват невероятна наслада да виждат как жената под тях се разтапя от кеф, това за тях е по приятно и собственият им оргазъм.

Освен задължителният психологически и физически релакс си е много важен и фактора разнообразие, защото в началото всичко може да е задоволително, но с времето еднообразието може да убие тръпката в секса и това е много лошо за самата връзка.

За малко да забравя и нещо друго. Ти преди беше споменала, че дори мислиш за Йога упражнения и аз мога да кажа, че те биха ти помогнали много не само за секса , но въобще и за здравето ти и задължително трябва да се прави и медитация ! За медитацията ще е нужно известно време да се усвои, а и въобще йогата не се учи толкова бързо, но ефекта от нея огромен.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th February 2014, 17:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... има мъже, които изпитват невероятна наслада да виждат как жената под тях се разтапя от кеф, това за тях е по приятно и собственият им оргазъм.
Аз пък викам, че не са толкова малко ... особено, ако обичат жената.

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
За малко да забравя и нещо друго. Ти преди беше споменала, че дори мислиш за Йога упражнения и аз мога да кажа, че те биха ти помогнали много не само за секса , но въобще и за здравето ти и задължително трябва да се прави и медитация ! За медитацията ще е нужно известно време да се усвои, а и въобще йогата не се учи толкова бързо, но ефекта от нея огромен.
То нищо не се учи лесно и бързо, трябва си време и постоянство, и желание, а аз не знам защо, но като че ли вътрешно съм настроена против, даже се обвинявам ... просто бавните неща много, ама много ме дразнят ... явно не ми е дошло още времето за йога.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th February 2014, 14:56
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
И когато обясниш на някое ново гадже какво им е предназначението има вероятност да ти ги счупи на главата ... ... така де, хора и реакции всякакви.

Хаха е разбира се,аз се пошегувах ама сега като се представя ситуацията Ще си е смешно!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th December 2019, 22:36
DannyBoy DannyBoy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Брато не ти знам положението,но аз го имам този проблем,при мен минават повече от час,понякога 2 часа докато свърша,а е имало и случай да не свърша.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th October 2020, 19:08
emmklise31 emmklise31 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 5
По подразбиране

Хапчета против преждевременна еякулация - https://buyclimaxcontrol.com Лично съм го ползвал и много ми помогна.

Последно редактирано от emmklise31 : 3rd November 2020 на 12:49
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бавносвършване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:41.